eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
MTT LOGISTIC | MTT ELITE - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: MTT LOGISTIC | MTT ELITE (/thread-45148.html)



RE: MTT LOGISTIC - Truckere - 21/08/2018 01:56 PM

Podzielisz się konfiguracją Reshade'a? Bo u mnie to takie cukierki, że szkoda gadać, rzygam tęczą od tych kolorów.


RE: MTT LOGISTIC - SHAKYxK!NG - 21/08/2018 07:54 PM

Image

Witajcie, dzisiejszy dzień jest dla nasz szczególny, gdyż to właśnie dziś obchodzimy swoje pierwsze urodziny. Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować wszystkim użytkownikom za miłe przyjęcie nas na tym forum, za pozytywne komentarze, jak i również te negatywne, ale przede wszystkim chcielibyśmy podziękować naszym kierowcom, bez których nie byłoby MTT Logistic. Z tej okazji postanowiliśmy przygotować filmik, który w skrócie przedstawi Wam, co działo się przez ten rok w naszej firmie.




Mamy również przyjemność zaprezentować Wam nasz nowy oddział STARTER. Który w głównej mierze został stworzony z myślą o młodszych graczach. Widząc duże zainteresowanie osób, które nie mają ukończonych 18 lat, postanowiliśmy uruchomić nowy oddział, który umożliwia młodszym graczom dołączenie do grona MTT. Po ukończeniu 18 roku życia jest on również przepustką do dołączenia do głównego oddziału MTT Logistic.
Głównym trzonem oddziału MTT Starter jest firma Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., która z dniem 10.08.18 został oficjalnie przejęta przez MTT Logistic.



RE: MTT LOGISTIC - Hardcor123 - 21/08/2018 07:56 PM

Gratulacje ! Niech firma gna cały czas do przodu bo całkiem dobrą robote robicie Smile


RE: MTT LOGISTIC | MTT STARTER - Michal_Z_gno - 21/08/2018 11:16 PM

Fajne podsumowanie no ale też jest się czym pochwalić Smile


RE: MTT LOGISTIC | MTT STARTER - Kamil - 22/08/2018 08:32 AM

Świetnie to wygląda z tym starterem. Genialna robota Pany! 10/10


RE: MTT LOGISTIC | MTT STARTER - Kacperovski - 22/08/2018 04:42 PM

Oby Renówki nie poszły do dziada Tongue
MTT Starter fajnie pomyślane dla osób <18.
Miodnie to wygląda, kolorystyka i zestawy ojro 6, to się porobiło Big Grin Oby tylko Scanie dojechać i jakieś nowsze autka dobrać, to wtedy normalnie bomba, hehe.


RE: MTT LOGISTIC | MTT STARTER - picior4 - 29/08/2018 02:52 PM

Cześć!




Jak widać wróciłem do MTT, jednak tym razem dostałem do dyspozycji DAF-a XF-a 105, również z chłodnią Krone.
Z racji tego że to już mój drugi wyjazd tym rumakiem postanowiłem wrzucić parę fotek z mojej dzisiejszej dostawy do Tesco w Gdyni.

Augustów-Gdynia 426km
Image


O godzinie 19 chłopaki z magazynu załadowali mnie masłem orzechowym, jednak ja nie wyjechałem odrazu ponieważ musialem być na miejscu najpóźniej o godzinie 5:00 więc nie widziałem większego sensu wyjazdu tak wcześnie. Podstawilem tylko auto pod rampe a sam udałem się do domu przygotować sobie jakieś jedzenie na wyjazd.

Image

Koło godziny 22:00 wyjechałem załadowany, popijając w międzyczasie kawę która przed chcwilą sobie zrobiłem.

Image

Image

W końcu przyszedł czas na krótką pauzę, którą postanowiłem wykorzystać na chwilową drzemkę.

Image

Po pauzie droga mijała już szybko, wiadomo jest noc, tak czy inaczej uważam, że krótka drzemka dała mi dużo energi, której podczas tej trasy niekiedy mi brakowało.
Sam wjazd do Trójmiasta odbył się bez problemów, co nie szczególnie mnie dziwi o tej porze.

Image

Koło godziny 4:00 wjechałem na teren Tesco, zameldowałem się u szanownego Pana na bramie, który z 'radością' mi oznajmił, że mam podjechać pod rampę, odpiąć naczepę i znaleźć sobie jakieś miejsce na postój, ponieważ oni i tak nie zacznął rozładunku szybciej jak o 6 rano.
Więc jak powiedział tak zrobiłem, podstawiłem, wypiąłem i znalazłem jakieś miejsce na parkingu dla klientów tak aby nikomu nie przeszkadzać, może mnie z tąd nie przepędzą. Tak czy siak ja teraz idę spać, życzę wszystkim Szerokości!

Image



RE: MTT LOGISTIC | MTT STARTER - DawidK - 30/08/2018 02:14 PM

Nie działa Wam stronka od CV :V


RE: MTT LOGISTIC | MTT STARTER - SHAKYxK!NG - 30/08/2018 08:43 PM

(30/08/2018 02:14 PM)DawidK napisał(a):  Nie działa Wam stronka od CV :V

Działa Cool


RE: MTT LOGISTIC | MTT STARTER - SHAKYxK!NG - 06/09/2018 02:45 PM

Image

Witacie, nadeszła chwila, aby podzielić się z Wami garścią statystyk z firmy MTT.

Image

Image