eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
MTT LOGISTIC | MTT ELITE - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: MTT LOGISTIC | MTT ELITE (/thread-45148.html)



RE: MTT LOGISTIC - SHAKYxK!NG - 16/12/2017 07:55 PM

Image


Witajcie.
Postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność o kolejne kraje - Litwę, Łotwę, Estonię oraz Europe południowo-wschodnią, dlatego naszym celem był zakup dwóch pojazdów spełniających normę emisji spalin EURO 5. Naturalnym wyborem były Scanie, do naszej floty dołączyły dwie używane Scanie o mocy 420 KM. W związku z tym sprzedaliśmy najbardziej wysłużone pojazdy w naszej flocie, Renault Magnum E-TECH roku 2001 oraz Scania 4 114 L również z roku 2001.
Więcej informacji dotyczących kosztów wymiany floty opiszemy w podsumowaniu miesiąca. Smile



Nowe Scanie w firmowych barwach:

Image


Image


Zakończone aukcje w serwisie Allegro:

Image


Image




RE: MTT LOGISTIC - Karpiu94 - 22/12/2017 10:46 PM

Zapraszam na relację z trasy nowym zestawem w naszej firmie

[BG] Ruse - [CR] Zagrzeb
Ładunek: Mrożone paluszki rybne (30 europalet)
Masa ładunku: 15 ton


[i]Załadunek u Bułgara zacząłem parę minut przed czwartą rano. 30 palet na pace i można ruszać w drogę, przede mną prawie 1200 kilometrów przez Rumunię, Serbię i Chorwację.

Image

Image

Niestety, kończył mi się czas na tacho, dlatego przymusowy postój około 80 kilometrów za Bukaresztem. Pobudka o 14 a za oknem niezła zamieć. No nic, trzeba jechać.

Image

Jakby było mało tej śnieżycy, to jeszcze zaraz zaczęło się ściemniać, a przede mną akurat najgorszy odcinek tej trasy po wąskich rumuńskich ulicach.

Image

Na szczęście około 19 pogoda się uspokoiła i można lecieć dalej.

Image

Witamy w Serbii.

Image

Image

Teraz to już prosta droga autostradą do celu.

Image

Image

Image

No i dojechałem. Ładuję się w tym samym miejscu i ogień na Gdańsk.

Image

Bajooo



RE: MTT LOGISTIC - SHAKYxK!NG - 24/12/2017 01:33 PM

Image

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia
niosą ze sobą wiele radości oraz refleksji
dotyczących minionego okresu
i planów na nadchodzący Nowy Rok.
W tych wyjątkowych dniach chcemy Państwu życzyć
wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań




RE: MTT LOGISTIC - SHAKYxK!NG - 02/01/2018 10:29 AM

Image


Witajcie, oto podsumowanie miesiąca w naszym wykonaniu.


Image



RE: MTT LOGISTIC - DawidK - 02/01/2018 03:58 PM

No fajnie tu u WasBig Grin


RE: MTT LOGISTIC - LukaszTrakeR - 02/01/2018 04:25 PM

Witam serdecznie jestem nowym kierowcą w o to tej firmie MTT LOGISTIC.
O to krótki filmik prezentujący nie spodziewaną rozmowę z Szefem





RE: MTT LOGISTIC - SHAKYxK!NG - 07/01/2018 12:09 PM

Image

Witajcie, w ostatnim czasie nasza firma inwestuje w odnowienie swojego taboru oraz rozszerzenie swojej działalności na nowe rynki. Do naszej firmy dołączył nowy ciągnik siodłowy marki SCANIA, wyposażony w silnik 440 konny spełniający normę emisji spalin euro 5. Dlaczego kolejna Scania ? Właśnie do tej marki mamy największe zaufanie, jest ona z nami od początku działania naszej firmy i chcielibyśmy aby została podstawową marką w naszej flocie.

Image

Po dłuższych negocjacjach pozyskaliśmy kolejnych klientów, są nimi w większości firmy pochodzące z Niemiec. Dzięki tej inwestycji nasza firma zaczyna swoją działalności na rynku Niemieckim. Jesteśmy zadowoleni z warunków które udało nam się wynegocjować i mamy nadzieje, że w niedalekiej przyszłości nasza firma wkroczy na kolejne rynki.


Image

27 grudnia sprzedaliśmy Scanie 124 L z roku 2002. Był to jeden z pierwszych pojazdu w naszej flocie, mieliśmy do niego ogromny sentyment lecz aby iść do przodu musieliśmy podjąć taką decyzję. Mamy nadzieję, że wysłużona Scania będzie służyła nowemu właścicielowi.

Image



RE: MTT LOGISTIC - DawidK - 07/01/2018 01:09 PM

Fajnie bardzo,ze tak realnie. MegustaBig Grin


RE: MTT LOGISTIC - Karpiu94 - 11/01/2018 12:53 AM

Czołem Big Grin Jak Szefo wcześniej pisał zaczęliśmy latać do Niemca. Nie jest to mój dziewiczy kurs w te strony, ale tym razem udało się cyknąć parę fotek i jest wena na pisanie.





[PL] Augustów - [DE] Dortmund

Około siódmej rano wyjeżdżam z bazy i kieruję się do Mlekpolu w Grajewie. Tam mają mnie załadować 30 paletami do Dortmundu. Ta fotka jeszcze na bazie

Image

Już załadowany i ogień na Niemcy. Słoneczny styczniowy poranek i kilkustopniowy mrozek.

Image

Dalsza droga przez kraj przebiega bez problemów, tempomacik na A2 i jazda. Chwilowo tylko zatrzymał mnie korek pod Ostrowią Mazowiecką.

Image

Image

Image

Niemcy witają mnie końcówką czasu pracy, więc trzeba poszukać jakiegoś parkingu i zakończyć dzień. Moją rajkę otoczyły dwa Axory Szczerbol

Image

Image

Lecimy dalej, 5 rano, a już zaczyna być gęsto na autobahnie w staulandii, no ale taki urok jazdy po tym kraju.

Image

Image

Zjeżdżam na landówkę, do celu rzut beretem, awizo na 8 rano więc spokojnie się wyrobię.

Image

Image

Podsumowując do Helmuta leci się lekko i przyjemnie a R420 odwdzięcza się małym spalaniem nawet przy ponad 20 tonach ładunku. Dobra trasa żeby odpocząć od landówek po pribaltyce i Bałkanach.

Bajo i szerokości siofery Kierowca



RE: MTT LOGISTIC - Michal_Z_gno - 15/01/2018 11:54 PM

Opisy fotek czyta się lekko a i ujęcia ładne więc 10/10