eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
DLC Beyond the Baltic Sea - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Nowości ze świata ETS2 (/forum-287.html)
+--- Wątek: DLC Beyond the Baltic Sea (/thread-46016.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: DLC Beyond the Baltic Sea - elot360 - 10/12/2018 09:55 PM

(10/12/2018 09:14 PM)RadolSzczecin napisał(a):  Tak - już to wiem. Będzie Kaliningrad albo z dlc albo ten z promodsa - innej opcji w tym przypadku nie ma, chyba że dostosowanie potrwa znacząco dłużej i zrobią mix miasta Kaliningrad.
Dodatkowo, nie zauważasz że wszędzie zaczynam praktycznie zdanie lub jest w środku zdania zwrot "na przykład" lub skrót "np."
Opisuje więc jedną lub kilka z prawdopodobnych opcji.

Reasumując: Dostosowanie promodsa do dlc wiąże się z tym że coś z czegoś będzie trzeba wywalić i pozmieniać.
Jeśli dostaniemy całe dlc - dotychczasowy promods będzie uboższy o te tereny....i na odwrót.
Wychodzi na to że doszło do nadinterpretacji z mojej strony. Chociaż mimo wszystko, mam wrażenie że jest to powtarzanie czegoś opisanego już któryś raz, w końcu to nie jest pierwsze nowe DLC mapowe.
W tym miejscu wypadałoby skończyć, w końcu wyszło inaczej niż myślałem że jest.
Przepraszam.


RE: DLC Beyond the Baltic Sea - DIESIRAE - 11/12/2018 10:01 AM

Cytat:Trochę ciebie nie rozumiem. Odpalić podstawkę i zobaczyć Niemcy, potem odpalić PM i zobaczyć ich Niemcy (Tyle że Niemcy od PR od dawna wyglądają tak samo, a nie wyszła jeszcze wersja PM połączona z nowymi Niemcami), potem odpalić Niemcy poprawione przez SCS (Czyli w sumie powtórzyć krok pierwszy, bo one są w podstawce)... Możesz doprecyzować?

Już precyzuje. Jest spora różnica wizualna pomiędzy Niemcami z podstawki (2012 rok chyba) a tą kosmetyką Niemiec którą SCS zajmuje/zajmował się ostatnio. PM w międzyczasie zmodyfikował tyle terenu Niemiec ile mu się do tej pory udało ale też było na ich mapie sporo staroci nad którymi zapewne obecnie pracują i poprawiają.
To samo dotyczy wyglądu DLC Baltica a tymi samymi terenami by PM.

PR nie modyfikuje sektorów Niemiec a jedynie dostosowuje sektory graniczne z całą ich zawartością również pod względem optymalizacji (terenem granicznym czy to po polskiej czy niemieckiej stronie - dlatego przejścia graniczne PM i PR różnią się wizualnie tak samo jak przylegający do nich teren). Wyjątkiem jest sektor Zgorzelca i Szczecina na których to z uwagi na kompatybilność map są pewne większe fragmenty Niemiec które zawiera mapa PR i póki co jakoś nie odstają one wizualnie od aktualnych możliwości ME więc na razie nie ma potrzeby ich kolejnego modyfikowania.

Cytat:No właśnie "będzie", a nie jak mogłoby wyglądać. Masa fanowskich domysłów co SCS może zrobić w przyszłości bardzo się różni od tego co wyczytałem i na co zareagowałem.
Nie mniej jednak oczekiwałem poznać opinię samego zainteresowanego, przecież zawsze mogłem coś źle zinterpretować. Tym samym uważam że nie ma potrzeby byś się tak produkował "co inny autor miał na myśli".

i Spokojnie nie produkuję się Wink SCS w przyszłości zrobi to co uzna za stosowne a technika łączenia, przenoszenia map, terenów pozostanie ta sama tak samo jak decyzja osób modyfikujących mapy co zostawić a co wywalić itd.

Temat jest o DLC Baltica. Jest to nowy teren i jest on chyba na tyle solidnie wykonany, że powinien być Moim zdaniem zachowany w całości a do niego powinno być dodane to czego nie zawieraWink I to pewnie ludzi interesuje najbardziej Wink.

Po diabła kupować nowe DLC, które w całości zostanie przez coś tam nadpisaneSzczerbol


RE: DLC Beyond the Baltic Sea - Zielony - 25/12/2018 11:01 AM

Witam, gdzie kupię najtaniej ? mam na myśli legalne źródło Smile


RE: DLC Beyond the Baltic Sea - frugokwiatek - 25/12/2018 11:28 AM

(25/12/2018 11:01 AM)Zielony napisał(a):  Witam, gdzie kupię najtaniej ? mam na myśli legalne źródło Smile

Ja kupiłem na cdkeys, wszystko śmiga i działa. Aktualna cena to 49 złotych,chyba najtaniej w necie za cyfrówkę.
Jeśli szukasz wersji pudełkowej będzie drożej+wysyłka więc moim zdaniem się nie opłaca.


RE: DLC Beyond the Baltic Sea - Zielony - 25/12/2018 11:48 AM

Kurcze tylko na tej stronce co podałeś to można płacić Pay Pal a nie mam tej możliwości Sad


RE: DLC Beyond the Baltic Sea - Adam.J - 25/12/2018 12:00 PM

Wersja pudełkowa można odebrać w sklepie bez płacenia za przesyłkę.
https://www.mediaexpert.pl/gry-pc/gra-pc-euro-truck-simulator-2-baltycki-szlak,id-1263772


RE: DLC Beyond the Baltic Sea - Zielony - 25/12/2018 12:08 PM

Taka sama cena jest za wersję cyfrową na cdp.pl jakie macie zdanie o g2a.pl ? bo słyszałem na yt od różnych twórców że jest to ryzkowne kupić u nich.


RE: DLC Beyond the Baltic Sea - WiTo - 25/12/2018 12:23 PM

Co do G2A to jeszcze ani razu nie zostałem oszukany,na CDP nie kupywałem niczego Smile


RE: DLC Beyond the Baltic Sea - Zielony - 25/12/2018 12:33 PM

Kupiłem na g2a.pl dzięki za wszystkie porady Smile


RE: DLC Beyond the Baltic Sea - Jamnik - 27/12/2018 12:21 PM

+1 dla G2A, właśnie skompletowałem mapowe DLC, polecam