eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
[ETS2] Roextended Free 1.49| Premium 4.2 1.50 - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Download (/forum-119.html)
+---- Dział: Mapy do ETS 2 (/forum-125.html)
+----- Dział: Mapy (/forum-456.html)
+----- Wątek: [ETS2] Roextended Free 1.49| Premium 4.2 1.50 (/thread-46283.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


RE: ROMANIA EXTENDED 2.1 (1.34) - rafaelcz82 - 02/05/2019 04:14 PM

Ja już jeżdżę. Na starszej wersji map co prawda, ale RE podeszła w tej najnowszej odsłonie. Póki nie będzie nowej wersji polrebuilding pod ProMods 2.40, odpuszczam sobie aktualizację map. Ale mimo wszystko, polecam traskę Łotwa - Rumunia przez Rosję Białoruś i Ukrainę. Kawał dobrej roboty autor tej mapy odwala, wreszcie uzupełnione zostaną tereny na wschód od Polski.


RE: ROMANIA EXTENDED 2.1 (1.34) - michalz - 02/05/2019 05:48 PM

Eloo wczoraj to zwiedzalem, akurat odwrotnie... Kurs z Serbii przez Rumuni, Moldawie, Ukrajine, Bialorus, Rosje do celu jakim byla Lotwa i tak jak piszesz swietna praca, jest na czym oko zawiesic Smile


RE: ROMANIA EXTENDED 2.1 (1.34) - Bozo - 05/05/2019 03:15 PM

Postęp prac na Ukrainie. Informacje od autora:

Cytat:Plan jest aktualizowany: dodałem miasto Szepetówka z 3-drogowymi połączeniami drogowymi (zbyt dużo miejsca pozostało puste i słaba struktura drogi w tym obszarze. Więc...

Image

Image

Image

Image


RE: ROMANIA EXTENDED 2.1 (1.34) - Narzew - 05/05/2019 04:24 PM

Cieszę się że tak naprawdę obszar przyszłej wersji można by porównać do dodatku Ukraina Smile
Gdyż tak naprawdę nowa wersja doda połowę tego kraju w miarę dobrej jakości


RE: ROMANIA EXTENDED 2.1 (1.34) - Rene-GAD - 05/05/2019 06:01 PM

Od czasu "odkrycia" tej mapy mam ją na stałe wraz z PM i PR.
Jeżeli kiedyś wyjdzie RM to będzie rewelacyjny zestaw 4 map.


RE: ROMANIA EXTENDED 2.1 (1.34) - Bozo - 06/05/2019 02:01 PM

Wersja 2.2 będzie zawierać spory teren - zaznaczony na brązowo Big Grin.

Image


A poniżej, kolejne foty nowych miejscówek, dróg, krajobrazów Smile.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image


RE: ROMANIA EXTENDED 2.1 (1.34) - Bozo - 09/05/2019 01:33 PM

Cytat:Rozpoczął się ostatni i najdłuższy odcinek drogi. Jest to trudna część, ponieważ "w realu" jest płaski, prosty i nudny. Cieszę się, że nie zrobię tego w skali 1: 1.

5 zdjęć jak to będzie wyglądać:

Image

Image

Image

Image

Image


RE: ROMANIA EXTENDED 2.1 (1.34) - michalz - 09/05/2019 04:21 PM

Juz sie na to ciesze, firma przechodzi na PM 2.40 tak bede mogl przetestowac Smile mam nadzieje, ze nie trafie na kwiatki jak na wersji PM 2.33 Smile


RE: ROMANIA EXTENDED 2.1 (1.34) - Bozo - 11/05/2019 01:53 PM

Poniżej, dla wszystkich zainteresowanych wypowiedź autora mapy co stanie się z ROEX po wydaniu DLC RttBS.

Cytat:Miło zobaczyć to ogłoszenie SCS. Trochę dziwne, sądząc, jak mapa waniliowa będzie się tym zajmować dzięki tym nowym apletom DLC i brakowi połączeń z sąsiednimi krajami.

Niektóre rzeczy, które możesz znać o moich zamiarach lub myślach po DLC są publikowane:
1. Jeszcze raz dowód znajomości informacji wewnętrznych dla najnowszego rozwoju Promodsa, który zintensyfikował rozwój poza nowym DLC.

Dla ROEX:
2. Ta DLC będzie reprezentować granicę między Promods i Roextended. Nie więcej terytorium FYR dla Roex (Serbia itd.) Lub Bułgarii.
3. Pierwsze wydanie będzie zawierać terytoria ROEX i YKSRSK, północ, południe lub wschód od nowego DLC. W jednej mapie dodatków. Oznacza to: Ukraina i reszta YKSRSK. Brak nakładania się terytorium z Promods lub innymi mapami. DLC pozostanie w całości, tak jak w dniu premiery.
4. W oparciu o pokrycie DLC niektóre miasta rumuńskie, tureckie i bułgarskie zostaną dodane w przyszłych opracowaniach map.
5. YKSRSK zniknie jako oddzielna mapa, a odtworzenie tego, co dotychczas miałem, będzie skoncentrowane w południowym i wschodnim regionie. Szkoda, bo moja już przekazana praca na trasie Edirne-Istanbul, ale tak jest.

To są zmiany, jakie DLC wprowadzi na mapę ROEX, jestem z niego bardzo zadowolony z wielu powodów:
-nie więcej "lubię miasta Promods, twoje są gówniane". Ludzie, którzy użyli ROEX, zobaczą, jak pusty obszar będzie wyglądał bez ROEX.
-Rumuńskie, bułgarskie i tureckie materiały SCSWykrzyknikWykrzyknik Po raz pierwszy mogę użyć materiałów dla tego konkretnego kraju! (tu wstaw orgazm... dwa razy!) -
niektóre znikające miasta (patrz punkt 2 powyżej) zostaną przeniesione na Ukrainę począwszy od wersji 2.3, więc mapa Ukrainy będzie gotowa szybciej (miasta biorą 70% czas mapowania).

Więc nic złego tutaj, by jęczeć, nikt nie jest martwy, żadna mapa nie zniknie. Moja praca zostanie przeniesiona i ulepszona, nie ma tu nic do stracenia.
Jeśli po wydaniu DLC wszystko się zakończy, kiedy nie będę miał nic do ulepszenia w tej dziedzinie, zrobię Portugalię w 35 dni Big Grin. Żartuje... około 35 dni lub o Portugalii? ... hmmm zobaczymy


Jedna wiadomość (dla nienawiści i zwykłych użytkowników) ..... Jeśli Promods wysyłają samotne drogi (tak jak robili to w Macedonii i Grecji) w mój ustalony obszar, nadpisuję ich bzdury. Po prostu, żebyście wiedzieli.



RE: ROMANIA EXTENDED 2.1 (1.34) - Bozo - 14/05/2019 02:55 PM

Miasto Sarny - miejsca rozładunkowe:

Image

Image

Image