eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
InterFarm Transport - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: InterFarm Transport (/thread-46714.html)



RE: InterFarm Transport - Maciejos - 02/02/2019 01:24 AM

Ło Baben, TGX świetnie się prezentuje, a do tego ten wiśniowy kolor. Jest na co popatrzeć, do zobaczenia na szlaku! Wink


RE: InterFarm Transport - Redek - 02/02/2019 09:26 AM

Całkiem fajnie to wyglada. Smile


RE: InterFarm Transport - DawidK - 02/02/2019 09:45 AM

Całkiem fajne :E


RE: InterFarm Transport - frugokwiatek - 02/02/2019 10:33 AM

Baja Dawidku! Big Grin


RE: InterFarm Transport - Dyziek - 03/02/2019 02:02 PM

Poniedziałek rano, no i przyszedł czas na kolejną trasę! Tym razem po rozładunku w centrum dystrybucji sieci sklepów Lidl udałem się na kolejny załadunek, ale pierw przed załadunkiem na bazę na weekend. Po odpoczynku pojechałem do Zakładów Mięsnych w Łukowie Smile

Image

Image

Image

Po dojechaniu na miejsce i ustawieniu się pod rampę w celu załadunku, magazynierzy załadowali mi 21 ton mięsa ,z którym miałem się udać do magazynu Olano, w miejscowości Canejan, pod Bordeaux'em.

Image

Telefon do spedytora o obecnej sytuacji i w drogę! Big Grin

Image

Po drodze jak można zobaczyć nie obyło się bez ładnych krajobrazów..

Image

Image

W środę popołudniu jestem już na miejscu, z rozładunkiem szybko mi zeszło. Dostałem kolejny telefon od spedytora gdzie? co? i jak? więc po rozładunku udałem się na kolejny już załadunek, tym razem jechałem do fabryki Mondelez, w miejscowości Cestas, 7 kilometrów od miejsca rozładunku, ale pierw obowiązkowa pauza.

Image

Po dojechaniu do Cestas, załadowali mnie 12-stoma tonami ciastek ,które mają trafić do centrum dystrybucyjnego sieci sklepów Biedronka pod Warszawą.
Po załatwieniu papierów i kolejnego telefonu do spedytora o starcie wyruszyłem w trasę.
W czasie drogi szybka 45' ,szybki mak i dalej Wink

Image

Nie obyło się też bez tutejszych truck spotterów Big Grin

Image

W czwartek wieczorem byłem już na miejscu, papiery oddane, ładunek rozładowany ,a ja udałem się na bazę na kolejny już weekend w domu, szerokości! Big Grin

Image



RE: InterFarm Transport - Urbannn - 03/02/2019 02:05 PM

Baja Dawid, ale brakuje mi oddzielenia na konkretne sekcje, dni czy coś, pogrubić żeby to było bardziej widoczne. Foty jak zawsze robią robote Big Grin


RE: InterFarm Transport - frugokwiatek - 03/02/2019 02:17 PM

Fajny tekst i foty! Big Grin


RE: InterFarm Transport - DawidK - 03/02/2019 02:30 PM

Fajnie wyszło!


RE: InterFarm Transport - Urbannn - 03/02/2019 05:02 PM

Łapcie foty z odbioru auta! Przy powrocie jak wracałem na 45' walnąłem takie foteczki! Jak wam się podoba, zapraszam do sekcji komentarzy Big Grin

Image

Image

Strzała!



RE: InterFarm Transport - Dyziek - 03/02/2019 05:05 PM

Konkret jak zawsze Urban! Big Grin