eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
InterFarm Transport - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: InterFarm Transport (/thread-46714.html)



RE: InterFarm Transport - Brian M. - 26/02/2019 09:46 PM

Kozaczek Dawid Big Grin


RE: InterFarm Transport - Adam.J - 26/02/2019 09:53 PM

Wszystkie fotki prawie takie same tylko albo jedna strona albo druga jest pokazana i różnią się tłem.


RE: InterFarm Transport - ptupl - 26/02/2019 10:51 PM

Scania fajnie wygląda za dnia a fotki są na wielki plus + 10/10


RE: InterFarm Transport - brizzcoo - 26/02/2019 11:23 PM

ekstra relacja, a zestaw pierwsza klasa, fajnego masz szefa Big Grin


RE: InterFarm Transport - WeiserPL - 27/02/2019 10:34 PM

Dosyć krótka, ale fajnie wyszła ta relacja Wink


RE: InterFarm Transport - Marcin1693 - 27/02/2019 11:19 PM

Brak zastrzeżeń, bardzo ładna relacja Smile


RE: InterFarm Transport - Michal_Z_gno - 28/02/2019 01:00 AM

Moja opinia jest podobna do tej co napisał wcześniej kazan bo rzeczywiście przydałaby się trochę większa różnorodność ujęć (dawać na przemian raz coś z przodu, raz z tyłu, raz ze środka itd.).


RE: InterFarm Transport - kazan1234 - 03/03/2019 06:56 PM

Czwartek

Załadowałem się u dealera New Hollanda potężnym traktorem, z tego co pamiętam to ważył dobre 17 ton, więc 440 koni miało co robić podczas tego kursu. Trasa liczyła prawie 500 km, więc na raz bym nie doleciał. Wyruszyłem z Gorzowa Wielkopolskiego i zaraz za zjazdem wyskoczyła mi kontrolka od braku powietrza a jakieś dziesięć minut wcześniej nabijałem Scanie. Zatrzymałem się bo nie lubię takiego ryzyka. Poszedłem sprawdzić co jej dolega ale na nic to było, nic nie wskazywało na jakąś usterkę. Sprawdziłem czy na pewno coś jej dolega no i po zrzuceniu hamulców nic się nie stało. Pomyślałem co to może być i zacząłem się rozglądać. Po godzinie szukania w końcu znalazłem to dziadostwo Tongue Przedziurawiony był przewód od siłownika dociskającego klocki. Podskoczyłem do Scanii, otwieram pierwszy schowek- nie ma, podskakuje do drugiego- nie ma. Wkurzony delikatnie, że nie ma tego przewodu a pamiętam, że gdzieś go schowałem. Wskoczyłem szybko do kabiny, może tam będzie. Znalazł się cwaniaczek, w drzwiach się ukrył Tongue Podszedłem do naczepy, na szczęście z prawej strony zaszła awaria. Podczas szukania przyczyny i przewodu zdążył podjechać busik aby mnie przykryć, więc na spokojnie mogłem działać dalej. Po pół godzinnej robocie w końcu mogłem ruszyć. Dałem panom bo 20 ziko żeby na pusto nie byli i wracając do auta rzuciłem pod nosem ,, zachciało się starego sprzętu". Odpaliłem, nabiłem, spuściłem ręczny i cycuś, nie uciekało powietrze więc jazda. Przed Legnicą zadzwoniłem do Dawida czy w domu jest i czy mogę wpaść. Dawid odpowiedział, że tak, więc wpadłem sobie do niego i wykręciłem pauzę. Wypiliśmy sobie kawę, pogadaliśmy, po marudziłem trochę na dzisiejszy dzień i pojechałem dalej Tongue

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.


Czwartek v2


Zatankowałem sobie przy okazji bo była już pustynia, trochę to żre ale niezbyt mi to przeszkadza, na początek nie jest lepszy sprzęt potrzebny. Po tankowaniu wyruszyłem dalej w drogę a mianowicie do Bielska Białej. Po co tam taki sprzęt to ja nie wiem, nie wnikam. Generalnie udało mi się późnym wieczorem dolecieć. Zadzwoniłem do klienta ale głuchy telefon, więc jedyne co mi zostało to ustawić się gdzieś i iść spać Tongue

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: InterFarm Transport - Johny Trucker - 03/03/2019 07:36 PM

Jest sztosik!


RE: InterFarm Transport - Brian M. - 03/03/2019 08:09 PM

Mega relacja Kacper 10/10