eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
CargoSystem - Twój system rozliczeń! - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Ogłoszenia (/forum-495.html)
+----- Dział: Inne (/forum-496.html)
+----- Wątek: CargoSystem - Twój system rozliczeń! (/thread-46962.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6


CargoSystem - Twój system rozliczeń! - resident - 08/06/2018 07:20 AM

Witajcie serdecznie wszyscy truckerzy!

Szukasz realizmu w prowadzeniu firmy?
Poszukujesz nowoczesnych, ciekawych rozwiązań?
A może poszukujesz niezawodnego, wygodnego systemu rozliczeń?
Świetnie trafiłeś!

Image


Image
Image
Image
Image
Image


CargoSystem to nowy gracz na rynku systemów rozliczeń do ETS2/ATS. Ten system to prawdziwa rewolucja - takich rozwiązań jeszcze nie było! System oparty jest na dużej dawce realizmu, który sprawia, że rozgrywka staje się dużo bardziej interesująca, a prowadzenie firmy jest dużo prostsze.
Funkcje, jakie oferujemy, są innowacyjne - nie ma ich nigdzie indziej w żadnym systemie rozliczeń!


Image

- automatyczne dodawanie zleceń - nie musisz wypełniać listu przewozowego!
- szerokie statystyki, aktualizowane na bieżąco
- system rang i wyzwań tygodniowych
- realistyczny tachograf połączony z telemetrią
- automatyczne generowanie zleceń do gry za pomocą vDispatchera
- system mandatów za przekroczenia prędkości, uszkodzenia naczepy itd.
- narzędzia dla szefa i spedytora [już niedługo]
i wiele innych!


Image



RE: CargoSystem - Twój system rozliczeń! Poszukiwani testerzy wersji alpha - WikTOREk - 09/06/2018 08:40 AM

Napisałem na innym forum do Ciebie. Czekałem z dwa tyg na odp Smile Może tutaj będzie lepszy kontakt? Chyba ze pomyliłem Cię ;D


RE: CargoSystem - Twój system rozliczeń! - DokGrej - 11/09/2018 12:00 PM

Można poprosić link do wszystkich plików?
Pobrałem wszystko z tych dwóch linków ale nie wszystko działa.
@resident


RE: CargoSystem - Twój system rozliczeń! - resident - 02/10/2018 07:15 PM

@DokGrej, w linku znajduje się paczka ze wszystkimi plikami.


RE: CargoSystem - Twój system rozliczeń! - StanislawTDI - 09/10/2018 03:40 PM

Potrzebuję pomocy! Przy każdej próbie zalogowania jest komunikat "Wpisano złe dane" A wpisuje dobre...


RE: CargoSystem - Twój system rozliczeń! - Niktoś - 18/11/2018 11:18 AM

Witam,czy ten projekt jest dalej kontynuowany?
Mam problem,pobieram wersję 03.b,automatycznie montuje mi się obraz płyty,potem otwieram zawartość i wyskakuje okienko logowania/rejestracji.
Niestety po wciśnięciu Zarejestruj,kompletnie nic się nie dzieje...
Może ja coś zle robię,nie wiem,proszę autora o instrukcje jak się tam zarejestrować Smile


RE: CargoSystem - Twój system rozliczeń! - Truckere - 18/11/2018 11:55 AM

W sumie, to fajne, ale raczej nie będę z niego korzystał, bo jego obsługa jest dla mnie zbyt trudna i czasochłonna (szczególnie jeśli chodzi o tachograf). Aplikacja często wywala. Nie zanosi się na to, żebym tego używał przy swojej VSce. Może kiedyś, jak będzie jakiś uproszczony tryb bez tachografu, byle tylko agregować zlecenia i statystyki i wystawiać dyspozycje.


RE: CargoSystem - Twój system rozliczeń! - resident - 19/11/2018 04:26 PM

@Niktoś, tak, projekt jest kontynuowany. Zapraszam na stronę na Facebooku, tam znajdziesz wszystkie konieczne informacje, obecną wersją jest 0.6, starsze wersje nie są już wspierane.
@Truckere, system jest wciąż w fazie beta, mogą występować błędy, jednak staram się je na bieżąco naprawiać. Tachograf jest wyłącznie opcjonalny, nie trzeba z niego korzystać. Nastąpiło kilka zmian, system jest teraz dużo bardziej responsywny i dużo prostszy w użyciu.


RE: CargoSystem - Twój system rozliczeń! - Niktoś - 19/11/2018 04:56 PM

Dzięki, zajrzę na FB, ale myślę że fajnie by było również tu aktualizować linki do programu Smile


RE: CargoSystem - Twój system rozliczeń! - resident - 19/11/2018 04:59 PM

@Niktoś, będę robić co w mojej mocy, niestety nie jestem w stanie zajrzeć wszędzie na czas, w przyszłej wersji znajdzie się updater, który sam zadba o aktualizację