eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
G&K Transporte - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: G&K Transporte (/thread-47130.html)



RE: G&K Transporte - Kurdianeł - 20/04/2021 01:35 PM

Zgodnie z zapowiedzią wrzucam kolejną relację Smile
Tym razem kursik powrotny z Portugalii do Hiszpanii, w którym miałem w systemie just-in-time dowieźć świeże ryby do klienta. Skoro just-in-time, to dostawa na ściśle określoną godzinę, więc pojawił się stres związany z tym, że po drodze może się coś wydarzyć - od zablokowanych autostrad po awarię zestawu, w tym agregatu. Całość dostawy miała się odbywać w takiej formie, że podjeżdżam na załadunek w porcie o godzinie 17:00, gdzie czekam na kuter rybacki, z którego rybki od razu lecą na pakę chłodni. Od razu po załadunku i odebraniu papierów musiałem wsiadać do konia i jechać, bo czas leciał, a wg moich wstępnych prowizorycznych obliczeń nie byłoby czasu na przedłużanie przerw - nawet tych 45 minutowych. Mimo początkowych obaw co do samego kursu, cały stres minął, gdy przybliżałem się już do miasta docelowego. Z samego rana, tuż po otwarciu magazynu dotarłem na miejsce, gdzie kazano mi się ustawić nie pod rampę a tak jak zazwyczaj - aby mogli rozładowywać z drzwi bocznych. Dawno już miałem do czynienia z just-in-time, bo zawsze miałem jakiś zapas czasowy, mogłem wydłużyć przerwę, a tutaj jak już wspominałem nie mogło być żadnego przestoju, bo towar nie dotarłby na czas. Jednak mimo wypadnięcia z rytmu takiego systemu kursowania, kurs zaliczam do udanych.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: G&K Transporte - Tedy - 20/04/2021 01:41 PM

Kolejna kapitalna fotorelacja i to opis jak i fotkiBrawaBrawa10/1010/10


RE: G&K Transporte - Ziom - 20/04/2021 01:49 PM

Duża i mega fenomenalna fotorelacja a różnorodne kadry epickie 10/10 10/10 Mdleje Brawa


RE: G&K Transporte - BaKing - 20/04/2021 01:51 PM

WOW, Ale przepiękne fotencje, nic dodać, nic ująć 10/10


RE: G&K Transporte - Kurdianeł - 01/05/2021 08:49 AM

Dzisiaj będzie bez opisu, jednak mam nadzieję, że jego brak nadrobią fotki :E

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: G&K Transporte - Tedy - 01/05/2021 08:56 AM

Mi osobiście brak opisu nie przeszkadza, bo wystarczają mi same świetne fotki10/10


RE: G&K Transporte - Ziom - 01/05/2021 09:10 AM

Jak zwykle bardzo świetna fotorelacja + kapitalne różnorodne ujęcia 10/10 Brawa


RE: G&K Transporte - Bozo - 01/05/2021 11:43 AM

Jest bardzo dobrze Ok. Kadry cieszą oczy Smile


RE: G&K Transporte - Marianooo - 01/05/2021 04:10 PM

Leganckie fotki Big Grin


RE: G&K Transporte - Kurdianeł - 23/05/2021 09:25 AM

Kolejna porcja fotek Smile

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image