eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
G&K Transporte - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: G&K Transporte (/thread-47130.html)



RE: G&K Transporte - Kurdianeł - 25/08/2018 03:54 PM

Bry :E

Image

Wiesbaden (D) -> Wenecja (I)

Dzisiaj wyjątkowo znalazłem czas na wstawienie na spokojnie relacji więc też za to się zabieram. Po dojechaniu do Wiesbaden miałem do zrobienia 45 minutową przerwę, więc w tym czasie chłopaki zaczęli mnie ładować. Przed siódmą byłem gotowy do odjazdu. Po co pisać co tam robiłem skoro to jest monotonnia jak każdego ranka? :E Wyjechałem z Wiesbaden, podziwiając uroki tego niemieckiego uzdrowiska i obrałem kurs na Bazyleę ponieważ inna droga przez Niemcy była zamknięta. Dawno byłem w Szwajcarii, ale zawsze jadę tam chętnie mimo tego że większość trasy znałem to zawsze te widoki są ach...... brak słów po prostu. Szkoda że Szwajcaria jest taka mała. Powoli tunelami i pomiędzy górami jechałem w stronę Włoch. We Włoszech standardowo na powitanie pobór opłat i jadymy dalej :E Szkoda tylko że....


Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Gdy byłem w połowie drogi którą miałem przebyć we Włoszech, jechała przede mną Panda (o Fiata chodzi, a nie o zwierzę :E). Nagle zaczęła hamować tuż przed maską, ale uciekłem, jednak autobus który jechał tuż za mną nie zdążył wyhamować i wjechał w tego nieszczęśnika. Pandę wyrzuciło na stojący obok zestaw, będący pod kontrolą policji, za to autobus na barierkę. Nikt nie zginął co najważniejsze, ale było trochę rannych. Przez będącą na miejscu policję, winą została obarczona pani kierująca Fiatem za stworzenie wypadku drogowego na masową skalę. Jednak Scanii nic się nie stało i po spisaniu wszystkich potrzebnych rzeczy, mogłem przejechać pozostałe mi 200 km do Wenecji.

Image

Image

Dzięki za obejrzenie Smile



RE: G&K Transporte - Hardcor123 - 25/08/2018 05:51 PM

W Twoim wykonaniu to nawet Scsowskie niebo może wyglądać całkiem okej :E


RE: G&K Transporte - Kędzierzawy - 25/08/2018 05:53 PM

Świetnie jak zwykle Big Grin


RE: G&K Transporte - Helmuuteq76 - 26/08/2018 08:54 AM

Jak zawsze 10/10


RE: G&K Transporte - Lisiarz - 31/08/2018 03:13 PM

Sztokholm -> Helsinki -> Sundsvall

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Brawa dla tego pana, jako jedyny z 20 samochodów zatrzymał się, żeby mnie przepuścić Brawa
Image

Image

Image

Image

Image



RE: G&K Transporte - Misiek123 - 31/08/2018 03:18 PM

Pięknie, ale wywal te paskudne neonowe bariery :E


RE: G&K Transporte - Helmuuteq76 - 31/08/2018 04:22 PM

10/10 jak zawsze


RE: G&K Transporte - Kurdianeł - 31/08/2018 05:38 PM

Добро јутро :E

Image

Mapka jest, więc się może wydawać że będzie opis, jednak taka zmyłka. Opisu nie będzie bo się dosłownie przed chwilą dowiedziałem że muszę jechać do Lublina, więc wstawiam tylko fotki na szybko. Małe ogłoszenie parafialne ze strony całej firmy. Rozszerzyliśmy działalność firmy o kolejne trzy państwa Europejskie - Macedonię, Grecję i Cypr. Właśnie tam odbyłem tą trasę, z której są fotki. Miłego oglądania Wink

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: G&K Transporte - Misiek123 - 31/08/2018 06:02 PM

Bałkany moje kochane Heart


RE: G&K Transporte - Grzechosław - 01/09/2018 08:14 AM

Jest klasa jak zawsze Big Grin