eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
G&K Transporte - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: G&K Transporte (/thread-47130.html)



RE: G&K Transporte - michalz - 13/11/2019 07:12 PM

Kapitalne fotki Smile 10/10 Tongue


RE: G&K Transporte - Adam11500 - 13/11/2019 07:17 PM

Fotki 10/10


RE: G&K Transporte - Ziom - 13/11/2019 07:23 PM

Relacja cudo 10/10Tongue


RE: G&K Transporte - PLAYER - 13/11/2019 07:47 PM

Piękne fotki.


RE: G&K Transporte - Michal_Z_gno - 15/11/2019 12:42 AM

Do takiego wątku to aż miło zaglądać Smile


RE: G&K Transporte - Kędzierzawy - 15/11/2019 06:02 PM

SuperanckoWykrzyknik


RE: G&K Transporte - Kurdianeł - 21/11/2019 04:46 PM

Image

Gdy przechadzałem się nieopodal brzegu, dostałem SMS-a od spedytora. Było nieco chłodno, ale jednak świeciło słońce. W końcu odczytałem tą wiadomość. Miałem załadować 14 ton ryb, dokładnie makrelę. Załadunek miałem w przyportowej małej firmie. Stałem na parkingu niedaleko promu, więc wystarczyło tylko przejechać niecały kilometr i byłem na miejscu. Kazali mi podjechać obok innego zestawu na placu i otworzyć bok. Zastanawiałem się jak oni mają zamiar ładować mnie od boku skoro parę metrów ode mnie stoi drugi zestaw. Ale cóż, chcieli to niech mają. Poczekałem jakieś 2h i mogłem zabezpieczać ładunek i zamykać naczepę. Odebrałem papierki z biura i wsiadłem do kabiny. Wiał trochę wiatr, więc zaczęło mną kołysać, ale na luzie wyjechałem z miasta i pierwszym celem było przejście na Mołdawię, potem miasteczko Fokszany w Rumunii, pod koniec ostatnim wielkim celem był Bukareszt i stamtąd jechałem już do Szumenu w Bułgarii. Zajechałem tam w nocy, z tego co pamiętam to przed 23, więc musiałem poczekać do rana na rozładunek, ale ochrona pozwoliła mi wjechać na plac. W oczekiwaniu na rozładunek odpocząłem przed kolejnym kursem. Strzałeczka Big Grin

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: G&K Transporte - PLAYER - 21/11/2019 04:47 PM

Foty kozackie jak zwykle 10/10


RE: G&K Transporte - Ziom - 21/11/2019 04:50 PM

Foty mistrzostwo 10/10 jak zawsze Wink


RE: G&K Transporte - Kurdianeł - 23/11/2019 06:38 PM

Image

Po rozładunku miałem cały następny dzień wolnego. Najpierw obowiązki - jedzenie, prysznic itp. - a potem przyjemności jak granie w coś na lapku albo pójście na miasto. Otrzymałem do spedytora wiadomość, że jest ładunek do Salonik. "Znów Grecja" - pomyślałem. Ale w zasadzie lubię tamte tereny więc ogarnąłem się i podjechałem do Lidla, bo przecież jak sobota to tylko do Lydla, do Lydla i no :E Załadunek miałem na następnej firmie, gdzie dwa dni wcześniej był rozładunek. Ja jednak stałem na stacji, bo nie mogłem znaleźć miejsca na parkingu w mieście. Gdy się załadowałem, jechałem na spokojnie najpierw w stronę Plowdiwu, potem Sofii i na końcu Kumanowa w Macedonii. Tam wjechałem na autostradę, którą jechałem aż do Salonik. Oczywiście po drodze dwie godziny stania na przejściu. Nieopodal granicy macedońsko-bułgarskiej stanąłem na 45-tkę, a potem w słońcu jechałem dalej. Do Salonik dojechałem około 21, gdzie podstawiłem się na miejsce i czekałem do rana na rozładunek.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image