eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Dla mnie tylko wyścigowe i symulacyjne. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Forum Ogólne
(/forum-14.html)
+--- Dział: Przywitaj się (/forum-261.html)
+--- Wątek: Dla mnie tylko wyścigowe i symulacyjne. (/thread-47296.html)



Dla mnie tylko wyścigowe i symulacyjne. - lesmie - 14/07/2018 03:11 PM

Witam ?
Jestem fanem od 2 lat gier typu Forza Horizon i Motorsport na XBOXie a od niedawna, jak zmodernizowałem sobie PC, szukam podobnych gier na PC i trafiłem m inn na ETS2, spodobała mi się i na razie katuję ją w wersji demo, szukam dobrej promocji w pełnej w wersji i dla niej zarejestrowałem się na tym forum.


Spędzam dużo czasu na tych grach a jestem już po 60-tce i wszyscy mówią mi że
mi odbiło na stare lata.


Pozdrawiam serdecznie.


RE: Dla mnie tylko wyścigowe i symulacyjne. - Krashang - 14/07/2018 08:24 PM

Wiek nie ma znaczenia, na okładce gier jest kategoria wiekowa liczona OD któregoś roku życia a nie DO Smile
Witamy na forum!


RE: Dla mnie tylko wyścigowe i symulacyjne. - Hardcor123 - 14/07/2018 08:51 PM

Oo, starszy weteran widzę Big Grin Miłego pobytu na forum! Smile


RE: Dla mnie tylko wyścigowe i symulacyjne. - Michal_Z_gno - 14/07/2018 09:05 PM

Witamy na forum.


RE: Dla mnie tylko wyścigowe i symulacyjne. - iwan4672 - 14/07/2018 09:15 PM

(14/07/2018 03:11 PM)lesmie napisał(a):  Witam ?
Jestem fanem od 2 lat gier typu Forza Horizon i Motorsport na XBOXie a od niedawna, jak zmodernizowałem sobie PC, szukam podobnych gier na PC i trafiłem m inn na ETS2, spodobała mi się i na razie katuję ją w wersji demo, szukam dobrej promocji w pełnej w wersji i dla niej zarejestrowałem się na tym forum.


Spędzam dużo czasu na tych grach a jestem już po 60-tce i wszyscy mówią mi że
mi odbiło na stare lata.


Pozdrawiam serdecznie.

No to możemy sobie podać ręce. Ja jestem po 70-tce, i się nie wstydzę swojego wieku.


RE: Dla mnie tylko wyścigowe i symulacyjne. - lesmie - 14/07/2018 11:00 PM

Ooo, to przynajmniej masz dużo czasu, ja do emerytury mam jeszcze 3 lata i wtedy to dopiero zacznę grać. Teraz z braku czasu gram wieczorami, czasem prawie do rana i potem w pracy jestem półprzytomny.


RE: Dla mnie tylko wyścigowe i symulacyjne. - Darson - 15/07/2018 10:27 PM

Witaj na forum co prawda nie mam jeszcze 6 z przodu ale za chwile bedzie 5.Życzę miłego spędzonego czasu na forum.Promocji jest sporo ale do tego potem potrzeba dokupić DLC i zabawa jest przednia.