eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Manfrex Transport - Jabłonka - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: Manfrex Transport - Jabłonka (/thread-48431.html)



RE: Manfrex Transport - Jabłonka - Johny Trucker - 31/01/2019 08:15 PM

Siemka! Jeśli naprawię grę, to w weekend dodam coś od siebie i opowiem wam o nowym nabytku!

Image

Trzymajcie kciuki Smile



RE: Manfrex Transport - Jabłonka - Krystian30 - 31/01/2019 08:20 PM

FajniusioWykrzyknik 10/10


RE: Manfrex Transport - Jabłonka - Maseł - 31/01/2019 09:19 PM

Noo, ładny ten składzik Wink


RE: Manfrex Transport - Jabłonka - frugokwiatek - 31/01/2019 09:19 PM

Fajne malowanie Big Grin


RE: Manfrex Transport - Jabłonka - kacper233 - 31/01/2019 09:59 PM

Kozackie fotki! Smile


RE: Manfrex Transport - Jabłonka - Michal_Z_gno - 01/02/2019 01:11 AM

Fajnie dobrane kolorki na dafie Tongue


RE: Manfrex Transport - Jabłonka - DawidK - 02/02/2019 12:49 PM

Siema!

Na początku chciałbym wrócić do poprzedniego tygodnia, relacji z środy, czwartku i piątku niestety nie będzie, a już mówię dlaczego. W środę po rozładunku pojechałem 60 kilometrów na kolejną firmę gdzie miałem czekać godzinkę na załadunek. Wszyło tak, że czekałem 8 godzin, potem kolejną godzinę na papiery i po wszystkim poszedłem spać. Czwartek i piątek to gonitwa z czasem, aby jak najszybciej dolecieć na baze i lecieć do domku. Także tyle z tamtego tygodnia, końcówka słaba, ale taki jest transport.

Po zjechaniu na bazę, wypakowałem się i pojechałem do domu. W środę pierwszy raz zajechałem na bazę i właśnie wtedy założyłem do naczepy chlapacz i zbiornik na wodę. Naczepka według mnie wygląda trochę lepiej, a zbiornik na wodę przyda się na pewno w trasie! W czwartek przyszła kolejna rzecz, a mianowicie międzyośki do wiolki, wygląda to teraz jeszcze lepiej, a z okleiną będzie totalny kozak. No i w piątek ogarneliśmy z Szymonem fajnie glob, dziś jedziemy jeszcze robić okleinę i może podjadę do klepu zapytać jak moje tabliczki :E

Image

Image

Image

Zapraszam do zamieszczania swoich opinii :E



RE: Manfrex Transport - Jabłonka - Vojtaz125 - 02/02/2019 01:09 PM

tekstu za dużo nudno się tak czyta ale foty spoko


RE: Manfrex Transport - Jabłonka - Marcin1693 - 02/02/2019 02:08 PM

Ciekawa firma bardzo przyjemnie się tutaj zagląda Smile


RE: Manfrex Transport - Jabłonka - Johny Trucker - 03/02/2019 11:31 AM

Zapraszam do kolejnej lektury Smile!

Po odebraniu kluczyków do nowego zestawu, pora było wyjechać w trasę. Dostałem SMS'a od Adama, że mam lecieć do Rdzawki, gdzie załaduję pełną cysternę mleka od rolnika. Spawałem się szybko, ale wiedziałeś, że czegoś zapomniałem. Była to ładowarka i baterie do aparatu. Najgorsze jest to, że sam aparat był w 90% rozładowany. Ale wróćmy do trasy. Ładunek miał trafić do firmy, która przerabia i przechowuje mleko. Cała trasa była bardzo spokojna. Cały czas autostradą, więc włączyłem muzykę tempomat na 89 i kierunek Niemcy. O godzinie 9 byłem już we Wrocławiu, szybko zrzuciłem mleko i pojechałem na myjnie, gdzie usunąłem resztki mleka z komór cysterny. Następnym celem była firma Cargill w Bielanach Wrocławskich, gdzie załadowałem konserwanty, które miałem dowieźć do fabryki frytek Farm Frites w Oudenhoorn. Do załadunku byłem 4 w kolejce, więc ustawiłem w tachografie pauzę i wykręciłem 45', na której zjadłem pożywny obiad. Podczas załadunku spotkałem mojego kolegę, z którym latałem na patelni podczas kampanii buraczanej Smile Pauza 9 godzinna wypadła mi przed granicą PL-DE w Zgorzelcu. Wjechałem w rajkę i zasłoniłem firanki i poszedłem się umyć. Następnego dnia ujechałem 200 kilometrów i musiałem zjechać na pauzę 15', gdzie też padł mi aparat Sad.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Dzisiaj troszkę krócej, ze względu na moją walkę z grą, która płata mi ciągle jakieś psikusy. Relacja z odbioru dafa już na dniach Cool