eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Manfrex Transport - Jabłonka - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: Manfrex Transport - Jabłonka (/thread-48431.html)



RE: Manfrex Transport - Jabłonka - Kędzierzawy - 25/11/2018 07:09 PM

Miazga panie Szymonie,miazga XD


RE: Manfrex Transport - Jabłonka - DawidK - 25/11/2018 07:28 PM

Spaniale Ci idzieSmile


RE: Manfrex Transport - Jabłonka - frugokwiatek - 25/11/2018 08:37 PM

Nic dodać,nic ująć! Big Grin Super!


RE: Manfrex Transport - Jabłonka - scaniadriverv8 - 27/11/2018 04:02 PM

Siemka!
Nazywam się Mateusz i jestem nowym kierowcą w firmie Manfrex. Na stan obecny jeżdżę Scanią R420 spiętą z cysterną LAG. Będę dodawał tu fotorelacje, które myślę że przypadną wam do gustu. Najbliższa fotorelacja już na dniach. Do zobaczenia na szlaku! Wink
Image



RE: Manfrex Transport - Jabłonka - DawidK - 27/11/2018 05:47 PM

Bardzo fajnie, czekam na relację!


RE: Manfrex Transport - Jabłonka - Dolar - 27/11/2018 05:52 PM

Świetnie wygląda Scania pod cysternąCool


RE: Manfrex Transport - Jabłonka - scaniadriverv8 - 29/11/2018 01:07 PM

Witajcie!
Niedzielne popołudnie zakłócił SMS od spedytora z adresem załadunku. Okazało się że jadę do Tymbarku na załadunek zagęszczonego soku jabłkowego a z tym miałem lecieć na Debrecen. Scanie miałem "pod domem" więc zaraz po tym spakowałem najpotrzebniejsze rzeczy i od razu zaniosłem je do Scanii. Noc spędziłem w domu. O godzinie 4.00 wyruszyłem na załadunek. Droga była pusta więc na 5.30 byłem już na firmie. Awizacje miałem na 7.00. Zaniosłem papiery i czekałem na swoją kolej. W tym czasie wpakowałem ubrania do schowków. Nadeszła 7.00 więc podjeżdżam do wyznaczonego miejsca, podłączyłem rury i pompa w ruch. W miarę szybko poszło, więc wyruszyłem w drogę. Po drodze szybka pauza 45min. i rura dalej. Czas pracy wykorzystałem na MAXA i przyszedł czas na odpoczynek 9 godzinny. Do rozładunku pozostało mi 150 km także wszystko na spokojnie. Kiedy dotarłem na miejsce poszedłem do biura z papierami.
Rozładunek poszedł sprawnie i wszystko poszło jak należy. Dostałem SMS od spedytora i okazało się, że załadunek mam w tej samej firmie i tego samego ładunku także się bardzo ucieszyłem. Z tym leciałem na Koln więc o godzinie 15 wyruszyłem w stronę Niemiec. Wszystko szło jak po maśle. Została mi godzina czasu pracy, zacząłem szukać już parkingu, do granicy słowacko-czeskiej ok.1,5 km gdy nagle głośny huk. Wiedziałem co było na rzeczy. Zjechałem na pas awaryjny i okazało się że wystrzałowi uległa opona w naczepie. Byłem załamany... Szczęście w nieszczęściu do najbliższej pompy miałem 1km więc jakoś pomału doturlałem się na parking. Zakończyłem czas pracy i wziąłem się za wymianę opony. Jakoś to poszło i na szczęście wystrzał nie wyrządził większych szkód od pękniętego nadkola. Po pauzie ruszyłem dalej i obecnie kręcę pauzę 45' przed Erfurtem do celu pozostało mi 750km. Oby już bez żadnych przeszkód. Szerokości!
PS. Moja pierwsza relacja od dłuuuugiego czasu więc proszę o wyrozumiałość. Dzięki!Smile


Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: Manfrex Transport - Jabłonka - Dawid Filipsky - 29/11/2018 03:30 PM

Wszystko wygląda elegancko Big Grin


RE: Manfrex Transport - Jabłonka - Ukaszeł - 29/11/2018 04:34 PM

fajno ta skania, foty też. chcąc sie do czegoś doczepić, to jedynie moge do tego postoju na poboczu :E


RE: Manfrex Transport - Jabłonka - Johny Trucker - 29/11/2018 09:18 PM

Łapcie zapowiedź sobotniego posta Smile

Image

Jaka jest wasza opinia o odświeżonym Manfrexie?