eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Siemanko :) - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Forum Ogólne
(/forum-14.html)
+--- Dział: Przywitaj się (/forum-261.html)
+--- Wątek: Siemanko :) (/thread-48453.html)



Siemanko :) - arturpilot123 - 11/11/2018 01:49 PM

Witam serdecznie wszystkich użytkowników !
Mam na imię Artur, jestem zawodowym kierowcą ale nie dużego zestawu lecz busa ponieważ jeżdżę jako pilot gabarytów od 4 lat. Często grywam w ets2 bo jak wiecie gabaryty jeżdżą tylko nocą a w dzień to co tu robić na parkingu ? Wtedy właśnie wchodzę w ten wirtualny świat ets2 . Bywałem kilka razy w TVN turbo program ,,Megatransporty'' kto ogląda ten może widział . Podrzucę poniżej fotkę . Pozdrawiam Smile

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: Siemanko :) - Ania - 11/11/2018 02:07 PM

Witamy w naszych skromnych progach Wykrzyknik Czuj się jak u siebie Smile


RE: Siemanko :) - VresT - 11/11/2018 05:08 PM

Witamy na forum Smile


RE: Siemanko :) - WiTo - 11/11/2018 05:13 PM

Witaj na forum Smile


RE: Siemanko :) - limowski - 11/11/2018 08:18 PM

O stary... i kolejny raz nachodzi mnie myśl, żeby pracować przy pilotażu zestawów ponadnormatywnych. Witamy serdecznie na forum i życzymy miłej zabawy Smile


RE: Siemanko :) - Michal_Z_gno - 12/11/2018 12:38 AM

Witamy na forum a co do kojarzenia to nie wykluczam, że gdzieś tam się przewinąłeś w którymś z odcinków i Cię gdzieś tam nawet widziałem no ale nie powiem na 100% bo tej serii akurat nie śledzę jakoś specjalnie odcinek po odcinku (jak akurat trafi się w TV to obejrzę).


RE: Siemanko :) - Marcin D - 12/11/2018 08:58 AM

Powitać.Fajnie że jeździsz na gabarytach-ja jeździłe-m na busach z kurnikiem ale to rzuciłem i nie żałuje Smile