eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
[1.41] Kolejność map - PM | PR | RM | ROEX | SR - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Download (/forum-119.html)
+---- Dział: Mapy do ETS 2 (/forum-125.html)
+----- Dział: Zestawy map - info co i jak można łączyć. (/forum-582.html)
+----- Wątek: [1.41] Kolejność map - PM | PR | RM | ROEX | SR (/thread-48700.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


[1.41] Kolejność map - PM | PR | RM | ROEX | SR - wojson - 16/12/2018 02:16 PM

Przedstawiam wam kolejność na działanie map
- ProMods 2.56
- PolandRebuilding 2.5.1
- RusMap 2.4.2
- RomaniaExtended 3.1
- Southern Region 10.5
Dodatki:
- Paris Rebuild 3.0

na wersji gry 1.41


Oczywiście wymagane WSZYSTKIE DLC MAPOWE


WAŻNE!
- Plik Def&Map od Southern Region trzeba zastąpić innym, poprawionym przez Pana Sergey'a. Link na dole.
- Bez jakiejkolwiek modyfikacji na tło mapy, która wspiera duże kombinacje modów, będzie wyrzucać grę. Simple_Colored_Map_EUROPE, którą zaktualizowałem pod 1.41 działa dobrze nie powodując problemów, lecz inne tła też POWINNY działać.


Kolejność:
Image
Jeżeli masz sugestie co do kolejności - pisz!

ORYGINALNE LINKI AUTORÓW MODYFIKACJI:

ORIGINAL MODIFICATION AUTHOR LINKS

Simple_Colored_Map_EUROPE:

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Paris Rebuild v3.0:

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

ROEX 3.1 - PNM:

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

NoBlackSeaFeries 1.39:

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

RXall-PM256-RM242-PR251 RC FULL V2:

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

ROEX31-SR10.5:

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

RomaniaExtended 3.1:

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

PolandRebuilding 2.5.1:

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

RusMap 2.4.2 (4 archiwa):

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

ProMods 2.56:

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

SouthernRegion -10.5 - PNM:

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Southern Region map [Def and Map] - by Sergey061:

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Southern Region 10.5:

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .









RE: [1.33] Kolejność map - PR | RM | PM - Bozo - 16/12/2018 02:24 PM

Zobacz Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Wink


RE: [1.33] Kolejność map - PR | RM | PM - adamix - 16/12/2018 02:42 PM

Na tej kombinacji map - RusMap nad PR mam jeden problem - rosyjskie radiowozy są na całej mapie, od Hiszpanii po Rosję. Czy da się to jakoś zmienić?


RE: [1.33] Kolejność map - PR | RM | PM - wojson - 16/12/2018 03:30 PM

Obawiam się że nie. Tylko podaje kolejność :/ Wiadomo, że rusmap nie został przystosowany pod 1.33 oficjalnie więc jakieś problemy mogą być. Może spróbuj pogrzebać w RusMap def 1.33 myślę, że tam może leżeć przyczyna problemu


RE: [1.33] Kolejność map - PR | RM | PM - Sowa - 16/12/2018 03:46 PM

Panowie mam taki problem ze po wgraniu rus mapa z owych linków na polanadzie mam cały czas zamknięte szlabany. Wie ktoś co może być powodem


RE: [1.33] Kolejność map - PR | RM | PM - Dawid2849 - 16/12/2018 07:39 PM

Łapcie fixa na Rosyjskie radiowozy: http://www.roextended.ro/fixes.html !
Drugi download!
Dajcie nad road connection!


RE: [1.33] Kolejność map - PR | RM | PM - adamix - 16/12/2018 07:40 PM

(16/12/2018 03:30 PM)wojson napisał(a):  Obawiam się że nie. Tylko podaje kolejność :/ Wiadomo, że rusmap nie został przystosowany pod 1.33 oficjalnie więc jakieś problemy mogą być. Może spróbuj pogrzebać w RusMap def 1.33 myślę, że tam może leżeć przyczyna problemu

Widać chyba fix RusMap coś namieszał bo 2 modele rosyjskich radiowozów są jako normalne auta w trafficu teoretycznie przypisane tylko do Rosji, a ta właściwa policja rosyjska to Mondeo i te auta jeżdżą tylko po Rosji. Pytanie tylko jak usunąć niektóre pojazdy z def RusMap?


RE: [1.33] Kolejność map - PR | RM | PM - wojson - 16/12/2018 09:30 PM

adamix sprawdź czy ten fix od kolegi działa, ja już dzisiaj nie dam rady. Napisz co i jak potem Wink

EDIT: Sprawdzone w plikach, zmienia się tylko jedna linijka - spawn_ratio: 0, nie sprawdzone w grze ale powinny się pojawiać tylko w Rosji Smile
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

PS Dawid, link dodany do głownego postu Big Grin Dzięki!


RE: [1.33] Kolejność map - PR | RM | PM - topiq - 21/01/2019 08:17 PM

Ja niestety pierwszy raz chyba poległem na aktualizacji RusMapy. Profil, który od 5 prawie lat uaktualniam o PM, RM i PR, działa tylko z PM+PR. RusMapa z fixami wywala podczas wczytywania. Chyba dawno takiego bałaganu w modach mapowych nie było. Pytanko czy nadal plik 2.30+Legacy Compatibility Fix jest potrzebny, skoro 2.32 jest już pod 1.33 i DLC Baltic?


RE: [1.33] Kolejność map - PR | RM | PM - Bozo - 21/01/2019 09:14 PM

Dla wszystkich zainteresowanych jak należy ułożyć pliki zestawu 3 map tj. RM, PM i PR na patch 1.33 - sprawdziłem i działa elegancko.

Image
Image

Bez fix-a "compatability..." się nie wczyta gra.