eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Pjoter Logistics - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: Pjoter Logistics (/thread-49461.html)



RE: Pjoter Transport - Drax. - 21/05/2019 03:46 PM

Pobudka 6:00. Śniadanie. Zabieram torby i idę do samochodu.
Po dojeździe na miejsce wypakowałem się, podłączyłem naczepę i podpiąłem tabliczki.
Scania odpalona, bulgocze niesamowicie. Ogień na tłoki!

Image

Image

Po rozładunku w Brukseli otrzymałem SMSa że ładuję 22 tony na Włochy. Teraz zobaczymy na co stać tego potworka Big Grin

Image

Image

Image

Image

180 kilometrów przed celem musiałem zjechać na pauzę. Piękne słońce, widok morza... czego chcieć więcej?

Image

Image

Image



RE: Pjoter Transport - michalz - 21/05/2019 04:29 PM

Fajnie to sie prezentuje a juz ujecia ze sloncem bajka Smile


RE: Pjoter Transport - Marcin1693 - 21/05/2019 06:27 PM

Bardzo ładne zdjęcia Smile


RE: Pjoter Transport - Iśmik - 21/05/2019 06:59 PM

(21/05/2019 02:11 PM)Morek. napisał(a):  
(21/05/2019 11:20 AM)Iśmik napisał(a):  Jaki tu się dziad robi. Tylko czekać, aż to padnie.

Dlaczego "Dziad" Bo tobie coś nie pasuje? Bo robi się zbierania ludzi? Na prawdę nie masz co robić tylko w każdym temacie wszystkich pouczać, czy krytykować? Człowieku zajmij się swoim życiem, wyjdź z domu, sprzedaj to swoje Berlingo czy co tam masz, i przestań się dop%*rdalac do każdego kogo napotkasz. Smile zajmij się swoim kononowiczem transport czy co tam chciales otworzyć ponownie. Smile Miłego dnia Koleszko, z Bogiem Smile

Zaśmiane zostało ostro. Tyle lat siedzę w tym świecie i wiem jak się kończy zatrudnianie dużej ilości osób. Będę krytykował każdego, kto na to zasługuje i nic Tobie do tego. Co do Berlingo to już nie aktualne kolonko dawno.


RE: Pjoter Transport - Johny Trucker - 21/05/2019 07:09 PM

Jest dobrze. Jedyne co można poprawić to mat na scanii w centrum transport Smile


RE: Pjoter Transport - ZbieglyMorson - 21/05/2019 08:21 PM

(21/05/2019 06:59 PM)Iśmik napisał(a):  
(21/05/2019 02:11 PM)Morek. napisał(a):  
(21/05/2019 11:20 AM)Iśmik napisał(a):  Jaki tu się dziad robi. Tylko czekać, aż to padnie.

Dlaczego "Dziad" Bo tobie coś nie pasuje? Bo robi się zbierania ludzi? Na prawdę nie masz co robić tylko w każdym temacie wszystkich pouczać, czy krytykować? Człowieku zajmij się swoim życiem, wyjdź z domu, sprzedaj to swoje Berlingo czy co tam masz, i przestań się dop%*rdalac do każdego kogo napotkasz. Smile zajmij się swoim kononowiczem transport czy co tam chciales otworzyć ponownie. Smile Miłego dnia Koleszko, z Bogiem Smile

Zaśmiane zostało ostro. Tyle lat siedzę w tym świecie i wiem jak się kończy zatrudnianie dużej ilości osób. Będę krytykował każdego, kto na to zasługuje i nic Tobie do tego. Co do Berlingo to już nie aktualne kolonko dawno.

Ty ale co to zmienia że dużo siedzisz w tym "ŚWIECIE"? Bo wydaje mi się że nic, co do tego ile ty tu nie siedzisz, są ludzie którzy robią lepsze rzeczy od ciebie i nie krytykują, tylko ty zawsze szukasz zaczepki. Ale co ty tu krytykujesz ? Człowieku nie pasuje ci to ile jest ludzi w zespole, to już się zrobiło chore i nudne to twoje krytykowanie wszystkiego i wszystkich, powtórzę POPATRZ NA SIEBIE I NA SWOJE MODELE CZY EKIPĘ Wink Temat zakończyłem ty też się nie wysilaj bo szkoda twojego mojego i całej ekipy czasu Big Grin


RE: Pjoter Transport - Kurek - 21/05/2019 08:27 PM

(21/05/2019 08:21 PM)Morek. napisał(a):  
(21/05/2019 06:59 PM)Iśmik napisał(a):  
(21/05/2019 02:11 PM)Morek. napisał(a):  
(21/05/2019 11:20 AM)Iśmik napisał(a):  Jaki tu się dziad robi. Tylko czekać, aż to padnie.

Dlaczego "Dziad" Bo tobie coś nie pasuje? Bo robi się zbierania ludzi? Na prawdę nie masz co robić tylko w każdym temacie wszystkich pouczać, czy krytykować? Człowieku zajmij się swoim życiem, wyjdź z domu, sprzedaj to swoje Berlingo czy co tam masz, i przestań się dop%*rdalac do każdego kogo napotkasz. Smile zajmij się swoim kononowiczem transport czy co tam chciales otworzyć ponownie. Smile Miłego dnia Koleszko, z Bogiem Smile

Zaśmiane zostało ostro. Tyle lat siedzę w tym świecie i wiem jak się kończy zatrudnianie dużej ilości osób. Będę krytykował każdego, kto na to zasługuje i nic Tobie do tego. Co do Berlingo to już nie aktualne kolonko dawno.

Ty ale co to zmienia że dużo siedzisz w tym "ŚWIECIE"? Bo wydaje mi się że nic, co do tego ile ty tu nie siedzisz, są ludzie którzy robią lepsze rzeczy od ciebie i nie krytykują, tylko ty zawsze szukasz zaczepki. Ale co ty tu krytykujesz ? Człowieku nie pasuje ci to ile jest ludzi w zespole, to już się zrobiło chore i nudne to twoje krytykowanie wszystkiego i wszystkich, powtórzę POPATRZ NA SIEBIE I NA SWOJE MODELE CZY EKIPĘ Wink Temat zakończyłem ty też się nie wysilaj bo szkoda twojego mojego i całej ekipy czasu Big Grin

palcie gumy wszyscy stad


RE: Pjoter Transport - kacper233 - 21/05/2019 10:12 PM

To tego no widzę, że firma się powiększa gitara :E


RE: Pjoter Transport - ZbieglyMorson - 21/05/2019 10:47 PM

Łapcie kilka fotek z przerzutów na Szwabach! Big Grin
Ps. Trochę wpadło do Scani Big Grin





Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: Pjoter Transport - Grzechosław - 21/05/2019 11:35 PM

Ładne ujęcia jak i zestaw Smile