eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Nie widzę modeli które dodałem do mapy - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Map Editor SCS (/forum-273.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-277.html)
+---- Wątek: Nie widzę modeli które dodałem do mapy (/thread-49770.html)

Strony: 1 2


Nie widzę modeli które dodałem do mapy - rudyxd - 27/04/2019 04:40 PM

Witam mam problem pobrałem kilka modów z tej strony i dodałem je na mapę, lecz gdy włączam moda i zaczynam nową grę to wszystkie modele których nie pobrałem działają normalni. Zgaduje że gdzieś zapomniałem ich włożyć, ale nie wiem dokładnie gdzie. Gdy zbliżam się do tego modelu na kamerze 0 to w logu jest mising definiton


RE: Nie widzę modeli które dodałem do mapy - Adam.J - 27/04/2019 04:45 PM

(27/04/2019 04:40 PM)rudyxd napisał(a):  Witam mam problem pobrałem kilka modów z tej strony i dodałem je na mapę, lecz gdy włączam moda i zaczynam nową grę to wszystkie modele których nie pobrałem działają normalni. Zgaduje że gdzieś zapomniałem ich włożyć, ale nie wiem dokładnie gdzie. Gdy zbliżam się do tego modelu na kamerze 0 to w logu jest mising definiton

Mógłbyś to jakoś inaczej sprecyzować. Bo w sumie to nie wiadomo o co dokładnie chodzi.


RE: Nie widzę modeli które dodałem do mapy - rudyxd - 27/04/2019 04:57 PM

(27/04/2019 04:45 PM)Adam.J napisał(a):  
(27/04/2019 04:40 PM)rudyxd napisał(a):  Witam mam problem pobrałem kilka modów z tej strony i dodałem je na mapę, lecz gdy włączam moda i zaczynam nową grę to wszystkie modele których nie pobrałem działają normalni. Zgaduje że gdzieś zapomniałem ich włożyć, ale nie wiem dokładnie gdzie. Gdy zbliżam się do tego modelu na kamerze 0 to w logu jest mising definiton

Mógłbyś to jakoś inaczej sprecyzować. Bo w sumie to nie wiadomo o co dokładnie chodzi.

Edytowałem podstawową mapę z ets 2. Dodałem do niej np. model zuk z tej strony i w ME widzę go normalnie, ale gdy tworzę nowy profil i zaczynam grę tak jak bym chciał normalnie zagrać w ets2 to tego żuka nie widać


RE: Nie widzę modeli które dodałem do mapy - Adam.J - 27/04/2019 05:26 PM

Może to głupio zabrzmi ale to co zrobiłeś w ME zapisałeś i stworzyłeś sobie plik tej mapki (czy sektorów) w formacie SCS i ten plik wrzuciłeś do folderu mod.


RE: Nie widzę modeli które dodałem do mapy - rudyxd - 27/04/2019 05:33 PM

(27/04/2019 05:26 PM)Adam.J napisał(a):  Może to głupio zabrzmi ale to co zrobiłeś w ME zapisałeś i stworzyłeś sobie plik tej mapki (czy sektorów) w formacie SCS i ten plik wrzuciłeś do folderu mod.

Tak jak bym mógł wiedzieć co zrobiłem źle był bym wdzięczny, to naprawie

wziąłem folder europe,europe.mbd,europe.set i zrobiłem winrar .zip a rozszerzenie zmieniłem na scs
Jak dodałem tego żuka jako moda do listy modów w profilu do się wyświetla, czyli zapomniałem coś dodać do minimoda


RE: Nie widzę modeli które dodałem do mapy - Adam.J - 27/04/2019 05:37 PM

w piku SCS musisz mieć najpierw folder map a w nim dopiero folder europe


RE: Nie widzę modeli które dodałem do mapy - rudyxd - 27/04/2019 05:42 PM

(27/04/2019 05:37 PM)Adam.J napisał(a):  w piku SCS musisz mieć najpierw folder map a w nim dopiero folder europe

Mam tak bo wszystkie rzeczy które dodałem na mapę z gry wyświetlają się normalnie tylko te modele pobrane nie wyświetlają się


RE: Nie widzę modeli które dodałem do mapy - Adam.J - 27/04/2019 05:46 PM

To nie wiem co może być przyczyną.


RE: Nie widzę modeli które dodałem do mapy - rudyxd - 27/04/2019 05:48 PM

(27/04/2019 05:46 PM)Adam.J napisał(a):  To nie wiem co może być przyczyną.

Mogę wysłać zdjęcie jak wygląda scs z mapą


RE: Nie widzę modeli które dodałem do mapy - Adam.J - 27/04/2019 05:55 PM

A ten model jest na tym forum ?