eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
BOROWIŃSKI TRANSPORT - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: BOROWIŃSKI TRANSPORT (/thread-49824.html)



RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - michalz - 31/07/2019 04:58 PM

Dafik robi robotę Smile


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Aras. - 01/08/2019 09:46 AM

Nie no Tomek! Najlepszego dziada na Lubelszczyźnie to nie mogłeś znaleźć, Szanuję za tą firmę! Powodzenia :E


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - BorUwa - 01/08/2019 06:15 PM

Złapany w okolicy Warszawy Biggrin2

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Przedsiębiorca. - 01/08/2019 07:03 PM

Zrób coś na wzór Direxu ?


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - BorUwa - 01/08/2019 10:35 PM

(01/08/2019 07:03 PM)Przedsiębiorca. napisał(a):  Zrób coś na wzór Direxu ?

Wlasnie przegladam co to za firma i szczerze to samo jezdzi u mnie na LB/LBI tylko bez oklein. Bardziej robie takie autka co zobacze w swoich regionach i oczywiscie wpadna mi w oko Smile


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - BorUwa - 02/08/2019 12:58 AM

Mały update mojego volvo Smile wpadly klosze na obrysowki i przy okazji nowe zarowki. Zamontowalem przednie lustro, ktoro walalo mi sie po garazu z dobre 2 miesiace i jakos zawsze nie bylo kiedy zamontowac Szczerbol i zmienilem felge. W planach mam rowniez zrobic porzadek z ta naklejka PL albo zdrapac calkowicie albo zdrapac i nalepic w innym miejscu nastepnie planuje dodac jeszcze miedzyoski (badz jak kto tam se to nazywa) co mysliscie? ma to sens z miedzyoska i naklejka ?licze na wasza pomoc a takze piszcie co by dodac, zmienic Smile

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Michal_Z_gno - 02/08/2019 01:11 AM

Osłon bym nie zakładał a naklejkę usunął całkowicie na Twoim miejscu.


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Pawelek - 02/08/2019 07:19 AM

Ogółem model nie jest zbyt dobrze odwzorowany. Począwszy od kolorystyki wnętrza po osprzęt przy zbiorniku. Co do wyglądu to dodał bym tutaj niewielką rurkę na dach, 4 halogeny i byłby typowo, nasz wschodni zestaw. Big Grin


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - WeiserPL - 02/08/2019 10:41 AM

Ja bym zostawił tak jak jest czyli nie dokładał międzyośki i nie zdrapywał PL-ki Wink


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - BorUwa - 03/08/2019 01:40 AM

aktualnie wyglada to tak Smile lepiej ? gorzej ? od razu powiem ze fotele jeszcze beda robione ale nie wiem kiedy Tongue a co do sytuacji z zewnatrz prosze o opinie Wink

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.