eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
BOROWIŃSKI TRANSPORT - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: BOROWIŃSKI TRANSPORT (/thread-49824.html)



RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - BorUwa - 14/12/2019 09:14 PM

Świetna relacja, widać, że odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu Wink


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Adam11500 - 14/12/2019 09:18 PM

Dobra relacja 10/10


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Ajgol3 - 14/12/2019 09:50 PM

Bardzo ładnie Maćku!

Siedlce [PL] - Mozyrz [BY] - Porhov [RUS]

Nowa firma, nowe możliwości. A tak serio to baza Biała Podlaska, bo tam Soczewa dał mi kluczyki od swojego starego Mana. Wziąłem, otworzyłem wpakowałem się i poleciałem do Siedlc na pierwszy załadunek na wschód. Była to trasa na Białoruś, na oko ok. 466km. Trasa przebiegała bardzo szybko, szybka odprawa na granicy i rura na Mozyrze. Przypomniało mi się że kilka miesięcy temu również u Bartka w firmie w tym samym miejscu miałem rozładunek, aż przypominają się stare czasy. Rozładunek przebiegał nawet szybko, 3 godzinki rozładunku i podlot na kolejny załadunek. Szybko i sprawnie wyruszyłem na drogi, o 14 byłem w drodze na Rosję. Trasa jak w stronę naszych sąsiadów, przechodziła sprawnie. 200km przed granicą stanąłem na pobliskim parkingu obok głównej drogi, zrobiłem 45' i znowu rura. Do 22 miałem czas a o 15:26 miałem do rozładunku tylko 110km. 18:34 byłem pod firmą, stanąłem na chodniku spytać się czy dobrze trafiłem. Trafiłem w sam punkt, wjechałem no i rozładowałem towar. Teraz czekam na Sms od spedytora gdzie dalej mnie wyśle. Pozdrawiam i szerokości na drogach! Big Grin

Image

Image

Image

Image

Image



RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Galaxy - 14/12/2019 09:53 PM

Chłopaki szalejecie z tymi relacjami, masakra Big Grin Ale wszystko pięknie i ładnie Big Grin


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Prezes_1337 - 14/12/2019 09:54 PM

Kierunek Olsztyn (PL)

Image



RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - limowski - 14/12/2019 10:27 PM

ho ho ho, zima idzie. Fajny Manior Magiku78.


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Kędzierzawy - 14/12/2019 11:01 PM

Gicik jest PanowieWykrzyknik


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Kurdianeł - 15/12/2019 09:57 AM

Prosty ładny zestawik, fotki też Smile


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Ziom - 15/12/2019 11:16 AM

Bombowe foty Magik Big Grin


RE: BOROWIŃSKI TRANSPORT - Prezes_1337 - 15/12/2019 03:29 PM

Witam dzisiaj mija kolejny dzień mojej pracy na chłodni,szczerze przyjemna praca przy rozładunkach czy załadunkach to tylko dzwi otworzyć i tyle dobra koniec
rozmawiania o tym jak na chłodni się jeździ.Wczoraj punk 10 wjechałem na firmę podstawiłem się pod rampę w ciągu 45 minut mnie zrzucili i odrazu załadowali
tzw.super szybka firm.Po załadunku odebrałem papiery i ruszyłem w strone Łodzi a dokładnie Zgierza.Pogoda w Polsce dopisuje słonczeko świeci a na Białorusi,Rosji
śniegiem sypało ile fabryka dałem przyjemnie się jechało.Po 5 godzinach dojechałem na rozładunek pod firmę .Jak zwykle ta sama czyność otworzyć dzwi pod rampę
stałem 2 godziny pod rampą nagle dostałem cynk że już rozładowane wiec super.Sms do firmy wysłany że już mnie rozładowali dostałem powrotnego Sms'a że moge jechać
na parking i już kręcić pauze.Po 9 godzinach pauzy dostałem sms'a od firmy że już mam załadunek w strone Rosji także kieruje się w stronę załadunku Szerokości
i przyczeponość Pozdrawiam Cool

Zdjęcie z Pauzy kręconej na stacji benzynowej w Zgierzu (PL)

Image

Trasa którą się poruszałem do Zgierza (PL)

Image


Mam nadzieje że was nie zanudziłem z fartem ziomeczki Biggrin2