eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Audi A4 B6 Avant. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Świat Motoryzacji (/forum-242.html)
+---- Dział: Rozmowy ogólne (/forum-430.html)
+---- Wątek: Audi A4 B6 Avant. (/thread-49909.html)

Strony: 1 2 3


RE: Audi A4 B6 Avant. - .:KoNrAd FH:. - 10/03/2020 11:33 AM

Ja tylko właśnie w b6 to zaobserwowałem, wcześniej miałem a3, nic się nie zdzierało, rodzice mieli a4 b5 fl, też nic się z tym nie działo, teraz mam b8 i to samo, nic się nie dzieje, tylko w b6 wiedzę tego typu problemy i a6 c5, czyli rdzawki i pękające/rozwarstwiające się plastiki.


RE: Audi A4 B6 Avant. - Perkins - 10/03/2020 04:41 PM

(10/03/2020 11:33 AM).:KoNrAd FH:. napisał(a):  Ja tylko właśnie w b6 to zaobserwowałem, wcześniej miałem a3, nic się nie zdzierało, rodzice mieli a4 b5 fl, też nic się z tym nie działo, teraz mam b8 i to samo, nic się nie dzieje, tylko w b6 wiedzę tego typu problemy i a6 c5, czyli rdzawki i pękające/rozwarstwiające się plastiki.

Cała grupa VAG po 2002 lub 2003 roku miała problem z zdzierającymi plastikami. Nie pamiętam do którego roku, ale B7 też jeszcze te pierwsze miały ten problem. Listwa od oświetlenia rejestracji to też taki przypadek B6/B7 Z pierwszych roczników. Polecam się doedukować, a nie stwierdzać jakieś mity na podstawie aut rodziców. Pękające/rozwarstwiające plastiki? To niech lepiej znajomi zmienią gruzy na dobre egzemplarze. U mnie i u znajomego w B7 nie ma takich problemów. Rdzawki są też i na B5 czy nawet nowszych tak jak i w B6/B7. Budy są ocynkowane, ale tylko Ci się klucz obśliźnie, uderzysz i będzie rdzewieć. Wypraktykowane na 4 autach z zerami na masce. Wink Ogółem na grupach fb o A4 sporo tekstów można znaleźć, że B6 to jedna z najlepszych modeli A4. Te przyciski czy gumy to kwestia oszczędzania całej grupy VAG co można bardzo dobrze zaobserwować w innych markach i ich modelach. Wink