eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Diagnostyka - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: American Truck Simulator
(/forum-443.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-506.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-510.html)
+---- Wątek: Diagnostyka (/thread-50536.html)



Diagnostyka - herodonguralesk1 - 05/10/2019 10:46 AM

Witam
mam mały problem z wezwaniem serwisu Smile
Gdy wciskam klawisz przypisany do strony diagnostyki wyrzuca grę do pulpitu. Problem występuje w Ets 2 jak i w Ats. Zmiana przypisania tej funkcji do innego innego klawisza nie pomogła. Proszę o pomoc.


https://pastebin.com/KLBd0PVW


RE: Diagnostyka - PLAYER - 05/10/2019 12:37 PM

Masz na pewno oryginalną grę? bo coś dziwne rzeczy w logu są


RE: Diagnostyka - Galaxy - 05/10/2019 12:41 PM

Pierwsze co.. grasz na modyfikacjach? Jeśli tak to je wyłącz i sprawdź. Jeśli to nie pomaga lub ich nie używasz sprawdziłbym innego save'a a w najlepszym wypadku reinstall gry, albo chociaż spójność plików chociaż rzadko kiedy co ona pomaga.
Sprawdź te pare rzeczy i daj znać

I po drugie też mnie ciekawi czy gra oryginał bo ścieżka jak na STEAM, ale w konsoli ewidentnie wywala wersje nie steamowską :V


RE: Diagnostyka - herodonguralesk1 - 05/10/2019 02:06 PM

(05/10/2019 12:37 PM)filipiaaczeq napisał(a):  Masz na pewno oryginalną grę? bo coś dziwne rzeczy w logu są

Ets 2 jak i Ats są to wersje pudełkowe Smile


RE: Diagnostyka - herodonguralesk1 - 05/10/2019 02:17 PM

(05/10/2019 12:41 PM)Galaxy napisał(a):  Pierwsze co.. grasz na modyfikacjach? Jeśli tak to je wyłącz i sprawdź. Jeśli to nie pomaga lub ich nie używasz sprawdziłbym innego save'a a w najlepszym wypadku reinstall gry, albo chociaż spójność plików chociaż rzadko kiedy co ona pomaga.
Sprawdź te pare rzeczy i daj znać

I po drugie też mnie ciekawi czy gra oryginał bo ścieżka jak na STEAM, ale w konsoli ewidentnie wywala wersje nie steamowską :v

Problemem okazał się mod na pasek Hud (ATS New Route Advisor v1.3 by XEBEKzs). Będę musiał poszukać jakiegoś zamiennika, ponieważ standardowy jest nieporęczny.


Bardzo dziękuje za pomoc Smile