eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Mar-Trans - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: Mar-Trans (/thread-50620.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Mar-Trans - Michal_Z_gno - 29/11/2019 12:29 AM

Właśnie takie relacje co można coś przeczytać i obejrzeć to mi pasują 10/10


RE: Mar-Trans - Kędzierzawy - 29/11/2019 08:33 PM

Superancko tuWykrzyknik


RE: Mar-Trans - Adam11500 - 29/11/2019 08:38 PM

Świetnie to wygląda Big Grin


RE: Mar-Trans - miskowy18 - 01/12/2019 02:33 PM




Siemanko!


W poniedziałek [25.11.2019] ładowałem na Włochy, skup owoców Sadmax w Mogielnicy - 23 tony jabłek do fabryki lodów Giuso Guido w miejscowości Bistagno!

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Dziś nie będzie relacji lecz wrzucam wam parę fotek Wink

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.


Kilka fajnych ujęć, mam nadzieję że się podoba!



RE: Mar-Trans - michalz - 01/12/2019 04:33 PM

Świetnie się to prezentuje Wink oby tak dalej Tongue 10/10 leci Wink


RE: Mar-Trans - Ziom - 01/12/2019 04:56 PM

No no lux foty pstrykać Tongue 10/10


RE: Mar-Trans - Kędzierzawy - 01/12/2019 10:22 PM

EleganckoWykrzyknik


RE: Mar-Trans - WeiserPL - 06/12/2019 09:37 PM

Elooo! Trochę Wschodu było ode mnie to teraz czas na Dziki Zachód:




Image

Ostrów Maz.-Mińsk Maz.- Sable-sur Sarthe
Poniedziałek-Środa
Poniedziałek:
Na wstępie chciałbym jeszcze powiedzieć o nowościach w mojej ciężarówce. Moje plany powoli zaczynają się spełniać. W tygodniu jak byłem na Rosji przyszła rurka Kelsy z 4 halogenami. Postawanowiliśmy z zaprzyjaźnionymi mechanikami posiedzieć przy sobocie i ją założyć. Na początku nie wiedziałem czy to "siedzi" i pasuje, zawsze można zdjąć i założyć do innego auta z firmy. Popytałem i odpowiedź była jednogłośna-jest gitara, zostaw! No to została, prezentuje się tak:

Image

Wracając do relacji, trafiło mi się tym razem zlecenie na Francję. No to lecimy do żabojada. O godz. 7 wyjechałem z naszej drugiej bazy, czyli placu przy Autosie w Ostrowii. Najpierw poleciałem DK50 do Mińska Maz. na załadunek. Zajęło mi to 1h30. Firma nazywała się Gruplast. Produkują oni różnego rodzaju folie. Niestety była kolejka i musiałem z 1h20 odstać na moją kolej. O 10:20 wyjechałem załadowany 11 tonami właśnie folii, typowo spożywczej chyba i teraz czysta przyjemność z jazdy, a jest co pedałować, bo 1900 km niedaleko miasta Le Mans. Może nie czysta, bo pewnie i trochę odstoję w korkach u szwaba, ale jazda i tak lepsza od czekania pod firmą w pracy kierowcy Wink Początkowo moją ulubioną drogą, czyli DK50 przez Kołbiel, Górę Kalwarię, Grójec do Mszczonowa. Wiadomo w tych miastach przejazdowych trochę się spowolniło, bo ruch spory, ale i tak ta droga ma po prostu swój unikalny klimat i uwielbiam! Dalej S8 na Piotrków to tempomat i mogłem odpocząć. W Zawadzie obok Tomaszowa zjechałem na parking przy barze Janosik i zjadłem sobie tam obiad przy okazji. Spoko szama, polecam! Koniec pauzy, trzeba lecieć dalej. Teraz te problemy w zwiazku budową A1, więc dojazd DK91 do S8 na Wrocław zaje**ny. Potem już płynnie. We Wrocku zjechałem na A4 w stronę granicy w Zgorzelcu. Ruch ciężarówek w moją stronę duży, bo poniedziałek i wszyscy na zachód cisną. Na szczęście obyło się bez kolizji. Na Krzywej szybka 45'tka, bo stwierdziłem, że pójdę na dychę i podlecę na granice w Jędrzychowicach na parking. Udało mi się, bo były z 3 rajki jeszcze wolne. Pauza 11 godzin.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Wtorek:
O 6:30 budzik zadzwonił hucznie, bo o 7:20 muszę ruszać. Jak tak zimno na zewnątrz to nawet nie chce się obejść zestawu, ale jak trzeba to trzeba. Ruszając z parkingu modliłem się, aby Niemcy przeszły w miarę sprawnie, żeby jutro już tylko przez Francję sobie przelecieć na rozładunek. Tak by pasowało. Ruch od rana duży. Drezno na szczęście luźno, potem cały czas A4 mijając Chemnitz, Gerę i Erfurt. Słońce dopisywało to aż przyjemnie się jedzie. Zgodnie z planem udało mi się dolecieć na 4h30 na słynny, a zarazem spory parking Shell Eisenach. To nie jest czasem teren dawnej granicy NRD-RFN? Nie wiecie może? Tak wygląda betonowo jak Marienborn. Mają tam też Burger Kinga, ale postawiłem się mocno i stwierdziłem, że sumienie nie pozwala na fast fooda i powinienem zjeść zdrowsze domowe jedzenie. Pozmywałem, żeby potem syfu nie było i nie śmierdziało obiadem. Lecimy dalej. Doleciałem do słynnej górki na Kirchheim na A7 już. Tutaj także toczą się rywalizacje kto pierwszy będzie stał w korku w Frankfurcie Szczerbol Volvo oczywiście dawało radę i za Niemcem, który leciał Scanią cisnęliśmy lewym zamulaczy. Potem już A5 na spokojnie. Na obwodnicy Frankfurtu nie było źle. Trochę wiadomo ruch zwolnił, ale ok. Dalej A67, A60 i A63 w stronę A6, bo leciałem na granicę z Francją w Saarbrucken. Tachograf wzywał na długą pauzę, więc stanąłem na Aralu w Waldmohr. Na tyłach jeszcze było miejsce, więc ujdzie. Tym razem 9h, żeby szybciej być na rozładunku.

Image

Image

Image

Image

Image

Środa:
Tym razem obudziłem się lekko półprzytomny. Niby spałem 7h, ale przez pobudkę w nocy jakoś tak dziwnie. No nic, trzeba lecieć. Francja przywitała mnie ulewnym deszczem. Dobrze, że temperatura +3 stopnie, bo jakby było poniżej zera to nieciekawie. Co prawda pomijając Paryż i obwodnice dużych miast, na autostradach francuskich nie tworzą się raczej korki, ale w nocy i tak plus jechać w małym ruchu. Puściłem sobie dobrego seta z Manieczek co by spanie nie brało. Tak nawet nie wiem kiedy minąłem A4 Reims i Metz dojeżdżając na 45'tkę na Totala w Bussy-Saint Georges zaraz przed Paryżem. Nie wiem czy to był dobry ruch, bo im później tym większe korki w stolicy, ale dzisiaj musiałem wykorzystać czas do końca. Tam na tej pseudoautostradzie A86 to jest taki syf, że naprawdę trzeba uważać dużym autem. Szczególnie, że Francuzi lubią kombinować z prawego na środkowy, potem na lewy, później z powrotem, bo przypomni im się, że mają skręcić w prawo na zjeździe. Szkoda szczępić r*ja na tych żabojadów! Potem już leciałem sobie spokojnie autostradą A11 na Le Mans. Można było odreagować. Zrzutkę miałem z 40 kilometrów za w miejscowości Sable-sur Sarthe w firmie Charal produkującej mięso. Zdjęli mnie praktycznie z marszu. Pojechałem na załadunek przerzutowy, ale to pojawi się już w następnej relacji lub fotorelacji.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Pozdro i miłego weekendu!



RE: Mar-Trans - Kurdianeł - 06/12/2019 10:12 PM

Ładne fotki, szczególnie ostatnia z wtorku, opisy też niczego sobie 10/10


RE: Mar-Trans - Aras. - 07/12/2019 12:46 AM

Opisy i zdjęcia pełen profesjonalizm. Szanuje za cały wkład :E