eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Mar-Trans - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: Mar-Trans (/thread-50620.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Mar-Trans - WeiserPL - 23/10/2019 07:35 PM

Cześć i czołem! Kto mnie zna z poprzedniej firmy, wie, że u mnie relacje są albo grubo albo wcale Wink Także zapraszam was w część 1 tego kółka, najpierw zabieram was do Niemca:




Image

Stare Lubiejewo (baza)-Ellhofen-Bretten
Poniedziałek-Wtorek
Poniedziałek:
Ta trasa zaczęła się dosyć wygodnie, bo rano w poniedziałek inny kierowca pojechał mnie załadować do Siemiatycz do firmy Rauch Polska i wrócił z ładunkiem 18 ton napojów. Ja tylko koło 17 przyjechałem z swoimi rzeczami i zakupami wpakować się do auta i podczepić swoją naczepę. Koło 18 wyjechałem z bazy i kierunek Ellhofem koło Heilbronn. Wyjechałem na S8 i w sumie odtąd cała trasa dwupasmówkami. Do Warszawy akurat wbiłem się chwilę po zakazie, a ze względu na wieczór było w miarę luźno. Nastepnie tempomat na 90 i A2 do Strykowa, gdzie zjechałem na A1, aby objechać Łódź. Potem S8 na Wrocław. Na MOP-ie Dąbrowa Wielka szybka 45'tka, na której zrobiłem sobie kolacje. No nic, trzeba nocną zapierdal*ć dalej. Musiałem trochę powyprzedzać, bo zamulali dużymi. Na A4 wyleciałem na węźle jak poparzony no i...mnie lekko spowolniło, bo zakaz wyprzedzania a tam zamulacze 80-82 się trafili. Od razu po odwołaniu na lewy i w sumie dalej nic ciekawego. Przekroczyłem granicę w Zgorzelcu i udało mi się czysto przemknąć przez Drezno. Ostatnie dwie wolne rajki były na Dresdner Tor, więc pasuje. Czas w kimę.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Wtorek:
Powiem szczerze, że nie często się tak późno wstaje w tej robocie, bo spałem aż do 11:40 i nawet obudziłem się przed budzikiem ustawionym na 12. Ledwo odsłoniłem firanki to już słońce biło przez szybę. W miarę ciepło, bo 16 stopni, wyszedłem obejść zestaw. Jakoś taki pusty teraz parking się zrobił, jak przedtem był zabity prawie kompletnie. Na spokojnie toaleta, kawka, śniadanie i w drogę. 450 kilometrów do miejsca docelowego. Najpierw A4 do Chemnitz, a następnie poleciałem A72 w dół do A9. Puściłem sobie playliste rapową z Spotify i w tym słońcu jakoś tak przyjemnie się leciało. Powiem wam, że 460 koni-mogłoby być trochę więcej, ale daje radę pod te górki, na szczęście skrzynia automatyczna ogarnia temat i nie zamula. Autobahną A9 dojechałem do Norymbergi i ledwo wbiłem się na A6 to już mały stau był. Na szczęście powoli, ale szło-taka godzina szczytu. Na Kammsteiner 45 minut i lecimy dalej A6 na Heilbronn. Ładne są tam panoramy powiem wam. Jeszcze zachodziło słońce to już w ogóle fajnie to wyglądało. Po jakoś 1h30 dojechałem na miejsce-był to magazyn znanej sieci niemieckich sklepów Edeka. Szwaby nie robiły problemu i wzięli mnie po 15 minutach pod rampę. Co prawda trochę wolno im to szło, ale o 21 byłem wolny. Zostało mi jeszcze trochę czasu jazdy, więc stwierdziłem, że podjadę do miejscowości Bretten na środowy załadunek do Anglii. Ciemno było to z tego krótkiego odcinka nie chciało mi się robić żadnych zdjęć. Kawałek przez centrum Heilbronn i dalej landówką 293 do celu. Pauza do rana, a relację z GB zobaczycie w kolejnej wrzutce.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Mam nadzieję, że nie zanudziłem was tekstem i fotki też wyszły spoko Wink Do następnego!



RE: Mar-Trans - Olexon - 23/10/2019 07:38 PM

Fotki może nie jakieś super ekstra ale i tak wyszło to bardzo fajnie.
PS. Uważaj na tego Szweda :E


RE: Mar-Trans - Rzepka. - 23/10/2019 07:40 PM

Wszystko elegancko, lux relacja Adam!


RE: Mar-Trans - Brian M. - 23/10/2019 08:02 PM

Jest świetnie Adam Big Grin


RE: Mar-Trans - DawidK - 23/10/2019 08:12 PM

Fajny tekst, foty też, oby tak dalej!


RE: Mar-Trans - scaniadriverv8 - 23/10/2019 09:01 PM

Ciekawa relacja fotki tez super 10/10


RE: Mar-Trans - Michal_Z_gno - 24/10/2019 12:18 AM

Opis przeczytany, fotki obejrzane i jest dobrze choć znalazłem pewien feler stylistyczny a dokładniej chodzi o mały pleonazm czyli dwa razy słowo "relacja" w jednym zdaniu cyt. "Pauza do rana, a relację z GB zobaczycie w kolejnej relacji." i na takie coś można by zwrócić uwagę następnym razem bo relacja w kolejnej relacji to tak trochę niezbyt wygląda :E (Tak wiem czepiam się na siłę mało istotnego detalu Big Grin)


RE: Mar-Trans - BorUwa - 24/10/2019 05:38 AM

Fajny zestaw jak i relacja, powodzonka Wink


RE: Mar-Trans - Niktoś - 24/10/2019 06:50 AM

Fajny zestawik Smile


RE: Mar-Trans - Johny Trucker - 24/10/2019 08:06 AM

Wspaniała robota Adamie Heart