eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Garage Szosa - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Modelowanie 3D (/forum-268.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-269.html)
+---- Wątek: Garage Szosa (/thread-50782.html)

Strony: 1 2 3


RE: Garage Szosa - Szosa - 15/12/2019 07:59 PM

(15/12/2019 07:46 PM)Ballino napisał(a):  Wygląda to tragicznie. Zamiast porządnie oteksturować wnętrze, które ma gotowe ładne tekstury chociażby na fotele to ty dałeś wszystko na ten sam okropny beż. Jak narazie to tylko kurnik przypomina troszkę prawdziwego VOS'a a cała reszta woła o pomstę do nieba


Juz chyba na tyle mnie znasz, ze wiesz ze to ma mi sie podobać. Ale dzięki za opinie, kiedys cos moze mi sie przyda ?


RE: Garage Szosa - Ballino - 15/12/2019 08:08 PM

(15/12/2019 07:59 PM)Szosa napisał(a):  
(15/12/2019 07:46 PM)Ballino napisał(a):  Wygląda to tragicznie. Zamiast porządnie oteksturować wnętrze, które ma gotowe ładne tekstury chociażby na fotele to ty dałeś wszystko na ten sam okropny beż. Jak narazie to tylko kurnik przypomina troszkę prawdziwego VOS'a a cała reszta woła o pomstę do nieba


Juz chyba na tyle mnie znasz, ze wiesz ze to ma mi sie podobać. Ale dzięki za opinie, kiedys cos moze mi sie przyda ?

To jest oczywiste, że to ma się głównie Tobie podobać. Ale drugą kwestią jest to, że resztę obserwatorów to wręcz obrzydza. Nie po to jest tyle poradników i uwag w internetach żeby u schyłku 2019 roku tworzyć modele jak żywcem wyjęte z 2010 Big Grin
Ale z tego co wiem będziesz to wrzucał do ETS2 (dziwne jest to, że nie robisz tego odrazu ale to twoja decyzja) więc czekam na efekty i wtedy będę ewentualnie mógł jakieś konstruktywne opinie z ewentualną pomocą wydac Wink


RE: Garage Szosa - Szosa - 15/12/2019 09:43 PM

(15/12/2019 08:08 PM)Ballino napisał(a):  
(15/12/2019 07:59 PM)Szosa napisał(a):  
(15/12/2019 07:46 PM)Ballino napisał(a):  Wygląda to tragicznie. Zamiast porządnie oteksturować wnętrze, które ma gotowe ładne tekstury chociażby na fotele to ty dałeś wszystko na ten sam okropny beż. Jak narazie to tylko kurnik przypomina troszkę prawdziwego VOS'a a cała reszta woła o pomstę do nieba


Juz chyba na tyle mnie znasz, ze wiesz ze to ma mi sie podobać. Ale dzięki za opinie, kiedys cos moze mi sie przyda ?

To jest oczywiste, że to ma się głównie Tobie podobać. Ale drugą kwestią jest to, że resztę obserwatorów to wręcz obrzydza. Nie po to jest tyle poradników i uwag w internetach żeby u schyłku 2019 roku tworzyć modele jak żywcem wyjęte z 2010 Big Grin
Ale z tego co wiem będziesz to wrzucał do ETS2 (dziwne jest to, że nie robisz tego odrazu ale to twoja decyzja) więc czekam na efekty i wtedy będę ewentualnie mógł jakieś konstruktywne opinie z ewentualną pomocą wydac Wink

Dokładnie tak jak piszesz, będę wrzucał to do ETS 2 Smile Nie ukrywam, że tekstury są robione byle jak , ale chodziło o wrzucenie do GTS i sprawdzenie czy warto dalej to męczyć. Dzisiejszy dzień poświęcałem właśnie na nauki ZM do ETS2.
Z pomocą znajomych udało mi się dodać choinkę zapachową do byle jakiej scani z DL. Po udanym dodaniu zacząłem próby w przerzuceniu Kaczki do ETS bez zadnych konwerterów, a za pomocą jedynie ZM3. I oto efekt mojego dzisiejszego zmarnowanego czasu. Cool

Może nie jakiś koks, ale jest to mój pierwszy konwert jak i zabawa cieniami i ZM do ETS2. Proszę o wyrozumiałość Patykiem_1

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr





RE: Garage Szosa - kazan1234 - 15/12/2019 09:52 PM

Raz dwa ogarniesz zm3


RE: Garage Szosa - Michal_Z_gno - 16/12/2019 12:16 AM

Jak na pierwszy raz z taką pracą to jest ok więc działaj dalej a wprawa i większe zaawansowanie prac przyjdzie samo czasem.


RE: Garage Szosa - Szosa - 16/12/2019 09:25 PM

Tak jak Jarek mówił przerzuciłem Scanio do ETS. Dodałem przy tym parę tekstur:
-Usunąłem halogeny w blendzie,Tekstura foteli, podzieliłem burty, lampy są na dds z tekstura lampy (przezroczysta) i odbłyśnik chrom.

Na pewno muszę poprawić cień, nadkola tylne (bo od srodka sa niewidoczne), wywalić tabliczkę VOS.

Jak najlepiej robić fake shadow? Obecnie kopiuje ważne elementy i to daje jako cień, ale pod zabudową nie jest ciekawie
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr


RE: Garage Szosa - Szosa - 03/01/2020 03:04 PM

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: Garage Szosa - Szosa - 05/01/2020 02:45 PM

Ostatnio działam nad żółtkiem. Co zrobiłem:
-Wrzucenie do nowego drzewka pod 1.35x
-Skin (malowanie)
-Tabliczka i rejka 3D, skóra pikowana, zasłonki , obrysy tylne plus na grillu, adr,

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Na pewno do wymiany będą lampy.



RE: Garage Szosa - PLAYER - 05/01/2020 03:09 PM

Model jest ok . Czekamy na fotki od środka Big Grin


RE: Garage Szosa - BorUwa - 05/01/2020 06:41 PM

Ciekawie prezentuje się daf Wink