eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Idaho - Wieści o nadchodzącym DLC - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: American Truck Simulator
(/forum-443.html)
+--- Dział: Nowości ze świata ATS (/forum-445.html)
+--- Wątek: Idaho - Wieści o nadchodzącym DLC (/thread-51301.html)

Strony: 1 2 3 4


RE: Idaho - Wieści o nadchodzącym DLC - michalz - 13/07/2020 04:38 AM

Ładnie to wygląda. Może w końcu na dłużej zagoszczę w USA Big Grin


RE: Idaho - Wieści o nadchodzącym DLC - KenworthDriver - 16/07/2020 03:56 PM

Dostępne miasta w DLC Idaho:

Image



RE: Idaho - Wieści o nadchodzącym DLC - jarson - 16/07/2020 10:09 PM

Moje pierwsze wrażenia? Jak na chyba najmniejszy dodatek mapowy w historii SCSu, to wart swojej ceny Smile Za trasę do Salmon dałbym nawet z dychę więcej i nie czułbym, że przepłacam. Chyba póki co najlepsze DLC. Gdzie w ETSie takie krajobrazy?.. Genialna robota. Narazie najlepszy dodatek SCSu ze wszystkich. Najmniejszy a najlepszy. ATS jeszcze bardziej uciekł ETSowi. Jak tak wyglada Idaho, to jakie będzie Colorado? Wink


RE: Idaho - Wieści o nadchodzącym DLC - topiq - 17/07/2020 08:09 PM

Za 27,99 zł w pakiecie po zniżkach ujdzie.
A tak już bardziej serio. Z dodatku na dodatek USA staje się treściwsze. Co prawda teren do przejechania za jednym posiedzeniem, ale z DLC na DLC jest tylko lepiej. Fajnie, że dają takie pakiety, w którym kupiłem Idaho za te niecałe 28 zł. Całe USA i tak swoje będzie kosztowało.


RE: Idaho - Wieści o nadchodzącym DLC - jarson - 17/07/2020 08:30 PM

Jest jeden faktyczny minus (nie wiem na ile kto to uważa za minus, ale ja tak) - delikatnie w Idaho widać, może nie tam mocno, jak w RttBS, ale poszło to w tę stronę, że komuś w SCSie spodobało się robić więcej wiosek, niż potrzeba i wrzucać ograniczenia prędkości do 35-45 zanim się zdążysz rozczulać choćby do tego 55-60 mph. W Rumunii i Bułgarii to bardzo przeszkadza. Jeszcze w Oregonie, Waszyngtonie i Utah było jak dla mnie optymalnie, ale Idaho po zjeździe z interstejtu trąci trochę tą niefajną nową tendencją. Trochę strach o Kolorado...


RE: Idaho - Wieści o nadchodzącym DLC - Helmuuteq76 - 17/07/2020 09:30 PM

(17/07/2020 08:30 PM)jarson napisał(a):  Jest jeden faktyczny minus (nie wiem na ile kto to uważa za minus, ale ja tak) - delikatnie w Idaho widać, może nie tam mocno, jak w RttBS, ale poszło to w tę stronę, że komuś w SCSie spodobało się robić więcej wiosek, niż potrzeba i wrzucać ograniczenia prędkości do 35-45 zanim się zdążysz rozczulać choćby do tego 55-60 mph. W Rumunii i Bułgarii to bardzo przeszkadza. Jeszcze w Oregonie, Waszyngtonie i Utah było jak dla mnie optymalnie, ale Idaho po zjeździe z interstejtu trąci trochę tą niefajną nową tendencją. Trochę strach o Kolorado...

Może to jest po prostu prawidłowe odwzorowanie rzeczywistości? Ja osobiście byłem w Rumunii dwa razy i tam faktycznie główne krajówki idą przez takie normalne wsie w których również są ograniczenia prędkości typu 50kmh.


RE: Idaho - Wieści o nadchodzącym DLC - jarson - 18/07/2020 01:03 AM

(17/07/2020 09:30 PM)Helmuuteq76 napisał(a):  
(17/07/2020 08:30 PM)jarson napisał(a):  Jest jeden faktyczny minus (nie wiem na ile kto to uważa za minus, ale ja tak) - delikatnie w Idaho widać, może nie tam mocno, jak w RttBS, ale poszło to w tę stronę, że komuś w SCSie spodobało się robić więcej wiosek, niż potrzeba i wrzucać ograniczenia prędkości do 35-45 zanim się zdążysz rozczulać choćby do tego 55-60 mph. W Rumunii i Bułgarii to bardzo przeszkadza. Jeszcze w Oregonie, Waszyngtonie i Utah było jak dla mnie optymalnie, ale Idaho po zjeździe z interstejtu trąci trochę tą niefajną nową tendencją. Trochę strach o Kolorado...

Może to jest po prostu prawidłowe odwzorowanie rzeczywistości? Ja osobiście byłem w Rumunii dwa razy i tam faktycznie główne krajówki idą przez takie normalne wsie w których również są ograniczenia prędkości typu 50kmh.
Ja nie byłem, więc lepiej polegać na Twoim doświadczeniu. Ale czy nie jest tak, że masz wioskę i ograniczenie, potem ewentualnie drugą, a potem kawałek drogi przez pola lub las i znowu wieś? Czy praktycznie jedna za drugą, zabudowany za zabudowanym, tak jak to naciukali w RttBS?


RE: Idaho - Wieści o nadchodzącym DLC - Helmuuteq76 - 18/07/2020 12:11 PM

(18/07/2020 01:03 AM)jarson napisał(a):  
(17/07/2020 09:30 PM)Helmuuteq76 napisał(a):  
(17/07/2020 08:30 PM)jarson napisał(a):  Jest jeden faktyczny minus (nie wiem na ile kto to uważa za minus, ale ja tak) - delikatnie w Idaho widać, może nie tam mocno, jak w RttBS, ale poszło to w tę stronę, że komuś w SCSie spodobało się robić więcej wiosek, niż potrzeba i wrzucać ograniczenia prędkości do 35-45 zanim się zdążysz rozczulać choćby do tego 55-60 mph. W Rumunii i Bułgarii to bardzo przeszkadza. Jeszcze w Oregonie, Waszyngtonie i Utah było jak dla mnie optymalnie, ale Idaho po zjeździe z interstejtu trąci trochę tą niefajną nową tendencją. Trochę strach o Kolorado...

Może to jest po prostu prawidłowe odwzorowanie rzeczywistości? Ja osobiście byłem w Rumunii dwa razy i tam faktycznie główne krajówki idą przez takie normalne wsie w których również są ograniczenia prędkości typu 50kmh.
Ja nie byłem, więc lepiej polegać na Twoim doświadczeniu. Ale czy nie jest tak, że masz wioskę i ograniczenie, potem ewentualnie drugą, a potem kawałek drogi przez pola lub las i znowu wieś? Czy praktycznie jedna za drugą, zabudowany za zabudowanym, tak jak to naciukali w RttBS?

W sumie to jest różnie. Są odcinki dróg gdzie praktycznie co chwilę są wsie i ciągle ograniczenia prędkości 50kmh, przez co czujesz się jakbyś wieczność jechał przez jedną długą wieś (zobacz streetview drogi E79 z Oradea w kierunku Deva), a są i odcinki dróg przez pola, chociaż tych pierwszych naprawdę jest dużo w Rumunii, znacznie więcej niż w Polsce.
Myślę, że w RttBS mimo wszystko też tak zrobili bo tu jednak ich też trochę skala mapy ograniczyła, przez co może się wydawać że dróg przez pola praktycznie nie ma.


RE: Idaho - Wieści o nadchodzącym DLC - MATAMET - 18/07/2020 01:05 PM

Idaho jest małe w ATS, te ciągłe ograniczenia mają na celu wydłużenia czasu jazdy i tyle Smile


RE: Idaho - Wieści o nadchodzącym DLC - PLAYER - 18/07/2020 01:11 PM

Przez to już więcej dlc do ats w tym roku nie kupuje, skoro w dwie godziny do można oblecieć, są mapmakerzy, którzy sami za darmo robią lepszą robotę.