eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Kacprzyk's screenshot gallery - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: American Truck Simulator
(/forum-443.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-505.html)
+--- Wątek: Kacprzyk's screenshot gallery (/thread-51458.html)

Strony: 1 2


Kacprzyk's screenshot gallery - Kacprzyk - 17/04/2020 04:15 PM

Siema!
W tym wątku będę publikował swoje screenshoty z American Truck Simulator.



Z racji, że w Europie jest, jak jest, postanowiłem wyjechać za ocean i spróbować swoich sił w Amerykańskim transporcie. Jeszcze przed wyjazdem upatrzyłem sobie pewien ciągnik, który spodobał mi się w swojej prostocie. Jest to Volvo VNL w największej kabinie (wnętrze standardowe), silnikiem D16, o mocy sześciuset koni, do tego mamy skrzynię I-shift, która posiada osiemnaście przełożeń, auto jest w moim ulubionym niebieskim kolorze, z kilkoma chromowanymi elementami. Do owego Volva zakupiłem izotermę w kolorze białym, która świetnie współgra z niebieskim ciągnikiem. To wszystko składa się w jedną całość i sprawia, że aż chce się jeździć.To tyle z informacji o zestawie, o firmie nie mam zbyt dużo do powiedzenie. Firma nazywa się Thermo Spedition, na razie posiadamy jeden zestaw i zajmujemy się transportem ładunków na naczepach typu izoterma. To tyle z moich wywodów na ten temat, w przyszłości będą się tutaj pojawiać kolejne posty, z kolejnymi zdjęciami i wypocinami z mojej strony.

Image

Image

Image

Spodobały Ci się moje zdjęcia? Kliknij przycisk "Podziękuj", napisz komentarz i oceń wątek poprzez zaznaczenie adekwatnej do Twojej oceny liczby gwiazdek w prawy górnym rogu, będzie mi bardzo miło. Ponadto zapraszam was na mojego Flickr'a, wystarczy, że klikniecie link, który znajduje się w mojej sygnaturze, możecie zostawić tam Followa, jakiś komentarzyk, tudzież Fave'a pod zdjęciem/iami. To wszystko z mojej strony, życzę miłego popołudnia i do zobaczenia. Cześć!



RE: Kacprzyk's screenshot gallery - Tedy - 17/04/2020 04:27 PM

Fajne fotki jak na początek ale czekam na więcejSmile


RE: Kacprzyk's screenshot gallery - Bozo - 17/04/2020 06:41 PM

Bardzo ładne ujęcia. Tak 3 maj Smile


RE: Kacprzyk's screenshot gallery - Szymek090 - 17/04/2020 08:12 PM

Foty na poziomie 10/10


RE: Kacprzyk's screenshot gallery - Igieev_ - 17/04/2020 10:43 PM

Nie żebym cię hejtował czy coś, fotki jak zwykle u ciebie klasa, ale tak mnie zastanawia czemu nie zostawiasz swoich wątków tylko tworzysz je od nowa Wink


RE: Kacprzyk's screenshot gallery - Adam11500 - 18/04/2020 11:06 AM

Ładnie to wygląda 10/10


RE: Kacprzyk's screenshot gallery - Ziom - 18/04/2020 11:11 AM

Poprostu miodzio 10/10 Ok


RE: Kacprzyk's screenshot gallery - scaniadriverv8 - 18/04/2020 08:14 PM

Świetne foty jak i całokształt opisu 10/10


RE: Kacprzyk's screenshot gallery - kacper233 - 18/04/2020 10:55 PM

Jak zawsze super, ja tu wbijam tylko komentarze czytać, bo sam nie mam już argumentów Big Grin


RE: Kacprzyk's screenshot gallery - Michal_Z_gno - 19/04/2020 07:12 AM

Piękne i żywe kolorki zdjęć czyli to co lubię.