eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Hercules | Zostań herosem (wirtualnego) transportu! - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Ogłoszenia (/forum-495.html)
+----- Dział: Inne (/forum-496.html)
+----- Wątek: Hercules | Zostań herosem (wirtualnego) transportu! (/thread-51672.html)

Strony: 1 2 3 4


RE: Hercules | Zostań herosem (wirtualnego) transportu! - Radziu861 - 09/02/2022 05:02 PM

Witam.

Właśnie założyłem firmę na stronie hercules zostań herosem (wirtualnego) transportu. Powiem tak strona jest świetna ale jest bardzo dużo błędów. Po pierwsze jak dobierasz sobie dyspozycje po czym zostaną Ci przypisane nie możesz ich usunąć nie wiem czym to jest spowodowane a jak chciałem usunąć firmę to ukazuje mi się: Page not found (404)
Request Method: POST
Request URL: https://hercules-project.herokuapp.com/Companies/DeleteCompany
czy strona będzie aktualizowana i udoskonalana czy też wszystko utknęło w martwym punkcie?? Bo projekt zapowiada się zacnie ale narazie jest niedopracowany czekam na lepszą wersję i pozdrawiam twórcę który włożył w to kawał serducha i dobrej pracy i mam nadzieję że projekt nie pójdzie na marne.WinkSmile10/10


RE: Hercules | Zostań herosem (wirtualnego) transportu! - resident - 09/02/2022 09:24 PM

(09/02/2022 05:02 PM)Radziu861 napisał(a):  Witam.

Właśnie założyłem firmę na stronie hercules zostań herosem (wirtualnego) transportu. Powiem tak strona jest świetna ale jest bardzo dużo błędów. Po pierwsze jak dobierasz sobie dyspozycje po czym zostaną Ci przypisane nie możesz ich usunąć nie wiem czym to jest spowodowane a jak chciałem usunąć firmę to ukazuje mi się: Page not found (404)
Request Method: POST
Request URL: https://hercules-project.herokuapp.com/Companies/DeleteCompany
czy strona będzie aktualizowana i udoskonalana czy też wszystko utknęło w martwym punkcie?? Bo projekt zapowiada się zacnie ale narazie jest niedopracowany czekam na lepszą wersję i pozdrawiam twórcę który włożył w to kawał serducha i dobrej pracy i mam nadzieję że projekt nie pójdzie na marne.WinkSmile10/10

Projekt nie jest wspierany od około półtora roku. Pracuję od jakiegoś czasu nad nową wersją systemu, pod inną nazwą, ale o bardzo zbliżonych parametrach.


RE: Hercules | Zostań herosem (wirtualnego) transportu! - marcin44 - 11/02/2022 09:02 AM

witam a jak zrobisz nowy system to podasz adres żeby każdy mógł korzystać


RE: Hercules | Zostań herosem (wirtualnego) transportu! - Radziu861 - 19/02/2022 04:36 PM

Oki.

Dzięki za informację. Tak więc czekamy na nowy system rozliczeń, mam nadzieję że będzie to taki dobry produkt jak poprzednie, jeżeli będę mógł jakoś pomóc to chętnie służę pomocą, w pisaniu programu napewno nie bo nie wiem z czym to się je ale jako jakieś pomysły i inne rzeczy jestem oczywiście na tak z góry poizdrawiam Big GrinBig GrinBig Grin


RE: Hercules | Zostań herosem (wirtualnego) transportu! - kot1999 - 10/07/2022 03:03 PM

Również czekam z niecierpliwością. Widzę, że już minęło parę miesięcy od zapowiedzi autora i narazie cicho ale mam nadzieję, że autor nadal pracuje nad systemem i wkrótce będzie opublikowany


RE: Hercules | Zostań herosem (wirtualnego) transportu! - Aras. - 10/07/2022 07:23 PM

(10/07/2022 03:03 PM)kot1999 napisał(a):  Również czekam z niecierpliwością. Widzę, że już minęło parę miesięcy od zapowiedzi autora i narazie cicho ale mam nadzieję, że autor nadal pracuje nad systemem i wkrótce będzie opublikowany

Temat nieaktywny od kilku miesięcy, a ty odkopujesz? Gratuluję, w gratisie złota łopata

Image


RE: Hercules | Zostań herosem (wirtualnego) transportu! - resident - 14/07/2022 06:03 PM

(10/07/2022 03:03 PM)kot1999 napisał(a):  Również czekam z niecierpliwością. Widzę, że już minęło parę miesięcy od zapowiedzi autora i narazie cicho ale mam nadzieję, że autor nadal pracuje nad systemem i wkrótce będzie opublikowany

Autor pracuje i istotnie, wkrótce zostanie opublikowany. Z tym, że słowo wkrótce jest bardzo płynne znaczeniowo, a ja nie chcę podawać konkretnych deklaracji. Na pewno pojawi się tutaj informacja.


RE: Hercules | Zostań herosem (wirtualnego) transportu! - resident - 20/07/2022 11:36 AM

Ukończyłem pracę nad rzeczonym systemem, jest on dostępny w wątku na forum. Hercules stał się systemem JustDeliver: https://justdeliver.pl, na który serdecznie zapraszam. W odpowiednim wątku więcej szczegółów.