eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Ustawienia Kierownicy Saitek Farm Sim - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-243.html)
+---- Wątek: Ustawienia Kierownicy Saitek Farm Sim (/thread-51913.html)



Ustawienia Kierownicy Saitek Farm Sim - MaciasGK - 09/07/2020 11:29 AM

Witam. Od wczoraj jestem posiadaczem kierownicy Saitek Farm Sim od Logitech.
Problem polega na tym, że nie mogę ustawić kierownicy do końca. Sama kierownica ma 900 stopni obrotu, a w ETS kierownica obraca się po pierwsze wolniej niż obracam ją rzeczywiście, i po obrocie o około 90 stopni kierownica w ETS obraca się do końca. Bardzo irytuje mnie to bo kierownica ma 900 stopni a w ETS nie ma tego odzwierciedlenia. Może pominąłem coś w ustawieniach.

Pozdrawiam


RE: Ustawienia Kierownicy Saitek Farm Sim - Bartek11024 - 09/07/2020 02:11 PM

(09/07/2020 11:29 AM)MaciasGK napisał(a):  Witam. Od wczoraj jestem posiadaczem kierownicy Saitek Farm Sim od Logitech.
Problem polega na tym, że nie mogę ustawić kierownicy do końca. Sama kierownica ma 900 stopni obrotu, a w ETS kierownica obraca się po pierwsze wolniej niż obracam ją rzeczywiście, i po obrocie o około 90 stopni kierownica w ETS obraca się do końca. Bardzo irytuje mnie to bo kierownica ma 900 stopni a w ETS nie ma tego odzwierciedlenia. Może pominąłem coś w ustawieniach.

Pozdrawiam

W ustawieniach kierownicy musisz zobaczyć (aplikacja do tego musi być od logitecha) ja też tak miałem przy G29 musiałem w aplikacji zmienic kąt obrotu z 180 na 900. A jeżeli chodzi o to ze obraca sie wolniej to zobacz czułość kierownicy w ustawieniach sterowania w ets.


RE: Ustawienia Kierownicy Saitek Farm Sim - Malix7 - 09/07/2020 02:31 PM

Jest jeszcze coś takiego jak nieliniowość układu sterowania.


RE: Ustawienia Kierownicy Saitek Farm Sim - MaciasGK - 11/07/2020 11:06 AM

Problem w tym, że w Logitech Profiler obraca się o 900 stopni, a jeśli chodzi o suwaki w ETS to próbowałem już różnych konfiguracji Czułości i Nieliniowości, i jedynie co to obraca się szybciej ale też do 180 stopni a potem skok do pełnego obrotu kierownicy


RE: Ustawienia Kierownicy Saitek Farm Sim - Malix7 - 11/07/2020 12:18 PM

Dawno kierownicy już nie miałem, ale nie trzeba jej skalibrować w grze? ustawienia,ustawić oś w prawo, kierownica do oporu w prawo itd.


RE: Ustawienia Kierownicy Saitek Farm Sim - MaciasGK - 14/07/2020 05:07 PM

Zgadza się i w grze ten pasek przesuwa się zgodnie z obrotem do końca. Dlatego nie wiem skąd taka reakcja w samej ciężarówce w grze.


RE: Ustawienia Kierownicy Saitek Farm Sim - Luki - 16/01/2023 08:46 PM

A co ta funkcja robi w grze "nieliniowość ukladu sterowania" Co się dzieje kiedy suwak przesuwam w prawo a co dzieje się gdy przesuniemy w lewo?