eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Usługi Transportowe Stanisław - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: Usługi Transportowe Stanisław (/thread-52095.html)



RE: Usługi Transportowe Stanisław - Galaxy - 26/02/2021 02:09 PM

Jak zawsze zaj*biście, Volvo robi robote Big Grin


RE: Usługi Transportowe Stanisław - eevinho - 26/02/2021 03:00 PM

Dobra robota. Shy


RE: Usługi Transportowe Stanisław - Tedy - 26/02/2021 05:17 PM

Fajny zestaw jak i bardzo dobre wszystkie fotkiSmile


RE: Usługi Transportowe Stanisław - BorUwa - 26/02/2021 06:52 PM

Fajniutka relacja Big Grin


RE: Usługi Transportowe Stanisław - Banan2222 - 27/02/2021 02:16 PM

Siema! Trochę mnie nie było, więc postaram się streścić to co się działo. Zacznę może od Scanii, ponieważ to przy niej głównie grzebałem. Wraz z kolegą z innej firmy zamontowałem trąby i rurkę na dachu. Myślę, że dzięki temu Scania prezentuje się lepiej i przy okazji będę miał lepszą widoczność w nocy Big Grin


Image


Jeśli chodzi o mniejsze zmiany to wstawiliśmy nową ramkę rejestracji, umyliśmy auto, oraz okurzyliśmy wnętrze. Gdy skończyliśmy prace nad ciągnikiem wyruszyłem po nową naczepę. Niestety naczepa z którą zaczynałem przygodę w Stanisławie nie nadawała się już do użytku, więc szef sprezentował mi taką oto Wieltonke.


Image


Image


Po odebraniu i wyszykowaniu naczepy, zaparkowałem na Parkingu pod Poznaniem i czekałem do następnego dnia na załadunek. Obudziłem się z samego rana i pojechałem na pobliską firmę w Komornikach.


Image


Wyruszyłem do miejscowości Ścinawa załadowany paletami. Trasa przebiegała powoli i przyjemnie, na drodze nie działo się nic ciekawego.


Image


Jakoś godzinę przed dojazdem na załadunek dostałem telefon od spedytorki z informacją, że będę musiał załadować jeszcze kilka palet na placu budowy. Nie podobał mi się ten pomysł, no ale nie mogłem dyskutować więc po drodze zjechałem po ten ładunek.


Image


Załadunek przebiegł dość szybko więc nie było tak źle jak sobie na początku wyobrażałem. Po załadowaniu dodatkowych palet kontynuowałem drogę do Ściniawy. Po pewnym czasie zjechałem z autostrady na drogi krajowe na których trasa też przebiegła mi dość spokojnie. Widoki z kabiny były na prawdę ładne głównie dzięki pogodzie która przez całą trasę mi sprzyjała.


Image


Image


Rozładunek odbywał się na jakimś placu znajdującym się niedaleko Ściniawy i przebiegł dość szybko. Po zrzuceniu ładunku udałem się na stację żeby wykręcić pauze Smile Szerokości wszystkim!



RE: Usługi Transportowe Stanisław - seba0506 :) - 27/02/2021 02:46 PM

No fajna foteczki i opisik 10/10
Czekam na jakąś większą relacje Wink


RE: Usługi Transportowe Stanisław - Ziom - 27/02/2021 03:20 PM

Zacna relacyjka + extra fotki i ujęcia oraz opis między kadrami Smile


RE: Usługi Transportowe Stanisław - BaToNxpompa - 27/02/2021 10:49 PM

Piękna Scania i rewelacyjna fotorelacja. Czekam na więcej Twoich foteczek 10/10


RE: Usługi Transportowe Stanisław - Tedy - 28/02/2021 09:16 AM

Bardzo fajna i zgrabna ta fotorelacjaSmile


RE: Usługi Transportowe Stanisław - JackTruck - 28/02/2021 04:53 PM

Hej Big Grin

Parę fotek z trasy Bytom - Sady . Miałem załadować na magazynach przeładunek do Amazona. Komuś zdjęli mi załadowali, jakaś awaria czy coś. Załadunek przebiegł szybko i sprawnie , wziąłem papiery i poleciałem. Po drodze już kontaktowali się z Amazona kiedy będę bo jestem spóźniony , mówię Paniii kochana przecież ja dopiero z tym ruszyłem to ktoś dał pupy. Dojechałem na magazyny to Ochrona spisała tablice , oczywiście brak awizacji. Po wyjaśnieniu sprawy prosto pod rampę . Rozładunek i liczenie obowiązkowe trwało 2h. Wyjechałem do przodu i obok tych co tworzą lepsze jutro kręcę peuze.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

No to pozdrowionka Tongue