eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
DLC Serce Rosji - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Nowości ze świata ETS2 (/forum-287.html)
+--- Wątek: DLC Serce Rosji (/thread-52237.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: DLC Serce Rosji - superpiotr4 - 22/11/2021 08:28 PM

Ze względu na uzyskaną zgodę od pomocnika forum o nicku Bozo ,chcę przedstawić kolejne informacje o DLC Heart of Russia. Studio SCS dzisiaj wrzucił post na temat zabytków tego DLC. Hmm, przyjrzyjmy się bliżej....

Cytat: Historia Rosji jest niezwykle bogata. Największy kraj świata był kiedyś krainą carów i barwnych sag rodzinnych. A ponieważ państwo rozciąga się na ogromnym krajobrazie, ziemia jest logicznie wypełniona licznymi pomnikami nawiązującymi do bogatej przeszłości. Przyjrzyjmy się niektórym z tych historycznie ważnych dzieł, które będzie można zobaczyć w nadchodzącym DLC Serce Rosji do ETS2!
Image

Cytat: Jest wiele zabytków, które będziesz mógł zobaczyć podczas swojej podróży przez to rozszerzenie mapy. Począwszy od posągów po niezwykłe budowle i lokalizacje, nie zabraknie historii i sztuki. W końcu trudno nie zachwycać się pomnikiem pamięci w Rzhev.
Image
Image
Image
Image

Cytat: Dziedzictwo przeszłości widoczne jest również na dużej ilości dużych kamieni pamiątkowych, co będzie dość częstym zjawiskiem w kraju. Jednak słowo „pomnik” sięga dalej i do tej kategorii należy również wielka sztuka samolotu do znalezienia w Veliky Novgorod
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Cytat: Oprócz tego wszystkiego, co zostało wspomniane, Rosja jest również bardzo dumna ze swojej historii wojskowej i nie jest zaskoczeniem, że będzie wiele okazji do zauważenia niektórych zabytków pojazdów wojskowych wzdłuż dróg.

Niezależnie od tego, dokąd zaprowadzi Cię Twoja historia o transporcie drogowym, czy złożysz którąś z tych wizyt?
Image
Image
Image
Image

Cytat: Niezależnie od tego, czy Twoja praca poprowadzi Cię przez miejskie czy wiejskie drogi, z pewnością będziesz mógł zobaczyć przynajmniej niektóre z unikalnych rosyjskich zabytków.

Jak widać, w tym DLC oprócz samego przedstawienia terenów Rosji, postanowili również dodać swego rodzaju "smaczki", jak właśnie pokazane typowe zabytki, czy czołgi w pobliżu lokalnych dróżek. I powiem szczerze mi się to podoba... Smile Jednakże, nawet jest dwa w jednym, bo studio potwierdziło przy okazji także dwa miasta Rzhev i Nowogród Wielki. Można powiedzieć, podwójny plusik. Pytanko do was, jakie na was wrażenie wywarły te zmiany? Zapraszam do komentowania.

Pozdrawia: superpiotr4


RE: DLC Serce Rosji - Bozo - 08/02/2022 10:18 PM

Nie ma co dużo pisać, trzeba zobaczyć pierwszy filmik z przejazdu na trasie Wiaźma - Kaługa Smile





RE: DLC Serce Rosji - adamets2 - 16/02/2022 02:15 PM

Ja jestem bardzo ciekaw czy w ogóle i jak zareagują na to twórcy RusMapy ? Czy dostosują moda do tego DLC. RusMap chyba po PM i PR najbardziej mi się podoba ze wszystkich modów. A tereny tego DLC nie jestem pewny, ale mogą też obejmować jeszcze inne mody jak ROEX. Generalnie w sensie modów to DLC trochę namiesza Smile A gdzie jeszcze łączniki z którymi ciągle są problemy. No, ale aby było ok bo problem jeszcze większy, że jak RusMap byłaby niekompatybilna to nawet nie można by było sobie kupić tego DLC żeby pograć na innym profilu bo to nie beta, że można dać wcześniejszy nr i będzie śmigało. Jest chyba możliwość, ale w parametrach trzeba by wpisywać dezaktywację... Za dużo pie.....nia Smile


RE: DLC Serce Rosji - Marcin D - 16/02/2022 02:18 PM

No cóż jak widać te DLC będzie równie zayebiste jak Colorado i Wyoming do ATS. Nie moge sie go doczekać Smile


RE: DLC Serce Rosji - Bozo - 16/02/2022 07:37 PM

(16/02/2022 02:15 PM)adamets2 napisał(a):  Ja jestem bardzo ciekaw czy w ogóle i jak zareagują na to twórcy RusMapy ? Czy dostosują moda do tego DLC. RusMap chyba po PM i PR najbardziej mi się podoba ze wszystkich modów. A tereny tego DLC nie jestem pewny, ale mogą też obejmować jeszcze inne mody jak ROEX. Generalnie w sensie modów to DLC trochę namiesza Smile A gdzie jeszcze łączniki z którymi ciągle są problemy. No, ale aby było ok bo problem jeszcze większy, że jak RusMap byłaby niekompatybilna to nawet nie można by było sobie kupić tego DLC żeby pograć na innym profilu bo to nie beta, że można dać wcześniejszy nr i będzie śmigało. Jest chyba możliwość, ale w parametrach trzeba by wpisywać dezaktywację... Za dużo pie.....nia Smile

Twórcy RusMap usuną swoje stare tereny, które nadpisze DLC i połączą ze starymi na początku. A co do ROEX. To DLC w ogóle nie wejdzie na tereny Ukrainy, więc luz. A Arayas zapewne ponownie zrobi łączniki i będzie wsio hulać Smile


RE: DLC Serce Rosji - Jasiorex - 26/02/2022 03:29 PM

No to ja jestem bardzo ciekawy, co teraz zrobi SCS. Wiadomo, że polityka czy obecna sytuacja bezpośredniego związku z grą nie ma, jednak wydawanie mapy w tej chwili byłoby co najmniej ryzykowne ze strony SCSu. Na pewno naraziliby się na kontrowersje. Ja obstawiam, że jeśli faktycznie mapka jest na ukończeniu to i tak przeczekają i wydadzą, kiedy to się wszystko skończy, może nawet nie w tym roku


RE: DLC Serce Rosji - MATAMET - 26/02/2022 03:42 PM

(26/02/2022 03:29 PM)Jasiorex napisał(a):  No to ja jestem bardzo ciekawy, co teraz zrobi SCS. Wiadomo, że polityka czy obecna sytuacja bezpośredniego związku z grą nie ma, jednak wydawanie mapy w tej chwili byłoby co najmniej ryzykowne ze strony SCSu. Na pewno naraziliby się na kontrowersje. Ja obstawiam, że jeśli faktycznie mapka jest na ukończeniu to i tak przeczekają i wydadzą, kiedy to się wszystko skończy, może nawet nie w tym roku

Muszą wydać coś dużego do ETS2 żeby zarobić i wyrobić swój rok finansowy, nie mają nic tak dużego jak to DLC do wydania. ATSa nie liczę bo to osobna sprawa.


RE: DLC Serce Rosji - brizzcoo - 26/02/2022 03:50 PM

Wojna nie ma nic wspólnego z SCS ale jeśli zdecydują się wydać to DLC to ja je Bojkotuje ! Myśle, że jako polscy virtualni trukerzy powinniśmy je zbojkotować no chyba, że SCS zdecydował by się np. przekacać wszystkie wpływy na pomoc humanitarną Ukraińcom.


RE: DLC Serce Rosji - MATAMET - 26/02/2022 04:04 PM

(26/02/2022 03:50 PM)brizzcoo napisał(a):  Wojna nie ma nic wspólnego z SCS ale jeśli zdecydują się wydać to DLC to ja je Bojkotuje ! Myśle, że jako polscy virtualni trukerzy powinniśmy je zbojkotować no chyba, że SCS zdecydował by się np. przekacać wszystkie wpływy na pomoc humanitarną Ukraińcom.

Ale dlaczego bojkotować coś, co było zapowiedziane już wiele miesięcy temu?
To nie jest żadne faworyzowanie kacapów przez SCS, tylko wykonanie dodatku, którego tworzą od dawna.

I nie rozumiem dlaczego mają cokolwiek przekazywać Ukraińcom, to jest ich praca za którą zarabiają pieniądze.
Nie przechodźmy w takie durne skrajności i nie bojkotujmy teraz wszystkiego co ma w nazwie "rosja" bo to nic nie wniesie, tym bardziej nic dla CZESKIEJ firmy tworzącej grę komputerową z PEGI +3 która w żaden sposób do konfliktu nie nawiązuje.


RE: DLC Serce Rosji - brizzcoo - 26/02/2022 04:18 PM

Jesli my zbojkotujemy to DLC a SCS je wyda to kupią to tylko kacapy, jeśli SCS przekazał by wpływy na pomoc Ukrainie to kacapy same zapłaciły by za to co ich kumple i braciszkowie tam wyprawiają a przy okazji i przy tej okazji zostali by wyjebani tak samo jak ich armia