eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
DLC Serce Rosji - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Nowości ze świata ETS2 (/forum-287.html)
+--- Wątek: DLC Serce Rosji (/thread-52237.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: DLC Serce Rosji - superpiotr4 - 16/03/2022 09:18 PM

Osobiście uważam, że teraz na pewno to DLC nie może zostać wydane, bo studio tylko na tym oberwie. Nawet sam Pavel Sebor w wywiadzie dla vortexa, stwierdził, że DLC może być w szufladzie nawet 10 latWykrzyknik Tutaj dla ciekawskich taki link; https://www.vortex.cz/exkluzivne-heart-of-russia-pro-euro-truck-simulator-2-ted-nevyjde/


RE: DLC Serce Rosji - Dżordż - 17/03/2022 01:33 AM

Nowe DLC do symulatora kierowcy ciężarówki odłożone na czas nieokreślony. Być może doczeka się też nowej nazwy.

Kiepskie wieści dla wszystkich, którzy nastawiali się na zwiedzanie Rosji w najnowszym DLC do Euro Truck Simulator 2. SCS Software poinformowało na swoim blogu, że na czas nieokreślony zawiesza plan wydania dodatku. Powody są oczywiste, a twórcy wspominają, że najprawdopodobniej będą zmuszeni też do zmiany nazwy Heart of Russia, która może być obraźliwa dla niektórych fanów. Kiedy? Tego nie wiadomo i wszystko wskazuje na to, że pakiet nowych map poleży w szufladzie przez długi czas, nawet jeśli sytuacja na Ukrainie będzie już stabilna.

Twórcy niejako postanowili w ten sposób wytłumaczyć zainteresowanym, że chociaż mają już gotowe DLC, to te pomimo roku od zapowiedzi nie ma szans na rychłą premierę. Oczywiście Obwód Kaliningradzki pozostaje w grze, ale nie da się ukryć, że ekipa bardzo kiepsko trafiła z doborem regionu. Pozostaje mieć nadzieję, że hibernacja owoców ponad rocznej pracy nie odbije się aż tak znacząco na kondycji finansowej studia.

Artykuł ze strony gram.pl


RE: DLC Serce Rosji - superpiotr4 - 18/03/2022 08:28 AM

Tak jak wspomniałem. Ale akurat postu na blogu nie widziałem na ten temat...


RE: DLC Serce Rosji - HubercikBercik - 18/03/2022 09:00 PM

Nie widziałeś, bo takowego nie ma. Polskie dziennikarstwo...


RE: DLC Serce Rosji - xxtrokerxx - 30/05/2022 07:08 PM

Kod:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść . no cóż jeszcze chwilę niestety poczekamy


RE: DLC Serce Rosji - MATAMET - 31/05/2022 07:12 AM

To co się dzieje z tym DLC to istna parodia.


RE: DLC Serce Rosji - Truckere - 31/05/2022 08:23 AM

W sumie co mają zrobić?
DLC leży sobie skończone w szufladzie, ale opinia publiczna ich za przeproszeniem rozpinkoli, Rosja temat drażliwy i nie wiem co by musieli zrobić żeby móc to wydać. Lepiej niech sobie leży i niech sobie nad nim pracują luźno, nie spiesząc się coś fajnego z tego wyjdzie. Mając tyle czasu możnaby tyle nowych mechanik i usprawnień dodać


RE: DLC Serce Rosji - Dżordż - 31/05/2022 10:43 AM

Ta wojna to i tak jeden wielki medialny cyrk. Taki sam kit jak ten cały covid. Ruscy mają w dupie tą Ukraine tak naprawdę i tu chodzi o zupełnie coś innego. Mogliby to wydać i lache położyć na wszystko, byłoby z głowy.


RE: DLC Serce Rosji - .:KoxTrucker:. - 31/05/2022 11:41 AM

Ja mam taką opinię, że najlepszym wyjściem byłoby w pełni zajęcie się Bałkanami i odnowieniem starej części mapy, a Rosja byłaby możliwa do wydania po zakończeniu wojny. Wink


RE: DLC Serce Rosji - mazurski_separatysta - 31/05/2022 12:24 PM

Bardzo dobra decyzja SCSu - naród rosyjski jest tak do szpiku kości przeżarty nienawiścią, że nie widzę sensu czemu ichniejsi gracze mieliby dostać pełnoprawne DLC z ich terenami. SCS ogólnie powinien sobie darować wszystko co za Bugiem a skupić się na kompleksowych reworkach Beneluxu, Szwajcarii czy wysp Brytyjskich (nawet w formie płatnego DLC - ja bym z wielką chęcią zakupił).