eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
save nie ładuje się z poziomu gry - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-243.html)
+---- Wątek: save nie ładuje się z poziomu gry (/thread-52551.html)



save nie ładuje się z poziomu gry - adamets2 - 06/01/2021 09:22 PM

Mam taki problem: save nie ładują się z poziomu gry. Te same save wchodzą poprzez "kontynuuj" lub jak wymuszę zamknięcie gry i je ładuję z poziomu wyboru profilu. Myślałem, że to wina modów gdzie mam prawie wszystko, ale dzisiaj grałem na samej mapie EAA gdzie jest tylko ta mapa z wyłączoną Europą i jakieś mody na ciężarówki i traffic i również tak się stało, że save się nie załadował z poziomu gry (gra się zawiesza po jakiś 2 min ładowania save). Nie mam jeszcze nigdzie własnej ciężarówki tylko szybkie zlecenia. Sprawdziłem integralność plików i jest ok. Bez modów tego nie ma. Zauważyłem też, że już wcześniej tak bywało jak było mniej modów, ale wtedy losowo - raz mi ładowało, a raz nie. Teraz w ogóle.

Czy to może być jakieś przeciążenie, że gra musi jakby z poziomu profilu je załadować ? Czy ilość profili może mieć znaczenie ? Tak to nie ma większych problemów.


RE: save nie ładuje się z poziomu gry - adamets2 - 12/01/2021 01:20 PM

update: na zupełnie nowym profilu bez żadnych modów jest ten sam problem. Co ciekawe zauważyłem, że nie ładują się przeważnie stany gry gdzie nie ma wyznaczonej trasy. Tzn. po zakończeniu jakiegoś zlecenia nagrywam save i to się nie ładuje. Ładują się za to np. autosave z trasy. Oczywiście jak pisałem wcześniej: poprzez kontynuuj grę z menu wstępnego jest ok. Tylko jak już się jest w grze bywają te problemy. Zobaczymy jak będzie po kupnie ciężarówki bo na razie tylko szybkie zlecenia.