eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Own Sealandia Project - taka jakby galeria z postępów prac - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Map Editor SCS (/forum-273.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-274.html)
+---- Wątek: Own Sealandia Project - taka jakby galeria z postępów prac (/thread-53719.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Own Sealandia Project - taka jakby galeria z postępów prac - Daras94 - 18/05/2022 09:53 PM

Kawał dobrej roboty Smile


RE: Own Sealandia Project - taka jakby galeria z postępów prac - Niktoś - 18/05/2022 10:03 PM

O, ciekawe,przystanki widoczne na mapie? Będą w jakiś sposób działać? Czy tylko ikonki są?


RE: Own Sealandia Project - taka jakby galeria z postępów prac - koziu1234 - 18/05/2022 10:11 PM

(18/05/2022 09:53 PM)Daras94 napisał(a):  Kawał dobrej roboty Smile
Bardzo dziękuję hah. Staram się by gra na tej mapie była przyjemna i bogata w ładne widoki Big Grin


RE: Own Sealandia Project - taka jakby galeria z postępów prac - koziu1234 - 18/05/2022 10:12 PM

(18/05/2022 10:03 PM)Niktoś napisał(a):  O, ciekawe,przystanki widoczne na mapie? Będą w jakiś sposób działać? Czy tylko ikonki są?
Obecne są to tylko ikonki. Niestety nie mam aż takich zdolności, by dało się kursować pomiędzy przystankami jak tirem pomiędzy firmami :/


RE: Own Sealandia Project - taka jakby galeria z postępów prac - koziu1234 - 19/05/2022 10:29 PM

19.05.2022
Już trzeci dzień z rzędu prace trwają pełną parą. Dzisiaj udało mi się wykończyć dzielnicę przedmieść i jedno blokowisko w pobliżu dworca autobusowo-kolejowego.
Image
Image
Image

Te środkowe zdjęcie wygląda niczym z Silent Hill w moim odczuciu xD

Zapraszam do oceniania mojej pracy i dyskusji. Chętnie poczytam Wink


RE: Own Sealandia Project - taka jakby galeria z postępów prac - Aras. - 20/05/2022 09:26 AM

Już mi się to podoba. Pobieram mapę i będziemy testować to dzieło.


RE: Own Sealandia Project - taka jakby galeria z postępów prac - koziu1234 - 20/05/2022 07:27 PM

(20/05/2022 09:26 AM)Aras. napisał(a):  Już mi się to podoba. Pobieram mapę i będziemy testować to dzieło.
Jest mi bardzo miło to słyszeć. Życzę miłej gry Big Grin


RE: Own Sealandia Project - taka jakby galeria z postępów prac - mazurski_separatysta - 22/05/2022 04:38 PM

No i ode mnie słów kilka bo pozwoliłem sobie mapkę pobrać oraz trochę po niej pośmigać. Nie owijając w bawełnę - jest ciekawa. Nie wiem jak inni gracze ale ja z jeżdżenia po niemieckiej krainie poczułem klimat fotografii z dawnego NRD - bieda i prostota zmieszana z postępem i industrializmem a w tle ciągnące się autobahny. Duże wrażenie robią węzły autostradowe, które wiją się niczym makaron w rosole przy niedzielnym obiedzie lecz to co między nimi czyli autostrady są dosyć proste i według mnie monotonne. Landówki są interesujące, jazdy przez pola i lasy przypominają mi mocno moje rodzinne strony. Na wielki plus na pewno skala mapy czyli taka jak w podstawce - dla graczy, którzy lubią czasami sobie zrobić odskocznię od Europy a mimo wszystko chcą na bieżąco rozliczać się w trucksbookach itd. na pewno będą z tego faktu zadowoleni. Nie byłem jeszcze po "węgierskiej" stronie więc się nie wypowiadam - jestem ciekaw jaki wpływ będzie miało takie zmienianie klimatu. Załączam kilka focisz (o ile to nie stanowi żadnego problemu) z Wolfsilber i drogi prowadzącej z Fuchsbau.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: Own Sealandia Project - taka jakby galeria z postępów prac - koziu1234 - 22/05/2022 05:05 PM

(22/05/2022 04:38 PM)mazurski_separatysta napisał(a):  
No i ode mnie słów kilka bo pozwoliłem sobie mapkę pobrać oraz trochę po niej pośmigać. Nie owijając w bawełnę - jest ciekawa. Nie wiem jak inni gracze ale ja z jeżdżenia po niemieckiej krainie poczułem klimat fotografii z dawnego NRD - bieda i prostota zmieszana z postępem i industrializmem a w tle ciągnące się autobahny. Duże wrażenie robią węzły autostradowe, które wiją się niczym makaron w rosole przy niedzielnym obiedzie lecz to co między nimi czyli autostrady są dosyć proste i według mnie monotonne. Landówki są interesujące, jazdy przez pola i lasy przypominają mi mocno moje rodzinne strony. Na wielki plus na pewno skala mapy czyli taka jak w podstawce - dla graczy, którzy lubią czasami sobie zrobić odskocznię od Europy a mimo wszystko chcą na bieżąco rozliczać się w trucksbookach itd. na pewno będą z tego faktu zadowoleni. Nie byłem jeszcze po "węgierskiej" stronie więc się nie wypowiadam - jestem ciekaw jaki wpływ będzie miało takie zmienianie klimatu. Załączam kilka focisz (o ile to nie stanowi żadnego problemu) z Wolfsilber i drogi prowadzącej z Fuchsbau.

Bardzo się cieszę, iż mapa przypadła do gustu. Tereny Reihnemlandu są moimi pierwszymi terenami na tej mapie, dlatego bardzo mocno bije z nich prostota i czasami jakieś pustki i monotonia. Jestem tego świadoma i w przyszłości planuję odnowić te tereny. Mogę również zagwarantować, że gdy wjedziesz do "węgierskiej" Korebarii nie będziesz zawiedziony ;3 Co do zdjęć, nie mam żadnego problemu. Miło obejrzeć zdjęcia z ciekawych kadrów i wysokiej jakości! Dziękuję za to i miłej zabawy podczas jazdy Big Grin


RE: Own Sealandia Project - taka jakby galeria z postępów prac - koziu1234 - 22/05/2022 07:44 PM

22.05.2022
Po paru dniach pracy przybyło parę małych, ale mam nadzieję, że dopracowanych lokacji. Powoli zbliżam się do centrum Szőrös Város, a tam będą chyba najcięższe miejsca do zrobienia, a co za tym idzie więcej czasu nad nimi spędzonym. Ale dość tego biadolenia i podsyłam parę screenów z Sealandii. Na zdjęciach między innymi: Parlament Republiki Korebarii, Skrawek zachodniej części stolicy i stary opuszczony skład przemysłowy.
Image
Image
Image

Zapraszam do komentowania i zachęcam do oceny i dyskusji na temat mapki Big Grin