eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Own Sealandia Project - taka jakby galeria z postępów prac - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Map Editor SCS (/forum-273.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-274.html)
+---- Wątek: Own Sealandia Project - taka jakby galeria z postępów prac (/thread-53719.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Own Sealandia Project - taka jakby galeria z postępów prac - .:KoxTrucker:. - 24/06/2022 08:08 PM

Przerwa zawsze wskazana Wink nie trzeba pokazywać wszystkiego ciągle tylko wziąć sie za siebie i budować kawałek po kawałku Big Grin


RE: Own Sealandia Project - taka jakby galeria z postępów prac - koziu1234 - 24/06/2022 08:23 PM

(24/06/2022 08:08 PM).:KoxTrucker:. napisał(a):  Przerwa zawsze wskazana Wink nie trzeba pokazywać wszystkiego ciągle tylko wziąć sie za siebie i budować kawałek po kawałku Big Grin
Dokładnie ;3


RE: Own Sealandia Project - taka jakby galeria z postępów prac - koziu1234 - 14/07/2022 03:37 PM

14.07.2022
Po kolejnej krótkiej przerwie spowodowanej rozjazdami i ogólnym stanem wakacyjnym przychodzę z kolejnymi zdjęciami z mojego projektu. Dzisiaj z troszkę mniejszego obszaru, bo właśnie zajmuję się kolejnym miastem, a mianowicie Szőrös Csúcsok w Korebarii.

Dokładniej rzecz ujmując to screeny pochodzą z:

Dojazdu do farmy i tartaku
Image
Składu i zakładu mechanicznego na przedmieściach
Image
Kombinatu petrochemicznego
Image
Centrum
Image
Oraz okolic stadionu
Image

Mam nadzieję, że zdjęcia się podobają. Oceny mile widziane



RE: Own Sealandia Project - taka jakby galeria z postępów prac - koziu1234 - 04/08/2022 02:49 PM

04.08.2022
Dobry dzionek. Dzisiaj trochę inny post, bo wszystko jest opowiedziane na nagraniu. Generalnie wyszła nowa wersja, więc zrobiłam Preview zmian na mapie. Zapraszam do oglądania ;3







RE: Own Sealandia Project - taka jakby galeria z postępów prac - koziu1234 - 05/08/2022 09:55 PM

05.08.2022
Witam ponownie! Po dwóch dniach udało mi się połączyć miasteczko Nameshetés z miastem Szőrös Csúcsok drogą krajową numer 4. Trochę czasu mi ona zajęła, ale to dlatego, że sporą część przeznaczyłam na notowanie sobie cech dróg z DLC Baltic, a w szczególności terenów Łotwy i Estonii. Z tego właśnie powodu ta krajówka ma dużo otwartych przestrzeni i masę pól! Pojawiły się również małe wioski ;3 A oto zdjęcia:

Image

Image

Image

Image

Również z tego powodu, iż wskaźnik na mapie mówiący o położeniu gracza jest ledwo widoczny zrobiłam customowy:

Image

Zapraszam do oceniania mojej pracy, jak i podsyłania pomysłów lub rad. Bardzo mi to pomoże w udoskonalaniu mapy! ^^



RE: Own Sealandia Project - taka jakby galeria z postępów prac - .:KoxTrucker:. - 06/08/2022 03:25 PM

Seems gucci Wink Nie strać cierpliwości


RE: Own Sealandia Project - taka jakby galeria z postępów prac - koziu1234 - 06/08/2022 03:49 PM

(06/08/2022 03:25 PM).:KoxTrucker:. napisał(a):  Seems gucci Wink Nie strać cierpliwości

Dzięki hah. Obecnie nic nie wskazuje by prace miały się zatrzymać ;3


RE: Own Sealandia Project - taka jakby galeria z postępów prac - koziu1234 - 17/08/2022 01:19 AM

17.08.2022
Witam ponownie po dłuższej niż zwykle przerwie. Postanowiłam uzbierać większą ilość screenów by nie spamować, ale by było co oglądać i na co czekać ;3

Tak więc czas na screeny, a wśród nich:

Image
Image
Image
Autostrada A1 w kierunku południowym od Szőrös Város

Image
Image
Image
Image
Image
Miasteczko Kunszentmárton, gdzie znaki jeszcze nie zostały zmienione na nowsze (takie urozmaicenie i pokazanie, że Korebaria do najbogatszych krajów nie należy)

Image
Image
Image
Droga krajowa nr 2 i punkt widokowy na zaporze

Image
Jeden z węzłów na A1 przy miasteczku Kisaléet

Image
Image
Image
Image
Image
I samo miasteczko Kisaléet

Jak zawsze oceny, rady i opinie mile widziane ^^ do następnego ;3



RE: Own Sealandia Project - taka jakby galeria z postępów prac - PoopBalll - 18/08/2022 04:34 AM

Wątek ciekawy.
Śledze go i powiem, że mapa bardzo fajna ale są niedoróbki (już nie mam zdjęć bo mam nowy laptop)
Grałem tylko na tej pierwszej publicznej wersji mapy na 12 letnim laptopie, więc wiem coś o optymalizacji mapy.
Kolejna rzecz to dziury w polach. Wiem że gracz na dobrym komputerze nie zauważy tego problemu bo pewno ma ustawione detale trawy ale co jak kogoś komputer jest tak słaby że nawet na najniższej grafice w mieście mam 2 FPSy.

Ale raczej nikt już nie korzysta z 12 letniego Asusa z zintegrowaną grafiką ( oprócz mojej koleżanki kek )
Mapa Own Sealandia wygląda ciekawie, cenie bardzo fikcyjne projekty ( Sealandia i ZWK to jedyne fikcyjne projekty które znam KEK )

Mimo że projekt jest taki no, to musze go jeszcze przetestować na nowym laptopie.
(tekst bez sensu, więc już nic nie pisze)

/.me pobiera nową wersję

P.S. Mapa fikcyjna a skala to chyba 1:19 więc to tak troche dziwnie ale nie będę się czepiał ( do fikcyjnych map raczej jakieś 1:1 albo nawet 1:5 jest git )


RE: Own Sealandia Project - taka jakby galeria z postępów prac - Daras94 - 18/08/2022 08:55 PM

Coś Pięknego Smile