eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Own Sealandia Project - taka jakby galeria z postępów prac - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Map Editor SCS (/forum-273.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-274.html)
+---- Wątek: Own Sealandia Project - taka jakby galeria z postępów prac (/thread-53719.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Own Sealandia Project - taka jakby galeria z postępów prac - Daras94 - 12/02/2023 11:37 PM

Kawał Dobrej Roboty...Pięknie to wszystko wygląda Smile


RE: Own Sealandia Project - taka jakby galeria z postępów prac - koziu1234 - 13/02/2023 10:37 AM

(12/02/2023 11:37 PM)Daras94 napisał(a):  Kawał Dobrej Roboty...Pięknie to wszystko wygląda Smile
Dziękuję bardzo Big Grin


RE: Own Sealandia Project - taka jakby galeria z postępów prac - koziu1234 - 28/07/2023 04:13 PM

28.07.2023
Witam serdecznie po bardzo długiej przerwie wszystkich, którzy nadal są zainteresowani projektem. Projekt nie umiera, więc nie ma o co się bać, ale musze bardzo przeprosić za tak długi czas czekania na nowe posty. Mam w swoim życiu bardzo duże zawirowania obecnie i strasznie dużo na głowie zarówno
w sprawach rodzinnych jak i osobistych. Po trochu w międzyczasie robiłam kolejne fragmenty Sealandii na tyle ile mogłam. Dzisiaj nadszedł czas by przedstawić parę nowych fragmentów mapy przed nadchodzącym updatem ETS-a. A więc zaczynamy:

Jedna z wysp na wybrzeżu Reihnemlandu:

Image

Image

Image

Image

Przebudowany Pelzburg. Pomyślałam, że dobrym pomysłem będzie zrobienie fabryki samochodów i obok niej autodrom, by sobie pojeździć just for fun.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Przebudowane przejścia graniczne pomiędzy Reihnemlandem a Korebarią

Image

Image

Image

Image

No i to chyba wszystkie najważniejsze rzeczy jakie udało mi się zrobić od ostatniego posta. Jeszcze raz przepraszam za moją nieobecność, ale tak jak mówię, muszę przede wszystkim zająć się sobą i swoim życiem prywatnym. Do następnego ;3



RE: Own Sealandia Project - taka jakby galeria z postępów prac - Bozo - 28/07/2023 06:27 PM

Świetnie to wygląda Ok


RE: Own Sealandia Project - taka jakby galeria z postępów prac - koziu1234 - 28/07/2023 06:53 PM

(28/07/2023 06:27 PM)Bozo napisał(a):  Świetnie to wygląda Ok
Bardzo dziękuję Big Grin


RE: Own Sealandia Project - taka jakby galeria z postępów prac - Bartass_13pl - 28/07/2023 10:02 PM

Bardzo ładnie wyglądają te tereny


RE: Own Sealandia Project - taka jakby galeria z postępów prac - koziu1234 - 29/07/2023 12:58 AM

(28/07/2023 10:02 PM)Bartass_13pl napisał(a):  Bardzo ładnie wyglądają te tereny
Dziękuję Big Grin


RE: Own Sealandia Project - taka jakby galeria z postępów prac - koziu1234 - 10/05/2024 10:46 PM

Tia... chyba tu się kończy moja praca nad Sealandią. Niestety życie się potoczyło w sposób taki, że robienie moda stało się wręcz pracą zamiast przyjemnością. Siłą rzeczy jestem tutaj, czyli w miejscu, w którym muszę odpuścić i zająć się sobą, swoim życiem i relacjami z ludźmi. Oficjalnie kończę pracę nad OSP. Dziękuję wszystkim, którzy byli tutaj i czekali na kolejne zdjęcia i aktualizacje. Te same osoby z całego serca przepraszam. Chciałabym wam jakoś wynagrodzić to, że już nie pojawią się z mojej strony jakiekolwiek rzeczy związane z OSP, ale niestety-moje ręce są puste... Jeszcze raz dziękuję wszystkim za wsparcie i trwanie przy projekcie. Jeśli ktoś byłby chętny na przejęcie Sealandii i ma na nią pomysł i doświadczenie w tworzeniu modów: zapraszam do kontaktu. Tyle z mojej strony. Bayo