eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
JustDeliver | #1 w systemach rozliczeń dla ETS2 - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Ogłoszenia (/forum-495.html)
+----- Dział: Inne (/forum-496.html)
+----- Wątek: JustDeliver | #1 w systemach rozliczeń dla ETS2 (/thread-53885.html)

Strony: 1 2 3


JustDeliver | #1 w systemach rozliczeń dla ETS2 - resident - 20/07/2022 11:35 AM

Image

System rozliczeń JustDeliver, będący wynikiem prac nad znanym Forumowiczom systemem Hercules, jest jego ulepszoną i udoskonaloną wersją. To system gotowy na najtrudniejsze wyzwania transportowe, jakie można sobie wyobrazić w trakcie wirtualnych tras. Nowoczesność, prostota w użytkowaniu i przystępny interfejs to cechy, które zdecydowanie wyróżniają system JustDeliver spośród dostępnych w przestrzeni wirtualnych spedycji aplikacji do rozliczeń.

Link: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Dlaczego JustDeliver?

JustDeliver przede wszystkim jest nastawiony na realizm i kolejne aktualizacje systemu będą przynosić coraz więcej zmian skierowanych do graczy lubiących symulować jak najbardziej prawdziwie. Mimo to, będzie również przystępny dla ludzi chcących po prostu dobrze się bawić i mieć statystyki swojej wirtualnej spedycji pod ręką.

Z JustDeliver można korzystać również jako indywidualny kierowca - nie trzeba rejestrować firmy, by móc prowadzić swoje statystyki, czego nie da się spotkać w pozostałych systemach rozliczeń.

Image


System jest w wersji beta, z tego względu, że dopiero pojawia się na rynku. Na obecną chwilę znane mi jest kilka problemów, które zostaną naprawione w najbliższych aktualizacjach:

- generowanie dyspozycji bardzo rzadko kończy się błędem serwera, natomiast ponowne jej wygenerowanie już generuje ją poprawnie
- obecnie dyspozycje generowane są na podstawie wszystkich miast, również z ProMods. W aktualizacji miasta do dyspozycji będą określane na podstawie posiadanych DLC oraz preferencji dotyczącej modyfikacji
- strona nie jest dostosowana do urządzeń mobilnych (z założenia, ponieważ trasy zasadniczo wrzuca się z urządzeń stacjonarnych, natomiast w dalszych planach jest stworzenie opcji na wrzucenie trasy także z użyciem telefonu)
- na obecną chwilę wszystkie oferty i dyspozycje generowane są z towarem Dowolny, pracuję nad utworzeniem listy towarów i preferencji co do naczepy


Jeżeli pojawią się jakieś dodatkowe problemy, bardzo uprzejmie proszę o zgłaszanie ich na PW na forum.


To co, widzimy się na trasie?

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.


RE: JustDeliver | #1 w systemach rozliczeń dla ETS2 - Pivek - 20/07/2022 02:22 PM

Sam zamysł systemu jest git. Problem natomiast jest taki, że strona nie jest wogóle responsywna. Osobiście odrzucają mnie porozjeżdżane karty, przyciski wychodzące poza ekran itd.

Niżej fotki jak to wyglada u mnie

Image

Image

Image



RE: JustDeliver | #1 w systemach rozliczeń dla ETS2 - resident - 20/07/2022 03:59 PM

(20/07/2022 02:22 PM)Pivek napisał(a):  Sam zamysł systemu jest git. Problem natomiast jest taki, że strona nie jest wogóle responsywna. Osobiście odrzucają mnie porozjeżdżane karty, przyciski wychodzące poza ekran itd.

Tak, zdaję sobie sprawę z tego faktu (co też komunikowałem w poście). Myślę, że w niedługim czasie to znaczy do około tygodnia sprawa zostanie naprawiona. Obecnie proponuję zmniejszanie rozmiaru tak, by pasował do 1920x1080, jako chwilowy fix.


RE: JustDeliver | #1 w systemach rozliczeń dla ETS2 - Heywood - 20/07/2022 05:25 PM

Po kilku próbach powtórnego logowania do systemu wyrzuca błąd Server Error (500). Zaczęło się od tego, że chciałem zmienić parametry pojazdu.


RE: JustDeliver | #1 w systemach rozliczeń dla ETS2 - mazurski_separatysta - 20/07/2022 05:37 PM

U mnie na razie wszystko śmiga bez problemu - założyłem sobie jednoosobową działalność, rozpisałem sobie pierwszą trasę i lecimy z tematem!


RE: JustDeliver | #1 w systemach rozliczeń dla ETS2 - resident - 20/07/2022 06:07 PM

(20/07/2022 05:25 PM)Heywood napisał(a):  Po kilku próbach powtórnego logowania do systemu wyrzuca błąd Server Error (500). Zaczęło się od tego, że chciałem zmienić parametry pojazdu.

Dostrzegam problem, sprawdzę o co chodzi i naprawię. Błędy są naprawiane w locie, także może jeszcze dziś się uda je naprawić.


RE: JustDeliver | #1 w systemach rozliczeń dla ETS2 - Matekones - 20/07/2022 08:03 PM

Czy system jest lepszy od truckbook? Zamowcie nia na wlasna naczepe?


RE: JustDeliver | #1 w systemach rozliczeń dla ETS2 - resident - 20/07/2022 08:55 PM

(20/07/2022 08:03 PM)Matekones napisał(a):  Czy system jest lepszy od truckbook? Zamowcie nia na wlasna naczepe?

System jest konkurentem TrucksBooka przede wszystkim dlatego, że ma więcej ciekawych, realistycznych funkcji i będzie w tym kierunku rozwijany. TrucksBook stoi w miejscu od wielu miesięcy i prócz dyspozytorni, nie dzieje się tam nic ciekawego.

Generowanie zleceń na własną naczepę jest technicznie niemożliwe.


RE: JustDeliver | #1 w systemach rozliczeń dla ETS2 - Kaktusik585 - 21/07/2022 05:09 AM

trzymam kciuki za projekt pamiętam czasy cargosystem którego stworzyłeś dobrze go wspominam życzę powodzenia w rozwijaniu i mam nadzieję że w końcu pojawi się jakaś alternatywa dla TrucksBook bo trzeba powiedzieć sobie szczere aktualnie TrucksBook nie ma konkurencji chociaż jest dużo dobrych autorskich systemów z których korzystałem ale za za zwyczaj są one używane przez jedną lub kilka VS i nie wiedzie tam każdy komu się podoba tylko przez rejestrację powodzenia jeszcze raz


RE: JustDeliver | #1 w systemach rozliczeń dla ETS2 - Pivek - 21/07/2022 10:38 AM

(21/07/2022 05:09 AM)Kaktusik585 napisał(a):  trzymam kciuki za projekt pamiętam czasy cargosystem którego stworzyłeś dobrze go wspominam życzę powodzenia w rozwijaniu i mam nadzieję że w końcu pojawi się jakaś alternatywa dla TrucksBook bo trzeba powiedzieć sobie szczere aktualnie TrucksBook nie ma konkurencji chociaż jest dużo dobrych autorskich systemów z których korzystałem ale za za zwyczaj są one używane przez jedną lub kilka VS i nie wiedzie tam każdy komu się podoba tylko przez rejestrację powodzenia jeszcze raz

Jedyną zaletą Trucksbooka jest to, że ma aplikację na kompa i same się trasy rozliczają nic poza tym.