eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Jaka ver ProMods może zostać uruchomiona z tymi DLC - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: ETS2 rozmowy ogólne (/forum-354.html)
+--- Wątek: Jaka ver ProMods może zostać uruchomiona z tymi DLC (/thread-53934.html)



Jaka ver ProMods może zostać uruchomiona z tymi DLC - matadrox - 04/08/2022 03:39 PM

Witajcie drodzyWykrzyknik Kopę lat! Troszkę zaniedbałem swego ETS'a i czeka mnie nadrabianie braków w mapowych DLC, ale powoli. Wpierw chciałbym się Was dopytać, jaka wersja ProMods'a uruchomi się z tymi DLC: Going East, Beyond the Baltic Sea, Italia, la France!, Scandinavia. Ciężko mi znaleźć te informację, choć się starałem. Może się mylę, ale wydaje się mi, że ostatni raz jak grałem, to działał ProMods 2.50. Nie jestem jednak pewien. Pomożecie? Pozdrawiam Was serdecznie!


RE: Jaka ver ProMods może zostać uruchomiona z tymi DLC - .:KoxTrucker:. - 04/08/2022 04:52 PM

https://www.promods.net/compat.php?game=ets Polecam sie z tym zapoznać... 2.50 wymaga Black Sea, więc musiałeś wcześniejszą wersje mieć Wink


RE: Jaka ver ProMods może zostać uruchomiona z tymi DLC - matadrox - 04/08/2022 05:15 PM

(04/08/2022 04:52 PM).:KoxTrucker:. napisał(a):  2.50 wymaga Black Sea, więc musiałeś wcześniejszą wersje mieć Wink
Całkiem możliwe. A z innej beczki: myślicie zatem, że jest w ogóle sens, tak obniżać wersję gry, aby pojeździć na ProMods?


RE: Jaka ver ProMods może zostać uruchomiona z tymi DLC - Michaleczeq - 04/08/2022 07:42 PM

Lepsze to niż crack. Tym bardziej że i tak jeżeli chodzi o same aktualizacje gry oraz PM, to te zmiany nie są aż tak ogromne, by granie na najnowszej wersji było jakimś "Must Be".

Jeżeli chodzi o PM to zmiany większe masz tylko w 2.50 i 2.60. Reszta to "fixy" do nowszej wersji lub drobniejsze zmiany.
Tutaj kwestia dokupić co najmniej Black Sea, i już możesz przeskoczyć z wersjami o kilka w przód.


RE: Jaka ver ProMods może zostać uruchomiona z tymi DLC - matadrox - 05/08/2022 03:01 PM

No mi chodzi o to, czy stock'owa gra w wersji 1.45 będzie lepsza niż cofanie do 1.36 dla ProMods? Ja craków nie użwałem, nie używam i, używać nie będę. Za czas jakiś dokupię kolejne DLC, tym bardziej, że znowu jest obniżka, ale chciałem poznać Waszą opinię.


RE: Jaka ver ProMods może zostać uruchomiona z tymi DLC - .:KoxTrucker:. - 05/08/2022 04:25 PM

Zależy od tego, czy wolisz jeździć na nowym oświetleniu czy nie Wink


RE: Jaka ver ProMods może zostać uruchomiona z tymi DLC - matadrox - 05/08/2022 10:38 PM

Czyli teraz mając Road to the Black Sea, wersja PM wejdzie 2.57? Ok widzę, że tak ino z wersją trza zejść do 1.42. Dzięki Panowie za zainteresowanie i pomoc!