eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Podboje Stasia - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Podboje Stasia (/thread-53948.html)



Podboje Stasia - StanislawTDI - 18/08/2022 09:26 PM

Cześć cześć czołem, Powitać forum. Na imię mi Kuba ale mówią mi Staś. Zakładam wątek co by z wam zaprezentować moje podboje Europy.
Fotka poniżej prezentuje akurat jak jechałem na delikatne obszycie wnętrza Scanii.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr



RE: Podboje Stasia - Daras94 - 18/08/2022 09:53 PM

Zacne autko...nic tylko czekać na fotorelacje Big Grin


RE: Podboje Stasia - StanislawTDI - 19/08/2022 12:44 AM

Powitali! Przechodząc do rzeczy, O godzinie 2:30 Wyruszyłem spod domu w kierunku Wałcza aby załadować w Firmie RABEN 23 tony Napojów. Sam dojazd do firmy jak i załadunek przebiegły bardzo sprawnie więc udałem się na szybkie jedzonko i w trasę. Aktualnie stoję gdzieś na parkingu we Włoszech, zaraz za granicą Austriacką. Po pauzie będę dalej się kierował do Cagliari. Udało mi się uzyskać kilka ciekawych fotek więc postanowiłem się podzielić.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr



RE: Podboje Stasia - Ziom - 19/08/2022 07:36 AM

Elegancko się Scania jak i zestaw prezentują a sama fotki 1 klasa Smile Ok


RE: Podboje Stasia - Daras94 - 19/08/2022 01:47 PM

Piękne Ujęcia Smile


RE: Podboje Stasia - Tedy - 19/08/2022 01:53 PM

Bardzo fajny zestaw i fajne fotkiSmile


RE: Podboje Stasia - StanislawTDI - 09/10/2022 08:05 PM

Powitać wszystkich po raz kolejny! Długo mnie nie było, Postanowiłem zmienić pracę i to było powodem mojej nieobecności u was. Może i Scanią we frigo było mi dobrze ale za tyle ile jeździło się pensja była marna. Dostałem propozycje pracy od dziada, Luxusowe auto w świetnym wyposażeniu więc podjąłem się pracy. Kierunki to głownie wschód i południe, Dla mnie akurat coś nowego Big Grin Zobaczymy co z tego wyjdzie. Zdążyłem odebrać auto i wstawić pod dom, spakuje się i niedługo wleci jakaś relacja z trasy Truck
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr



RE: Podboje Stasia - Tedy - 10/10/2022 08:12 AM

Zestaw ciekawy tak jakby ukraińskiTongue


RE: Podboje Stasia - Ziom - 10/10/2022 08:20 AM

Bardzo fajny zestawik i ciekawe malowanie Smile