eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Witam na forum - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Forum Ogólne
(/forum-14.html)
+--- Dział: Przywitaj się (/forum-261.html)
+--- Wątek: Witam na forum (/thread-54703.html)



Witam na forum - john_jelies - 05/02/2024 06:10 PM

Dzień dobry wam, pomimo, że konto założyłem już jakiś czas temu, to dopiero teraz znalazłem czas na napisanie tego posta.

Zacznę od tego, że jestem oczywiście graczem Euro Truck'a, jednak gram w inne gry, jednak króluje wśród nich Minecraft. Lubię fotografię, grafikę komputerową, Formułę 1, motoryzację, koty i pewnie jeszcze coś by się znalazło. Znalazłem się tutaj jednak żeby pisać o ETS, a nie innych grach. Regularnie gram w tą grę od jakiś trzech lat, a łącznie od ponad czterech. Słyszałem o tej grze jeszcze wcześniej, jednak nie dysponowałem wtedy odpowiednim do gry sprzętem.

W ETS lubię tworzyć różne ciężarówki, od zwyczajnych "roboczych" po jakiś tam tuning (jednak nie przesadzony). Planuję w niedalekiej przyszłości otworzyć VS, więc kto wie, może znajdzie się tu jakiś chętny Smile Poniżej kilka zestawów, jakby ktoś chciał więcej zdjęć, to mogę pokazać. Dysponuję również kilkoma autobusami.

Image
Image
Image


RE: Witam na forum - mazurski_separatysta - 05/02/2024 07:39 PM

Zacne Holendry! Dobrze Cię widzieć na forum!


RE: Witam na forum - Bozo - 05/02/2024 08:12 PM

Witam i do aktywności zachęcam Smile


RE: Witam na forum - Tedy - 05/02/2024 08:22 PM

Witam i czekam na więcej Twojej twórczościSmile


RE: Witam na forum - skix0 - 05/02/2024 10:09 PM

Witamy Cool