Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prawo jazdy kat. C, C+E - czy warto?
Autor Wiadomość
Dorpolowy Offline
Szpedycyjny hahmyt
****
Trucker

Skąd: Kłobuck [SKL] // Brecey FR
Liczba postów: 317
Dołączył: 26/09/2016
Reputacja: 22
Podziękował: 382
Podziękowano mu 506 raz(y)
Post: #7
RE: Prawo jazdy kat. C, C+E - czy warto?
(11/03/2017 07:20 PM)Wawrzyn5252 napisał(a):  Jeśli masz konto na Facebooku to dołącz do grupy "Kierowcy Ciężarówek" i tam zadaj swoje pytania, wątpie żeby ktoś tutaj ci odpowiedział bo tu siedzą ci bardziej virtualni kiermani Smile

Ale myślę, że jeśli marzyłeś o tym i wiążesz z tym swoją przyszłość to jednak warto zrobić C i C+E. Z dostaniem pracy pewnie może być problem

Ale nie mi to oceniać, w końcu ja nie jeździłem jeszcze ciężarówką ale co nieco o transporcie wiem Wink


Jak dołączy do tej grupy to będzie zjedzony przez tych doświadczonych pseudo sioferów,

Moja rada jest taka, masz kapitał? to rób kwity na dużego i to zawsze lepiej wygląda w prawku, i w dokumentach typu CV, pokażesz że coś masz, co do pracy.. jest pełno ale to pełno ofert pracy wiadomo że bez doświadczenia nie dostaniesz fuchy marzeń, wypłata nie będzie najlepsza, i system pracy też, poza tym kto wie, pracodawca może być niewypłacalny, może podpuszczać do jazdy na magnesie a w razie wypadku wypnie się dupą i powie że sam chciałeś tak. Nawet jeśli zrobisz prawko, to na początku wystarczy nabrać doświadczenia w jakiejś firmie a potem iść do lepszej Smile. Jest też kilka firm co biorą bez doświadczenia jak jesteś ze śląska/opolskiego to pisz nawet na PW to coś poradzę Ci Big Grin. Czy ta gra jest warta świeczki? nikt na to pytanie nie odpowie sam musisz sobie na nie odpowiedzieć, bo w tym fachu sporo można stracić a jedyne co zyskasz to satysfakcję że masz trochę monety w portfelu i że świata zwiedziłeś Big Grin.

12/03/2017 10:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: hCYk
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Prawo jazdy kat. C, C+E - czy warto? - Dorpolowy - 12/03/2017 10:17 AM
RE: Prawo jazdy kat. C, C+E - czy warto? - darek1995 - 01/09/2017, 05:53 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa