Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forza Horizon 4 - kilka pytań
Autor Wiadomość
Krashang Offline
Vip
***
ViP

Skąd:
Liczba postów: 201
Dołączył: 07/01/2018
Reputacja: 5
Podziękował: 20
Podziękowano mu 34 raz(y)
Post: #6
RE: Forza Horizon 4 - kilka pytań
Udało mi się wypatrzeć kilka dni temu promocję 50% na edycję legendarną i jak na razie bardzo przyjemnie mi się gra, z tym że mam kilka zastrzeżeń.
Ile stopni obrotu kierownicy polecacie ustawić? Gram na DFGT i o ile na zakrętach czy przy wyższych prędkościach udaje mi się skręcać, tak kręcenie kierownicą podczas stania albo wleczenia się na 1 biegu jest wręcz mordercze, bo kierownica stawia taki opór, że w rozsądnym czasie nie jestem w stanie przekręcić jej na tyle, aby wykonać taki łuk jaki chcę. Próbowałem różnie ustawiać opór, force feedback, odbijanie itd i zawsze jest to samo, różnica jest widoczna tylko kiedy jadę szybciej. Mam 900 stopni przy których grałem w ETS2 i nie wiem czy właśnie tego nie obniżyć, tylko do ilu?

I drugie pytanie, tu bardziej dla graczy starszych Horizonów, co się dzieje jeżeli twórcy zamykają serwery? Nie ma dostępu do swojego konta, odpada jedynie online czy jak to wygląda? Chciałbym zebrać jak najwięcej samochodów, ale jeżeli miałbym stracić całą kolekcję przez zakończenie wsparcia to chyba jednak szkoda byłoby tracić na to czas...
16/12/2020 08:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Forza Horizon 4 - kilka pytań - Krashang - 28/11/2020, 08:02 PM
RE: Forza Horizon 4 - kilka pytań - Krashang - 16/12/2020 08:02 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa