Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
On The Road - The Real Truck Simulator
Autor Wiadomość
Trucker_zero Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd:
Liczba postów: 41
Dołączył: 30/07/2016
Reputacja: 2
Podziękował: 12
Podziękowano mu 29 raz(y)
Post: #11
RE: On The Road - The Real Truck Simulator
Tak się składa, że co nieco podpytałem Toxtronyx jak im idzie praca nad grą. Okazuje się, że potrzebują jeszcze kilku dni na opublikowanie nowych screenów, a może na wrzucenie pierwszego trailera na youtube. Co ciekawe, napisali mi, że dostali dużo feedbacku o grafice. W związku z tym postanowili popracować bardziej nad nią. Napisali, że są na prawdę pod wrażeniem, jak wiele udało im się poprawić w tej kwestii. Okazuje się, że to pociągnęło za sobą dużo lepszą optymalizację i że gra powinna też dużo lepiej działać.
" We overhauled the graphics entirely Smile Every shader, every texture and every material has been changed (not literally but in the precise meaning of the word). All image post fx have been revised or ditched and replaced. Most feedback we received so far was possitive but we were not lucky enough with the result so we decided to spent some time on the visuals and we love the result. And the best of it: It is not just looking better it also runs a lot faster. So performance increased also a lot."
Teraz o problemach: ciągle się męczą z AI i są w polu z interfejsem, więc nie wiem czy się do grudnia wyrobią z early access.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29/11/2016 12:07 PM przez Trucker_zero.)
29/11/2016 12:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Michal_Z_gno
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: On The Road - The Real Truck Simulator - iKrulky - 11/10/2016, 05:50 PM
RE: On The Road - The Real Truck Simulator - Trucker_zero - 29/11/2016 12:06 PM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Scania Truck Driving Simulator Michal_Z_gno 8 7,000 25/01/2013 02:05 PM
Ostatni post: CzesieK_BS

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa