Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
K.R Trucking INC.
Autor Wiadomość
Bykuwtrasie Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd: Gdańsk
Liczba postów: 37
Dołączył: 04/12/2022
Reputacja: 0
Podziękował: 2
Podziękowano mu 49 raz(y)
Post: #4
RE: K.R Trucking INC.
Witajcie, chwilkę było tu ciszy ale to nie znaczy że w firmie się nic nie działo, otóż działo się i to całkiem sporo. Otóż, w związku z tym iż w pobliskim przetwórstwie mięsnym poszukiwali przewoźnika który by zajmował się przewozem produktów z fabryki na pobliski magazyn w dwie strony łącznie około 50 mil. Umówiłem się z kierownikiem na spotkanie, ustaliliśmy wszystkie szczegóły, stawkę itd. I obaj stwierdziliśmy że podpisujemy umowę. Z fabryki szybko pojechałem do znajomego który ma na placu kilka naczep chłodni żeby zapytać się czy ma jakąś naczepę na wypożyczenie na miesiąc dwa dopóki sam swojej nie zakupię, akurat na moje szczęście okazało że ma naczepę którą planuje dać na sprzedaż bo już swoje wyjeździła, zobaczymy może ją od niego odkupię. W związku z tym iż Fredek poszedł na lokal jeździć ja zacząłem szukać drugiego ciągnika do pracy pod gabarytami, wybór padł na Peterbilta 389 z 2017 roku. Jest wyposażony w silnik CATa czyli idealnie się nadaje do pracy z cięższymi ładunkami. Do tego ciągnika została podpięta naczepa tzw. podczołgówka która umożliwa nam na wożenie większych i cięższych ładunków. Naczepa która była ciągana Fredkiem została wystawiona na sprzedaż. Obecnie jestem w pierwszej trasie Peterbiltem poleciałem z Chicago do Utah z kombajnem. trasa przebiegła bez problemów i na obecny moment wyjechałem z załadunku wozidła Volvo i jadę z tym do Winipeg w Kanadzie.


24/07/2023 01:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: skix0
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
K.R Trucking INC. - Bykuwtrasie - 10/07/2023, 11:13 PM
RE: K.R Trucking INC. - Ziom - 12/07/2023, 01:04 PM
RE: K.R Trucking INC. - Bykuwtrasie - 13/07/2023, 09:42 PM
RE: K.R Trucking INC. - Bykuwtrasie - 24/07/2023 01:00 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa