Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1.50 [WYDANO!!!]
Autor Wiadomość
adamets2 Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd:
Liczba postów: 301
Dołączył: 03/10/2020
Reputacja: 4
Podziękował: 194
Podziękowano mu 157 raz(y)
Post: #13
RE: 1.50 [W OCZEKIWANIU NA OPEN BETE]
(10/04/2024 08:20 PM)superpiotr4 napisał(a):  W pewnym sensie elektryczne ciężarówki są pewnym gamechangerem.
Nie - to tylko nowa ciężarówka... Smile Gamechengarem byłyby zmiany pór roku. Śnieg, lepsze zjawiska pogodowe jak choćby w Fernbusie fenomenalne krople deszczu na szybach czy ulicach

(10/04/2024 08:20 PM)superpiotr4 napisał(a):  Bo w końcu jest to pierwsza tego typu ciężarówka w tej grze od już prawie 12 latach jej istnienia. Inny system tankowania (a raczej ładowania) ciężarówki, konieczność dostosowania i zaprogramowania nowej mechaniki, jaką będzie ładowanie pojazdów tego typu, zupełnie inny styl jazdy. To w pewnym sensie może dodać ciekawego smaczku.

Nie jaram się kompletnie ciężarówkami. Jak mawia WB - pojadę każdą choć najbardziej lubię Scanię. Ale... nawet jakbym się jarał to jak sobie wyobrażasz jakiś inny system ładowania i styl jazdy skoro podczepianie naczepy to po prostu wciśnięcie "T", a fizyka jazdy jest niemal taka sama w każdej ciężarówce. Dźwięki nieco inne, ale też dosyć słabo bo generalnie SCS nigdy za bardzo nie przejmował się dźwiękami... Smile

Siłą ATS/ETS2 w przeciwieństwie np. do Omsi 2 nie są pojazdy tylko fenomenalna grafika i przepiękne trasy i dodawanie jakiś elektrycznych ciężarówek to moim zdaniem żaden gamechanger... Z tej całej 1.50 jedynie co może rzeczywiście zrobić WOW to będzie jak nowa grafika nas zrzuci z foteli Smile I to będzie gamechanger... Ale musieliby się mocno postarać bo poprzeczka jest już postawiona dosyć wysoko... Ja kocham wschody i zachody słońca w ATS/ETS2...

Od 10 lat nie grałem w żadną grę i myślałem, że już do końca życia w nic nie zagram i we wrześniu 2020r ODKRYŁEM TĄ GENIALNĄ GRĘ jaką jest ETS2/ATS i nic już nie jest takie, jak wcześniej... Smile
10/04/2024 10:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Tedy , superpiotr4 , Ziom
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
1.50 [WYDANO!!!] - superpiotr4 - 22/02/2024, 04:03 PM
RE: 1.50 [W OCZEKIWANIU NA OPEN BETE] - adamets2 - 10/04/2024 10:19 PM
RE: 1.50 [WYDANO!!!] - superpiotr4 - 14/05/2024, 08:50 PM
RE: 1.50 [WYDANO!!!] - Bozo - 14/05/2024, 11:22 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa