Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co byście chcieli ujrzeć w kolejnych aktualizacjach ETS2 ?
Autor Wiadomość
manieksl
Gość
Gość

Skąd:
 
Podziękował:
Podziękowano mu raz(y)
Post: #104
RE: Co byście chcieli ujrzeć w kolejnych aktualizacjach ETS2 ?
Postawiłbym więcej na motyw ekonomiczno-strategiczny.
Przez pierwszy tydzień grania byłem zafascynowany grą: symulacją i dodatkowo możliwością budowy własnej floty i.... został element symulacyjny....
Szkoda, że autorzy nie postawili trochę więcej na strategię. Dlaczego to piszę? Zrobiłem dziś coś takiego w grze: zacząłem przenosić się "szybka podróż" między moimi garażami...no i jak się spodziewałem (niestety) mając 15 samochodów, powodowało szybki wzrost mojego budżetu... przestało mi zależeć na braniu kredytów, planowaniu w co i w jakiej kolejności inwestować.... po 5 minutach klikania w szybką podróż dorobiłem się kolejnych 15 ciężarówek....
Kurcze szkoda... na początku poświęcałem wiele godzin jazdy aby zarobić kasę, kupować pojazdy... a tu taki zonk.
Przypomniała mi się gra handlowa z przed x lat na Amigę, nie pamiętam tytułu ale inwestowało się w transport (samochody, samoloty) i kupowało produkty w jednym kraju aby sprzedać je z zyskiem w innym.. po osiągnięciu pewnego poziomu wystarczyło np. (mając dużo gotówki) wykupić cały zapas towaru w jednym kraju (zaraz potem cena drastycznie szła w górę) aby go ponownie sprzedać w tym samym kraju (bez transportu).
15/11/2016 08:34 PM
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Co byście chcieli ujrzeć w kolejnych aktualizacjach ETS2 ? - manieksl - 15/11/2016 08:34 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa