Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Renault Range T zauważona gdzieś w południowej Francji
Autor Wiadomość
Thor Offline
Trucker
****
Trucker

Skąd: Gostynin
Liczba postów: 496
Dołączył: 10/05/2015
Reputacja: 32
Podziękował: 284
Podziękowano mu 334 raz(y)
Post: #27
RE: Renault Range T zauważona gdzieś w południowej Francji
Ja zauważyłem po kilku miesiacach przerwy że dostałem nowy dźwięk do Volva i dźwięki kierunków tegoż samego auta zmienili Smile
Dziś odpaliłem MP4 i też sie okazało że dźwięk owego ciągnika został zmieniony.

To że Range wygląda tak a nie inaczej to istotna sprawa ale tylko dla zapaleńców bo dla mnie, zwykłego gracza ten nowy ciągnik na ss prezentuje się super. Ale ja jak wielu pewnie tu obecnych znam te ciągniki z gry i interesują mnie w grze. Range T na żywo widziałem kilka razy a raczej się z nim mijałem tylko na drodze. Wiec dla mnie jest świetną sprawą samo to ze w grze będzie bo będę mógł go poznać lepiej a jak się nim zainteresuje to pewnie o nim poczytam w sieci.

Są gracze którzy są fanami, hobbystami swego rodzaju i dla nich owe szczegóły są bardzo ważne i powoduje u nich pewien niesmak i to oni tutaj na to zwracają uwagę. I to dzięki nim mogę się delektować nowym dźwiękiem nowego Volvo którym tak bardzo lubię jeździć. Bo takie narzekania wcześniej czy później trafiają do SCS co powoduje ze SCS zwraca większą uwagę na to jak robią to co robią.

Musimy się zrozumieć, jedni cieszą się tym co maja (np ja) inni chcą mieć to lepsze, bardziej realne bo oni widzą co jest nie tak, gdzie są różnice, co jest nie spasowane i też mają rację bo ich to razi. (mam tak samo u siebie w pracy bo się okazuje ze to co robię bardzo mi się spodobało i zwracam uwagę na pewne rzeczy na które inni mają "wywalone" Big Grin )

P.S. no i masz babo placek Big Grin Wyszła powieść zamiast krótkiego zdania Big Grin

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29/01/2016 05:49 PM przez Thor.)
29/01/2016 05:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Kukasz , Borsuk , |OVERSIZED| , .:KoxTrucker:.
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Renault Range T zauważona gdzieś w południowej Francji - Thor - 29/01/2016 05:48 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa