Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Auto rodzinne Suzuki Liana 1.6
Autor Wiadomość
nirwana9 Offline
MOCNY SZEF!
***
ViP

Skąd:
Liczba postów: 808
Dołączył: 05/02/2011
Reputacja: 85
Podziękował: 631
Podziękowano mu 761 raz(y)
Post: #56
RE: Auto rodzinne Suzuki Liana 1.6
No nie wiem. Twierdzę, że nie masz racji. Na benzynie czy dieslu też sie filtry wymienia. Są ciut droższe w zależności od modelu auta Wink A za okresowe wymiany przy gazie - zależnosci od warsztatu, u nas max 40zł. i je wymienia się przy wymianie oleju, filtr powietrza i tyle wystarcza. Mniejszy wydatek niż przy benzynie czy dieslu Wink Czyli tego nie robisz co miesiąc tylko raz na rok, a nawet można co pół roku ( zależy kto i ile jeździ do momentu wymiany oleju) Smile Noo i oczywiście co 10 lat 200 zł na legalizację butli.

W Dieslu to trzeba tak : Filtr paliwa, filtr powietrza, przewody paliwowe przy wtryskiwaczach ( nie zawsze, bo są też gumowe i parcieją ) a jak wtryskiwacz zdechnie to nie ma zmiłuj, płacisz tyle ile cię było stać. Przy benzynie podobnieWink A Gaz gdzie się martwić. Fiterki, regulka i jeździsz i nic nie jest Wink Powiem tak: Po prostu mówicie tak : "Nie mam gazu i wiem lepiej." albo "A bo na warsztacie widziałem takiego klienta i miał taakie problemy i musi nowy silnik mieć" - I co z tego że nowy silnik - po prostu nie dbał o eksploatację silnika wiec nie ma co się dziwić Wink Warto na wszystkie tematy patrzeć z kikadziesiąt perspektyw a nie zawężać się do jednej czy dwóch perspektyw po kimś Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08/11/2016 03:37 PM przez nirwana9.)
08/11/2016 03:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Michaleczeq
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Auto rodzinne Suzuki Liana 1.6 - nirwana9 - 12/03/2016, 04:43 PM
RE: Auto rodzinne Suzuki Liana 1.6 - Saszu - 12/03/2016, 05:49 PM
RE: Auto rodzinne Suzuki Liana 1.6 - Aras. - 13/03/2016, 12:21 AM
RE: Auto rodzinne Suzuki Liana 1.6 - nirwana9 - 08/11/2016 03:36 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa