Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Auto rodzinne Suzuki Liana 1.6
Autor Wiadomość
nirwana9 Offline
MOCNY SZEF!
***
ViP

Skąd:
Liczba postów: 808
Dołączył: 05/02/2011
Reputacja: 85
Podziękował: 631
Podziękowano mu 761 raz(y)
Post: #62
RE: Auto rodzinne Suzuki Liana 1.6
Chciałbym wypowiedzieć ostatnią wypowiedź na ten temat i więcej do tego nie wracać z pewnych powodów :

1) Gdzie szanowny Administrator uważa mnie za "doświadczonego mechanika" Skoro tylko chciałem Cię wyprowadzić z błędu w kwestii kosztów eksploatacji - nic tylko wyjaśniłem różnice stanu portfela - To tylko sama matematyka w skali rocznej.

2)Phi- widzę, że Ci się po prostu skończyły argumenty i próbujesz mnie nakierować, żebym dał się sprowokować by się skończyło "zbanowaniem/zwarnowaniem" Ot cała polityka na tym forum i to doskonale widzę, nie tylko ja ale i inni z moich kręgów w świecie symulatorów Wink O tym to mniejsza nie ma co gadać - po co.

3)Przepraszam ? Czy to, że ktoś miał tylko 3 letnie doświaczenie to znaczy, że wszystkiego nie wie ? - Największa bzdura jaką usłyszałem- Tu nie czas mówi o doświadczeniu tylko Tempo pracy, intesywność interesowania się zawodem - nawet i w rok można zostać specjalistą mechanikiem, który nawet żadnych podstaw nie zna - i znam takiego kolegę Wink

4)A co ma prawo jazdy do doświadczenia z mechanikiem ? - U mnie w mieście jest taki jeden warsztat, gdzie zdawałem egzamin i tam spotkałem pewnego Pana, który ma na karku już 54 lata - a nigdy w życiu nie miał prawa jazdy. Mechanikę zaczął jak miał 15 lat i jest bardzo profesjonalnym mechanikiem i zawsze pomaga, podzieli się wiedzą na temat aut- I tu nie jeźdzenie X lat świadczy o tym, że masz wiedzę na temat danego auta. Mechanikowi wystarczy tylko posłuchać silnik, popatrzeć co i jak z czym to jest ewentualnie na prawym fotelu się przejechać by w czasie jazdy wyczuć co jest nie tak i naprawia i klient zadowolony.

Nic innego jak agumenty szukasz po to by dalej bronić i gnieść ludzi młodych, że jacy pajace, jacy niedoświadczeni jacy pustkogłowy. Nawet Dorosły mniej wie niż młodszy Wink Możesz iść do mechanika który ma fuchę w ręku ale żeby miał mniej lat od Ciebie i zobaczymy kto zaskoczy ;D

Jak to się mówi - Nie ocenia się po wyglądzie okładki książki. Tylko trzeba przy tym z jakiś czas porozmawiać i dopiero po jakimś czasie wypowiedzieć czy jest doświadczony czy nie. Nie człowiek samym papierem z wykształceniem żyje i mówi na prawo i na lewo "jaki ja jestem doświadczony jak ja dużo wiem, jak ja jestem dorosły" - gówno prawda Wink - Ty trzeba intesywnie uczyć się - Człowiek całe życie się uczy a nie do momentu zdobycia papieru i już nagle ma w "tyłku" wiedzę jaką nabywał w danej dziedzinie ;D


Uważam, że temat jest wyczerpany- tylko szukasz argumentów aby się "wywyższyć" bo jestem młodszy od ciebie i czekasz aż się dam sprowokować i zacznę "wyzywać" Nic tylko się czeka na zbanowanie kogoś czy zwarnować.

Dziękuję za uwagę pozdrawiam.


EDIT:

Przy okazji pokazuję moje :

Ustawiłem parametry auta i mam taki wynik :

Image


http://gazeo.pl/lpg/kalkulator-lpg-gazu.html Przy okazji - jeśli chciałbyś, możesz też samemu obliczyć Wink Zobaczysz, że jest oszczędność Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08/11/2016 05:03 PM przez nirwana9.)
08/11/2016 04:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Michaleczeq
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Auto rodzinne Suzuki Liana 1.6 - nirwana9 - 12/03/2016, 04:43 PM
RE: Auto rodzinne Suzuki Liana 1.6 - Saszu - 12/03/2016, 05:49 PM
RE: Auto rodzinne Suzuki Liana 1.6 - Aras. - 13/03/2016, 12:21 AM
RE: Auto rodzinne Suzuki Liana 1.6 - nirwana9 - 08/11/2016 04:56 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa