Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
On The Road - The Real Truck Simulator
Autor Wiadomość
Trucker_zero Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd:
Liczba postów: 41
Dołączył: 30/07/2016
Reputacja: 2
Podziękował: 12
Podziękowano mu 29 raz(y)
Post: #30
RE: On The Road - The Real Truck Simulator
Pewnie obaj macie rację Smile ja natomiast jestem bardziej wymagający i sama grafika nie jest dla mnie wyznacznikiem czy grę warto kupić, czy też nie. Trochę mam już dosyć trybu zręcznościowego w ETS2 czy ATS, przydałby się realistyczny i elementami prawdziwej symulacji. Czy to się uda w OTR? Nie wiem, ale sam fakt, że komuś się chce zrobić coś nowego jest dla mnie wystarczający, żeby dać mu szansę.

Gdyby dzisiaj SCS ogłosiło, że jest dostępne DLC z przyczepami BDF i dodatkowo jest możliwość zakupu przyczep/naczep za 15 Eur, to bym brał w ciemno, ba nawet za 20 Eur bym to kupił. 15 Eur kosztowało DLC Francja, którego nie kupiłem, więc zainwestowanie 15 Eur w nową grę, gdzie np. mają być tarcze tacho - funkcja, którą SCS będzie robić ze 2 lata, to już coś.

Z całym szacunkiem Mrzumi, ale z takim podejściem, że SCS nie zrobi tego lub tamtego, bo marnuje się zasoby, czy nie będzie to dobrze wyglądało to dla mnie nie są argumenty. W ten sposób to można zanegować każdą jedną funkcję, która można by było dodać do gry. Może chodzenie w Fernbusie nie jest doskonałe, ale np. ma swoją zaletę. Te pojazdy, które zatrzymujesz, to możesz nim pojechać Smile co prawda nie masz widoku z kabiny, tylko z góry, ale coś takiego jest Smile Jeśli w OTR kierowca będzie musiał coś zrobić przy ciężarówce, gdy wyjdzie, to mi to wystarczy i taka funkcja będzie dla mnie super.
05/03/2017 09:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: On The Road - The Real Truck Simulator - iKrulky - 11/10/2016, 05:50 PM
RE: On The Road - The Real Truck Simulator - Trucker_zero - 05/03/2017 09:09 AM

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Scania Truck Driving Simulator Michal_Z_gno 8 7,007 25/01/2013 02:05 PM
Ostatni post: CzesieK_BS

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa