Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warsztat Bolca czyli Daewoo Lanos SX/BMW E30 Touring
Autor Wiadomość
filipmix024 Offline
Cygan
**
Użytkownik

Skąd: TJE
Liczba postów: 450
Dołączył: 19/02/2016
Reputacja: 7
Podziękował: 404
Podziękowano mu 178 raz(y)
Post: #20
RE: Filipowi dobrze wśród samochodów
No joł!
Czemu nikt nie komentuje? Ja w was wierze że tym razem będzie chociaż jeden komentarz! :E
A więc tak.
BMki zostały sprzedane, na ich miejsce, to znaczy na miejsce jednej z nich kupiłem Audi 80 B4 sedan. Smile
Silnik to... I tu was zaskoczę... 2.2 Turbo! 2.2 TURBO Z RS2Wykrzyknik Big Grin
Chciałem kupić seryjne Audi, ale jak było jakieś seryjne w okolicy, to znowu ta ruda szmata je zjadała, albo były tak zwalone silniki że ja nie wiem. To była najbardziej zadbana i najmocniejsza z nich. Big Grin
2.2 Turbo to silnik z Audi RS2 (80 B4 avant po tuningu jakby ktoś nie wiedział) o Mocy 316KM, no prawie to samo co w Omesi. Big Grin
Rok 1995. No i chyba tyle.
Nabyłem go wczoraj, puki co na razie nie zarejestrowany, kupiony od pierwszego właściciela który kupił go w salonie w Polsce, czy w Rajchu, nie wiem w Polsce chyba.
Jeździ dość spoko, mam 6 biegów i manual więc kontrola podczas jazdy w 100%! I to to ja szanuje!
No w Lotusie też 6 i Manual, ale Audi to Audi!
0% LPG potocznie nazywanym Lepszy Power Gamoniu lub Lepiej pojedzie gazem.
Ja w ogóle nie toleruje silników o mocy od 200 w góre z LPG, przecie to już przesada. Ale to tylko moje zdanie.
Przebieg na nowym silniku to 6 tysięcy z czymś, oryginalny przebieg z tego co mi gościu mówił to 199,846 kilometrów. Myślę że całkiem gites. Big Grin
Dzisiaj zawiesiłem Vanilla Wunderbauma - ''Czuję zapach Wanilli - Wunderbaum!''.
Dobrze, przejdźmy do fotencji a potem do Lotuska. Big Grin

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

No to lecim z Lotusem.
Zarejestrowałem go, kupiłem nowy silnik, komorę, bagażnik, dywaniki, wunderbauma, kilka wlepek i nowe przednie lampy. Smile
Bardzo ładnie wyglądają obydwa auta, według mnie jest dobrze jak jest teraz. Smile
Jeśli chodzi o Audi, to na razie prawie nie mam planów, po za zarejestrowaniem, ale wszystko w swoim czasię. Myślę że jutro już zarejestruję. Potem już pomyślimy. Big Grin

Image
Image
Image
Image
Image
15/02/2018 04:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: err1911
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Filipowi dobrze wśród samochodów - filipmix024 - 15/02/2018 04:58 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa